Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, aki megbánta a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki megbánta a válást?

Figyelt kérdés
A férjem egy t@pló, tiszteletlsn velem, nem szeret, egyszer már nőügye is volt, igaz csak flört, nem szexeltek, legalábbis azt mondja. Nap, mint nap megaláz, nem lehet vele együtt élni. Viszont a gyerekkel sokat foglalkozik, jó apa, és jól élünk. Minket csak a gyerek tart össze. Ha viszont kilépnék ebből a kapcsolatból mehetnék albérletbe és szó szerint ennivalóra nem jutna hó végére. Ráadásul megy a harc a gyerekért, ő akarja nevelni. (4 éves). Mit tennétek a helyemben? Bele az ismeretlenbe, ráasásul megkockáztatva a gyerekelhelyezést, vagy tűrni tovább a megalázást csöndben? Próbálok programokat szervezni, pl szilvesztereztünk gyerek nélkül, de mint két idegen... A párok mellettünk 10 év után is kedvesek voltak egymashoz, sőt 1-1 szájra puszi is volt, ez meg a derekamat/kezemet nem fogta meg. Fásult, elege van az életből és nem tudok segíteni rajta.
2014. jan. 5. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igaza van az elsőnek.Csak a pénzéért vagy vele és félsz,hogy el kell tartanod magad,ha kilépsz ebből a "jól élünk" ketrecből.Nagyon sok nő dolgozik gyerek mellett és inkább albérletben él,de legalább nem kell eltűrnie,hogy állatként bánjanak vele.Lehet tűrni,csak akkor nem kell sírni mellé.Vagy lépsz vagy nyelsz,több választásod nincs.
2014. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Le lehet pontozni dacból, de jó lenne ha szembenéznél a valósággal...
2014. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra is gondolj, hogy a gyereknek milyen mintat mutat,hogy fog igy tisztelni,szot fogadni neked? Ugyanolyan b..unko lesz veled ahogy az apja, mert azt latja, hogy ez a normalis es megteheti.
2014. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Én azért annyira nem ítélem el a kérdezőt, mint az előttem szólót, de az tény, hogy én csak a pénz miatt nem maradnék a férjemmel. Amiben ti éltek nem házasság szerintem, a szüleim 35 éve házasok, és elképesztőek, mint két tini, komoly vita soha nem volt. Ez házasság, de ahol már beszélgetni sem tudtok, amikor már egy puszi sincs, semmi közös nincs, az nem házasság. Két idegen él egymás mellett. Te mikor fogsz belefásulni, mint ő? A te lelked nem sérül nap mint nap ebben a kapcsolatban? Neked mikor lesz szeretőd? Mikor lesz a férjednek úja nőügye?

A gyerek lehet, hogy összetart, de tőle nem lesztek család. A kicsi lényegében nem családban nő fel, max egy papíron létező házasságban. Ne hidd, hogy ez feltétlen jó neki. A gyerekek nagyon is látják, ha otthon valami nem stimmel, ahogy nő, ezt egyre inkább meg fogja érteni. A példa amit lát, messze nem megfelelő. Sérül ő eleget.


A gyerekelhelyezéstől minek tartani, ha van munkád, a lakáson majd megosztoztok, vagy az is csak a férjed-é? Dolgoztál korábban? Nem spóroltál meg pénzt? Semmid nincs?


Összességében én vennék egy nagy levegőt, és kilépnék ebből a házasságból.

2014. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!