Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt más is, aki megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki megbánta a válást?

Figyelt kérdés

Kihúlt a házasság, az utolsó évében mindenen is összekaptunk, eltávolódtunk, majd fél év vívódás után én mondtam ki, fejezzük be. Ennek három éve.

Mindenki azt mondta anno, hogy nem lehet langyos vízben így élni, hogy túl fiatal vagyok ehhez, lesz majd más, boldog leszek újra stb.

Itt is szinte csak ilyen kommenteket látok ha valaki kiírja, hogy ilyenen vívódik, hogy már pedig el kell válni.


Viszont mostanra feladtam a, reményt, hogy találok társat. Az elmúlt években nem volt jó tapasztalatom.

Vagy nős férfiak kerestek viszonyt, vagy napok múlva derül ki, hogy valami gáz van(számonkérések, jelenetek már az ismerkedős fázisban, mikor még sehol semmi nincs köztünk).

Vagy ha jön egy normálisnak mondható férfi, kiderül, hogy szimplán nincs közös jövőkép, teljesen más dolgok érdekelnek bennünket, kifullad a beszélgetés, nincs közös téma.


Megmondom őszintén, így visszanézve az exem egy szuper férfinek tűnik. Hisz valamiért egymásba szerettünk anno, családot alapítottunk. Megvolt köztünk az, amit senkivel nem tudtam kialakítani az elmúlt években.


Nem lett sem jobb-sem könnyebb az életem, hisz egyedül intézem a gyerekeket egy fizuból gazdálkodom. Azt se lehet mondani, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, mert annyi extra nehézség merül fel így, hogy hiányzik az mikor"csak"annyi bajom volt, hogy lapos a házasságom és sok a vita hülyeségeken.

Volt aki hasonlóan érzett? Hogy alakult az élete?



2021. ápr. 23. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Vállalom, hogy megbántam.

Jött egy nő, aki új volt és izgalmas, meg persze fiatalabb, vékonyabb, és nagyon rámenős. Együtt dolgoztunk.

Beleszerettem, lefeküdtünk. Találkozgattunk.

Bennem is ez volt, hogy a langyos házasságom helyett izgalmat akarok.

Közben a barátnőm is elkezdte, hogy váljak el. Egyszer aztán sarokba szorított, hogy válasszak.

Őt választottam, elváltam.

Hatalmas hiba volt.

Pár hét alatt kiderült, hogy nem illünk össze. A feleségemhez képest főleg.

De már nem volt visszaút.

Azóta volt 2 futó kapcsolatom. De évek óta semmi.

2021. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Én itt egy korabbi kérdesre hogy váljon e(ő is gyerekkel), megirtam hogy kemény az egyedülállóak élete, mégis lepontoztak.


Egy masik hasonlo

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

2021. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Sokan bele esnek abba a hibába, hogy azt hiszik még mindig 25 évesek és gyorsan találnak új párt.


Szerinted ha újra kezdenétek jobb lenne?

Pusztán attól, hogy tudod, azok a dolgok, amiken régen civódtál vele igazából nem is olyan fontosak. Simán rá lehetne hagyni.

2021. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg liánozol, te vagy a gerinctelen féreg. Ezért nem szabad más véleménye alapján dönteni. Így még mindig több esélyed van egyébként arra, hogy valaki komoly szándékkal elindul feléd, mint ha gyűrű van az ujjadon. Tehát esélyed több van a boldogságra. De arra garanciát senki nem adhat, hogy rád talál a szerelem. Ez még fiatal korunkban se garantálható, ahogy halad az idő, a normális és vonzóbb partnerekre lecsapnak, maradnak a valamilyen szempontból problémásak és egyáltalán nem biztos, hogy vonzódni is tudsz majd a maradékhoz.
2021. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

En valtam, nem bantam meg. Kicsivel tobb, mint egy ev utan lett egy uj parom, jobban osszeillunk. Persze mas, mint az elozo, de en nem bantam meg. Annak ott nagyon vege lett. Ebben a korosztalyban mar nehezebb az ismerkedes, mint fiatalon. Legyel turelemmel, anelkul nem megy.


F

2021. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, amikor elváltál, valószínűleg boldogtalan voltál. Attól, hogy most egyedül vagy, az a kapcsolat nem szépül vissza. Tudom, hogy nem hozzám szólt a kérdésed, mert én nem bántam meg, pedig egyedül maradtam és negyvenes anyaként tudom, milyen szűkösek a lehetőségeim. Hiányzik is egy társ, igen. Viszont nem vagyok társfüggő, és nem fogom romantizálni a langyos kakit és a szex mentességet, amiben meg szenvedtem. Igen, jó ember a volt férjem. De ettől még boldogtalanok voltunk egymás mellett. Ha hozok egy döntést, vállalom a felelősséget, te ezt miért nem tudod megtenni? Csak azért mennél vissza hozzá, mert nem találtál jobbat? Gratulálok, ez aztán csodás alap egy házassághoz....
2021. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ti is így vagytok. Igazából csak kíváncsi voltam normális e azt éreznem, mintha szerelmes lennék újra az exbe? Egyre inkább azt érzem, mennyire összeillünk. Az idő megszépít mindent. Vagy ezen sokan átmennek?

Csak az agyam szórakozik velem?


34 vagyok, csinosnak mondanak, ápolt, nincs rajtam felesleg és még így nagyon nehéz. Pedig nem a milliomos herceget várom, elhihetitek.


Csak tényleg, ne legyen már házas meg ne csináljon úgy 1-2 nap beszélgetés után mintha együtt lennénk, ne kérje számon, ha 5 percig nem válaszoltam. Ja meg hát ugye ne térjen rá 5 mondat után arra hogy mit csinálna velem az ágyban mikor még a nevét sem tudom.


Kezdem azt hinni, hogy online nem is lehet ismerkedni, teljesen elment a kedvem tőle mostanra és egyre inkább vágyom vissza a régi életembe

2021. ápr. 23. 17:21
 8/23 A kérdező kommentje:

6-os. Igazad van. Megvan az oka, hogy ide jutottunk. Bár utólag már olyan semmiségeknek tűnnek. Szex-el nekünk nem volt gondunk sose. Sőt, senkivel soha nem volt olyan jó mint vele.

Szerintem kezdek megőrülni.

2021. ápr. 23. 17:25
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Nincs kiralyi ut, vegig kell porgetni ezeket a ferfiakat. Jo sok lesz belole. Az agy pedig tenyleg ugy mukodik, hogy a rosszra nem szeret emlekezni. De a reflexek beindulnak, amint megint ugyanabba a folyoba belelepsz. A masik, hogy probalj meg tarsasagon keresztul ismerkedni. Azok mar szelektalt emberek, a barataid jol megszurik, hogy kit engednek az eletukbe es az ertekrend is hasonlobb.
2021. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem is az a bajod elsősorban, hogy nem szeretnek, hanem hogy te nem szereted őket. Mármint a lehetséges jelölteket. Ez mondjuk az online ismerkedés átka. Sokkal többre mennél, ha társasági életet élnél és minél több új emberrel megismerkednél.

Mindaz, amit tehernek érzel, nem teher amellett, akibe szerelmes vagy.

Megmondom őszintén, én nem voltam olyan bátor és optimista, mint te és nem mertem elválni, de iszonyatosan boldogtalan vagyok. Szerelmes lettem, eljött az a pont, amikor nem érdekelt már az se, hogy házas. Vele nem sikerült, azt hiszem, én ehhez nem vagyok elég rámenős és a kétségeit nem tudtam eloszlatni, mert bennem is ott voltak. Aztán próbáltam elfelejteni őt másokkal, összejött egy szexkapcsolat, amit egy éjszakáig bírtam elviselni pont azért, mert nem vagyok az üres tekintetekhez hozzászokva szex közben. Utána próbáltam valaki mással, aki meg majdnem feleségül vett úgy, hogy házas vagyok papíron, jöttek a számonkérések, burkolt szemrehányások, ha már egy nap nem jelentkeztem, próbált lekötelezni ajándékokkal, aztán nem bírtam, de nem feltétlen azért, mert ő túl sok volt. Egyszerűen nem éreztem iránta azt, amit kéne és emiatt volt sok. Normális férfi rám se néz, hiszen nincs rám írva, hogy évek óta nem is alszok egy szobában a férjemmel. Anyagilag persze könnyebb így, de bennem is itt van, amikor egyedül alszom el, hogy elmegy az életem és ha még érdekelnék is valakit, eleve lemond rólam. Bár ez is olyan, hogy az igazi vonzalom erősebb mindennél. Nem nézi a gyűrűt a másik ujján.

2021. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!