Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon mi állhat a hátterében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi állhat a hátterében, hogy a férjem hirtelen válni akar?

Figyelt kérdés
6,5 éve vagyunk együtt, 2 éve nyáron házasodtunk össze, viszonylag fiatalon,most 26 és 28 évesek vagyunk. Semmi komolyabb probléma nem volt a kapcsolatunkban apróbb nézetelteréseket leszámítva. Soha nem voltunk az ordibálós, csapkodva veszekedős pár. Az utóbbi hónapokban a koronavírus óta kicsit eltávolodtunk egymástól, nekem sokkal többet kellett dolgoznom, de én nem éreztem ezt megoldhatatlan problémának. Egyik nap váratlanul úgy jött haza, hogy közölte el akar válni tőlem. Semmilyen konkrét előjele nem volt és magyarázatot sem adott. Pedig kérdeztem, hogy van-e valakije, megcsalt-e, rájött hogy a férfiakat szereti, tettem-e valami olyat, ami számára jóvátehetetlen, de mindenre az volt a válasza, hogy nem. Bővebb magyarázatot egyszerűen nem hajlandó adni, annak ellenére sem, hogy mondtam, hogy bármi is az oka nyugodtan mondja. Tegnap este érdekes módon az ágyban kezdeményezett (az eset óta nem voltunk együtt szexuálisan), de csontszáraz maradtam, egyszerűen képtelen voltam vele így szexelni. Ilyen korábban nem fordult elő soha. Félek, hogy ezzel is még távolabb taszítom magamtól. Én mindenképp szeretném megmenteni a házassagunkat, mondtam neki, hogy menjünk el pár napot kikapcsolódni és beszéljük át a dolgokat, amire az volt a válasza, hogy nem áll készen még rá. Akár párkapcsolati terapeutához, bárhova hajlandó lennék elmenni, csak minden legyen a régi. U.i.nincs gyerekünk.
2020. júl. 16. 10:51
1 2 3 4 5
 1/46 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Csaj volt a képbe, aki végül most dobta :D

Azért, majd 652x ne alázd meg magad.

2020. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is nő van a képbe,főleg ha nem voltak különösebb nagy viták.

Nem vettél észre semmi gyanúsat? Én tuti bele néznek a telefonjába.

2020. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Soha nem kutakodnék a személyes dolgai között, nem tudom a kódját, jelszavait, ő se az enyémet, ennyi privát szféra kell mindenkinek. Bízom benne, ha azt mondta, hogy nincs harmadik fél, akkor az úgy is van. Főleg, mert a kapcsolat elején letisztáztuk, hogy a megcsalást valószínűleg meg tudom bocsájtani, de a hazudást nem. Eddig nem adott okot arra, hogyne bízzak benne.
2020. júl. 16. 11:07
 4/46 anonim ***** válasza:
44%
El akar válni, de kezdeményezett. A kettő üti egymást, ezt mondd meg neki.
2020. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
27%
Ha fordítva írtad volna a nemek arányát, és nem írtál volna házasságot,hanem szeretői kapcsolatot akkor azt mondtam volna, hogy 1000%, hogy terhes a nő.
2020. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, egyelőre nincs napirenden köztünk a gyerekvállalás.
2020. júl. 16. 11:10
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Ez: "6,5 éve vagyunk együtt, 2 éve nyáron házasodtunk össze, viszonylag fiatalon,most 26 és 28 évesek vagyunk."
2020. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
29%

Játszma.

Nem hinnèm, hogy tènyleg válni akar, màr amiatt sem, hogy szexelni akart.

2020. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy ami neked apró nézeteltérés az neki máshogy jött le. Belefáradt, megunta elválna. Majd rájött , hogy végül is el van veled, lehet ez már megszokás nála
2020. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy semmilyen egetrengető dolog nem történt, ami erre adna okot. Nem szoktunk minden kis apróságon összeveszni, barátnőim többsége sokkal többet veszekszik a párjával elmondasuk szerint. Azértvis szeretném, hogy elmondja a problémát, hogy tudjak/tudjunk változtatni rajta. Nem unalmas szerintem a kapcsolatunk, szoktunk közösen programokat csinálni, nem otthon ülünk hétvégente.
2020. júl. 16. 12:19
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!