Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért hárít mindent rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hárít mindent rám a volt férjem?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még együtt élünk, de hamarosan szerencsére el tudunk költözni a volt férjemtől. Hosszú út volt idáig, rengeteg dologhoz próbáltam idomulni, változtatni, beszélni róla, megoldani, még házassági tanácsadót is én erőltettem kb már két éve, mert már akkor éreztem h nem jól mennek a dolgok és egyedül kevés vagyok. A férjem mindig a munkájára hivatkozott és hogy hogynem én voltam minden baj oka, okozója. Sosem voltam neki elég jó háziasszony, anya, feleség.....szép lassan a szeretet is fényévekre távolodott a szívemből és még hozzájött ehhez h a családja szinte nap mint nap zaklatott, egy rémálom volt az életem. Most meg szinte naponta megkérdezi, h most tényleg el akarom hagyni, meg próbáljuk meg, miért nem adok neki esélyt, mert ő mindent megtesz, én miért nem szeretem, Miért akarom elhagyni? Szerintem ő hagyott el minket mikor éjszakánként nem talált haza a 10 percre levő műhelyéből. Állítólag az anyósomékat is én nem engedem a házunkba, pedig ilyent nem mondtam egy szóval sem, bár az a hiszti ahogy anyósom kijelentette h menjek haza, mert ez nem az én házam igen jelentős lehetett nekik is. Még mindig én vagyok a hibás mindenért, én nem akarom újra kezdeni, én akarom elhagyni...és persze én csalom meg... miért jobb hogy meg van a felelős? voltatok már ilyen helyzetben?
2010. aug. 2. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

A történetem dettó, mint a tiéd. Hozzátéve azt, hogy a Gyes miatt otthon voltam 8 évet, azóta is azt kapom, (kaptam): hogy egész életemben nem csinálok semmit. Otthon meresztem a p...mat. Semmire nem vagyok jó, se jó anya, se jó feleség, semmi. Mert estére hulla fáradtan nem voltam hajlandó neki mindennap a kedvére tenni. Ebből ő csak annyit szűrt le, hogy én mindig kibúvókat keresek, azt nem látta, hogy nekem sosem telik le a munkaidőm! "Bezzeg ő mennyit dolgozott rám" (péntek délutántól-hétfő reggelig ki sem szállt az ágyból, csak enni.) Egy villanykörte cseréért is napokat kellett neki könyörögni.

Sajnos kezdek rájönni, hogy minden férfi egyforma ezekben a tulajdonságokban: önző, egoista, lusta, makacs, sértődős, hazug, sorolhatnám. Mi meg csak tűrjünk, és mindig rajtunk csattan az ostor mert ők tökéletesnek érzik magukat, csak mert ledolgozzák a 8 órájukat.

Ma, 9-10 órát dolgozok, egyedül élek a gyerekekkel és 100x jobban érzem így magam, és jobban élek, hogy nincs a nyomomban egy zsarnok, semmire kellő ember.

2010. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hadd hibáztasson, ha ettől jobban érzi magát, a lényeg, hogy megszabadulsz tőle.
2010. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

14:25, kérlek, ne legyél ennyire végzetes, biztos jön majd érted is egy férfi és hidd el h majd csak azt fogja mondogatni, h csodálatos vagy.....én hiszek benne, h vannak normálisok is!!!

egyébként ettől a díszpéldánytól örömmel szabadulok és egy átsírt éjszakám nem lesz miatta!!!

2010. aug. 2. 19:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért ne legyen meg ez a szánalmas kis elégtétele.
2010. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!