Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni akar nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar nekem pedig végem?

Figyelt kérdés
39 éves 16 éve vagyunk házasok.2 gyerekünk van akik éppen serdülőkorba léptek.Összevesztünk pár hete és ő azóta válni akar.Próbálom visszatartani de már nem érzek magamban erőt hozzá.Nem csalt meg.Válóok h én felé kerekedek és irányítom.Megoldást nem találom úgy veszem észre nincsenek felém érzései.Mit tegyek?
2020. szept. 5. 18:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.Iďőközben beszéltem vele.Kb 2 éve mikor az anyját rákkal operálták én rosszban voltam a családjával és nem mentem a kórházba be.Csak ő.Ő benne ez mély nyomott hagyott úgy érezte cserben hagytam.Aztan ehhez társult 1000 kisebb vita.Majd úgy érezte h már nem szeret.Most is így érzi.A gyerekeim nagyon megsínylették ezt a pár hetet.Meg h elköltözött az anyjához.Ezért visszajön.Természetessen külön szobába.Úgy mint apa és nem férj fog ott lakni.Egyenlőre se én se ő nem aksr a kapcsolatnak esélyt adni.De a gyerekek lelki egyensúlya a legfontosabb nekünk.A szexet azért kedvezményezte hátha visszatér belé egy szikra vagy valami.Azt mondja borzalmasan kiván de már nem szeret.A sors ironiája h kibékültem a családdal és jóban vagyok mindenkivel már.
2020. szept. 10. 04:02
 32/37 anonim ***** válasza:
80%
Csak betelt nála a pohár, hogy ennyire alárendeli magát Neked. Nem kell itt másik nőben gondolkodni, ez sokkal nagyobb probléma, hogy így érzi. Az teljesen érthető, hogy kíván fizikailag, de lelkileg nem. Csodálkozol, ha nem mentél be a kórházba vele? Teljesen érthető ha így érez. Amiket leírtál még érthető is, hogy azt érzi Te nem társ voltál, nem partner. Engedd el, vagy Te változz meg. Erőltetéssel nem lehet visszakapni senkit.
2020. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Szia! Magad írtad, túl domináns vagy, gyakorlatilag férfiként viselkedsz,

semmiben nem hagytad érvényesülni.

Mennyire fájhat valakinek, ha az édesanyja kórházban van, Te meg magasról

teszel rá.. lelkileg nagyon megviselhette ez is..

arról nem írtál, miért nem voltál jóban a családjával?

viszont írtad, mennyire jó volt minden, amikor nálatok voltak a nyaralótokban..

Próbálj kicsit magadon változtatni, kedvesen megkérni bármire, meg is dicsérni dolgokért, meglátod mennyire megváltozik majd a helyzet.

Engedd, hogy Ő legyen a férfi, próbálj lágyan gondoskodó lenni, nem számonkérő.

Remélem sikerül javítani a kapcsolaton, nőként szorítok nektek :)

2020. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Köszönet a szorításért.Megpróbálok változtatni mindenen.Ő ilyen kis döntésképtelen ,valakinek meg döntenie kell helyzetekben.A család gyakran megbántott ártatlanul.A férjem pedig támogatott,mert tudta h vétlen vagyok.Addig ment ez a dolog h végül teljessen eltávolodtam a szüleitől.A mütét elött is volt egy vitánk ezért nem mentem be a kórházba.A lánytestvére még verést is igért.A kórházban pedig balhét sehogy se akartam.Plus a műtét napjan volt a lányom fellépése.

A férjem próbálkozik engem újra megszeretni.Én probálkozok azzal h alázatosabb legyek.Egyenlőre a férjemnél ez az érzés még nem jött el.Az is igaz h csak 1 napja beszéltük ezt meg.Megkért h ne másszam meg,ne folytsam meg mert neki kis tér kell most.Külön alszik.Mivel próbálkozunk és ő is akarja,ezért nem mondok nemet a szexre hisz ez is a része az "új"életünknek.

2020. szept. 11. 23:38
 35/37 anonim ***** válasza:
Hááát. Kapuzárási pánik. Az én férjem is ezt csinálta, mikor 40 lett, majdnem 20 év után. Az első körben totál ugyanez volt, hirtelen az összes régi sérelmét felhozta, élén a családjainkkal, és mindennap szexelni akart, én meg bántam vele, mint a hímes tojással, hogy szegény depressziós, de minél jobban kíméltem, annál feleslegesebbnek érezte magát. Végül becsajozott és két év agónia és ide-oda cuccolás után (kisgyerekekkel...) elváltunk, mert akkor már együtt laktak sok hónapja. Azóta is vissza akar jönni, hogy mégis én vagyok élete szerelme, mert ott sincs elég szex, nekem meg legyen már bűntudatom... Áh. Nem értem miért hülyülnek meg a férfiak, de sorban látom a korosztályunkban.
2020. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Irhatnék neked utolso privatban?Esetleg a facebookon ha nem túl nagy kérés.
2020. szept. 25. 14:44
 37/37 A kérdező kommentje:

Nálunk a helyet most stagnál.Tegnap láttam ,amugy anyjánál lakik.Szóval egy boldogtalan megtört ember.

Mindennapra okoz nekem valamit amin mérgelődnöm kell.Most utoljára jelszót váltott a google play fiókban,ezért a lányom telefonja használhatatlan lett ,iskolai appok is eltüntek.Szerinte ezen keresztül szemmel tartom.Illetve a gyerekeit se keresi.Ha a lányom.ir neki azt hiszi én vagyok az,ha hivja azt hiszi én diktálok neki.Nem szeret az már biztos,Válni se akar.Csak úgy van.Én hétfőn megyek ügyvédhez.Gondolom beadjuk a válást utána.

2020. szept. 26. 05:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!