Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem beadja a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem beadja a válást de én nem megyek el, a közös kölcsönöket ugyan úgy megfelezi a bíróság?

Figyelt kérdés
Már vagyonunk nincs, de tartozások igen amit a házasság alatt vettünk fel ,igaz én törlesztem mert ő nem fizet semmit ez már kb:4 éve így van . Azóta a lányunk főiskolás lett és neki sem fizetett semmit.! évvel ezelőtt itt hagyott én albérletbe lakom ö akkor már másik folyószámlát csináltatott magának így én semmit nem látok a fizujából.Most jelenleg külföldön békefenttartó ,gondolom abból sem kaphatok semmit.
2013. dec. 30. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az tényleg így van akkor hülye vagy ha nem mész el.
2013. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kivagyok nem bírnák még egy ilyet elviselni.
2013. dec. 30. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg a lányod, hogy kísérjen el. Ha csak annyit tudnak, hogy felvettetek kölcsönt, akkor azt meg fogják felezni. Persze te tudod, mennyi pénzt buknál rajta, megéri-e az, hogy egy tárgyalást kihagysz.
2013. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Viszont mivel a lányod főiskolás az apának utána is kell fizetnie asszem az a neve, hogy felnőtt gyermek tartása és addig jár ameddig felsőfokú tanulmányokat folytat, amennyiben nem megy az apa megélhetésének a rovására. Arra nem emlékszem, hogy csak akkor jár e ha államilag finnanszírozott képzésben vesz rész. Viszont ez a lányod érdeke, hogy kapja ezt a támogatást, úgyhogy szerintem menj el a tárgyalásra.
2013. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó rokontartás a neve, de csak akkor ha a gyerek nemérdemtelen rá.

Hanem tartja az apával a kapcsolatot akkor máris érdemtelen rá, szóval azért az nem olyan egyszerű.

2013. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A lányom nem hívja fel ,de bármikor beszélt vele amikor sikerült valami miatt felhívnom az apját.De ezt a bíróság mi módon tudja ellenőrizni .
2013. dec. 30. 12:42
 7/13 anonim ***** válasza:

A rokontartásra érdemtelen, hát nem is találkoznak, így az kilőve.

Ha nem fizeti a hitelt, tőled fogják vonni, te pedig behajtod rajta, ha tudod.

2013. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A férjed a hunyó,. Meghozzák a döntést, és levonják a jövedelméből.

A bíróság keményen utánanéz, nyugodj meg!


FELTÉTLENÜL MENJ EL!!!!!

2013. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel még házasok leszünk amikor hazajönn külföldről és abból esetleg kifizet valennyi kölcsönt a fentmaradó összeg akkor is közös vagyonnak számít.Ő beadja a válást akkor én abból nem látok semmit.
2013. dec. 30. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, akkor mindebből, amit ideírtál a bíróság nem fog tudni semmit...
2013. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!