Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért hárít mindent rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hárít mindent rám a volt férjem?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még együtt élünk, de hamarosan szerencsére el tudunk költözni a volt férjemtől. Hosszú út volt idáig, rengeteg dologhoz próbáltam idomulni, változtatni, beszélni róla, megoldani, még házassági tanácsadót is én erőltettem kb már két éve, mert már akkor éreztem h nem jól mennek a dolgok és egyedül kevés vagyok. A férjem mindig a munkájára hivatkozott és hogy hogynem én voltam minden baj oka, okozója. Sosem voltam neki elég jó háziasszony, anya, feleség.....szép lassan a szeretet is fényévekre távolodott a szívemből és még hozzájött ehhez h a családja szinte nap mint nap zaklatott, egy rémálom volt az életem. Most meg szinte naponta megkérdezi, h most tényleg el akarom hagyni, meg próbáljuk meg, miért nem adok neki esélyt, mert ő mindent megtesz, én miért nem szeretem, Miért akarom elhagyni? Szerintem ő hagyott el minket mikor éjszakánként nem talált haza a 10 percre levő műhelyéből. Állítólag az anyósomékat is én nem engedem a házunkba, pedig ilyent nem mondtam egy szóval sem, bár az a hiszti ahogy anyósom kijelentette h menjek haza, mert ez nem az én házam igen jelentős lehetett nekik is. Még mindig én vagyok a hibás mindenért, én nem akarom újra kezdeni, én akarom elhagyni...és persze én csalom meg... miért jobb hogy meg van a felelős? voltatok már ilyen helyzetben?
2010. aug. 2. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy megszabadulhatsz tőle,visszane fordulj,mert még pár év rémálom várna rád.Amugy a férjed nem azért akar békülni mert annyira szeret,hanem azért könyörög mert nem akarja elveszíteni a háztártási gépét.
2010. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát kire hárítaná??

Szeretett anyjára mégsem háríthatja, önmaga tökéletes....Ezt már így kell "elfogadnod".

Hagyd a franciba, költözz el tőle jó messzire, kezdj új életet.

Tudod, én sosem tudnék olyan pasi mellett meglenni aki ócsárolja a volt feleségét/barátnőjét. hogy az milyen rossz volt. És erre hajlamos lesz a volt férjed is, de ez csak addig lesz érvényben , míg ki nem ismerik....

2010. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
dehogy fordulok vissza, csak hogy tud egy ember ennyi mindent "felejteni"? lassan minden szemétségére fény derül, ennyire hülyének néz?
2010. aug. 2. 10:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen képmutató emberek, most csak sajnáltatja magát, hogy mondhassa ő mindent megtett persze közben kibírhatatlan a napi szinten lévő pofátlanságokban. Neki nagyon is kényelmes a mostani élete s te azért vagy a rossz mert TŐLE veszed el az addigi csodás életét, Te le se vagy sz@rva, hogy milyen neked. Mosol, főzöl, takarítasz, ha kellesz akkor az ágyban is. Sose fog megváltozni, mert még a szülei is adják alá a lovat.
2010. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Csak még annyit, hogy nagyon jól tudom milyen egy ilyennel élni, nálunk apám ilyen.

Egész életünkben költöztünk( kb 2,3 évente)hogy minnél nagyobb házban éljünk mert nekünk akar megadni mindent. Sose voltak barátaim, egyszerse katam tőle dícséretet, nem mehettem sehová s sose voltunk igazicsalád. Aztán épített egy házat NEKÜNK felkiáltással s velem csinált mindent ott szinte. Könyörögtünk, hogy nem kell, legyen normális mert folyton elmar minket magától, ordít, kiabál, mert az ÁLDOZAT akit MI teszünk tönkre mert ÉRTÜNK dolgozik :S. Az nem érdekelte, hogy a család szétesik ,csak a maga bolondériája valósuljon meg mindig is ez volt. Aztán vett még egy egyszobás házat ahol ő él kb 10percretőlünk. Mert MI vagyunk akik TÖNKRETESSZÜK=nem akarjuk, hogy igyon, KOSZOSAK= utánna takarítunk aki morzsásan, mocskosan hagy mindent s hozza át a mosogatni valót, LUSTÁK= nem segítünk mert ha valamit nemmond s nemúgytesszük akkor kiabál, KIBÍRHATATLANOK.

Egyfolytában azt üvölti, hogy azt akarjátok, hogy elmenjek??? Mintha olyan jó volna vele élni. Ő meg csak bűnbakot keres.

Jó példa erre mikor részegen lehányt mindent a wcben s elzuhant benne, fél őráig ott csücsült smásnap a fejünkhöz vágta, hogy ő aztán nemhányt, mi mosunk pacsálva s abba csószhatott csak meg. :S

2010. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kezd új életet és új apával! A gyerekek még szerintem nem olyan nagyok hogy ne szokják meg.
2010. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, a történet elég durva, sajnálom h át kellett élned, egy gyereknek ez talán még rosszabb, hisz nem ő választotta az apját, csak kapta......főleg a kisfiam miatt nem tűröm a dolgait tovább, egyenlőre még "szereti" mert aranyos,picur, aztán majd ő is lesz minden ami én voltam és őt tönkre is tenné.....

új apuka köszönöm nem kell, kicsit jegelem a férfi témát, túl sok tüske van bennem egy új kapcsolathoz, talán egyszer

2010. aug. 2. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem is ugyanilyen. Bármit csináltam semmi sem volt jó. Állandóan nekem kellett alkalmazkodnom, mert persze ő volt a tökéletes. A válás alatt nálam is mindennaposak voltak a könyörgések, a lelki terror, a fenyegetés hogy elveszi a gyerekeim, ha nem maradok vele stb. Most pert nyertem, fellebbezett. Még együtt élünk, de már nem könyörög. Érzem hogy dühös és nap mint nap a fejemhez vágja, hogy tönkretettem mindenki életét. Mindenről én tehetek és még nincs vége, mert neki nincs veszíteni valója...Ő mindent megpróbált ,az ő lelkiismerete tiszta.Költözz ahogy tudsz, mert az ilyen emberek sajnos nem változnak.
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen szokásuk érzelmileg zsarolni,h a gyreek marad meg felvágja az ereit,nálam is volt ilyen h ha elhagyom akkor párom öngyilok lesz én meg közöltem hogy hajrááá segítek is egyből abba hagyta a zsarolást mert rájött h olyan szinten vagyok mér közömbös és annyira nem érdekel h felőlem a harmadikról ugorhat még örölük is neki el is hagytam.Csak azt lehet megzsaroni aki hagyja aki maga is labilis befolyásolható és van mivel zsarolni,sose add ki a gyenge pontjaidat,sose,mert ellened fordíthatják...
2010. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, a tönkre tetted az életem az megvolt.....én meg csak pislogva kérdeztem h nem a Te anyád küldött el a házunkból, ill. nem Te bólogattál? ez el van felejtve......

egyik percben zsarol, h majd úgyis életképtelen leszek nélküle és nekem aztán senki nem jut, aztán meg mindenét a nevemre iratná, mert ő nagyon szeret

áldom az eget, h a családom befogad és nem h befogad, de több helyünk lesz mint most, na meg a nyugalmam

2010. aug. 2. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!