Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Könyörgöm, miért ilyen szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, miért ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemről lenne szó...annyira figyelmetlen, ügyetlen, szerencsétlen szegény, hogy sokszor úgy érzem, mintha egy szellemi fogyatékoshoz beszélnék. Mondok neki egy mondatot, 2 perc múlva nem emlékszik rá. Épp most a legújabb, hogy megbeszéltük, hogy vasárnaptól 5 napra nyaralni megyünk, már le van foglalva a szálloda meg minden. Ő el kellett kérje még magát a munkahelyén (hétfőtől csütörtökig), és ma, amikor megjött, kérdeztem, hogy akkor elengedték-e. Erre mondja, miért, nem a jövő héttől lesz ez?? Édes istenem, komolyan...az ilyenekre nem tudom, mit mondjak. És minden napra jut valami ilyen apróság, kicsi, de elég idegesítő. Hogy tudnám megoldani, hogy ne legyen ilyen figyelmetlen? Vagy ez genetikailag kódolt a férfiakban??

(Bocsi, hogyha kicsit zavaros, de épp most húzott fel a hülyeségével:D)


2010. júl. 28. 20:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igazából sokáig reménykedtem, hogy "magától" megváltozik, mert úgy vettem észre, a pasiknak eleve több idő kell a felnőtté váláshoz...:)(Most 25 éves.) Igyekszem azért alkalmazkodni, csak 1-2szer borul a bili, mikor pl. el akar menni vásárolni, menjünk a Tescoba azonnal, aztán mikor bementünk, megkérdezi tőlem, hogy na mit akarok itt venni?:D
2010. júl. 28. 21:37
 22/29 A kérdező kommentje:
21:34 Hát mert...csak:D Örülök, hogy átjött a lényeg, és ilyen bölcsen, ugyanakkor velősen tudtál válaszolni a kérdésemre.
2010. júl. 28. 21:42
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Ako hoćeš uzmi jastuk i sa njim me napraaaašiiiii!!
2010. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

Én a vőlegényednek üzenem:

Hagyd ott ezt a nőt, mert szenvedés lesz az életed mellette!

2010. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
32%
átjött a lényeg képzeld, de a többi válasz után szted tudok valami újat mondani? mondjuk azt, hogy terhes vagy, de ez szerintem nem kielégítő válasz számodra. :D
2010. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%
én megértelek elég idegesítő lehet, de persze attól még szeretheted. én csomó ilyen pasit ismerek (csak pasit!!!) nem tudom változhat-e... ha szereted elviseled, mást sajna nem tehetsz max a napod felét azzal töltöd h emlékeztetgeted.
2010. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem szerencsétlen, csak felelőtlen. Neki nem azok a dolgok fontosak amik neked. Egyébként tényleg igaz, hogy mi nők sokkal precízebbek vagyunk, mint a férfiak. A párom szerint én is két lábon járó naptár vagyok. A volt férjem egyébként ugyanilyen volt. Szerintem meg lehet szokni. Tudom hogy nagyon idegesítő, de elfogadtam, hogy ilyen. Naponta többször el kellett mondani neki mindent, de már így voltam beállítva. Nem emiatt ment szét a kapcsolatunk. A mostani párom kicsit könnyebb eset. Neki nagyon fontos a kapcsolatunk, nem kell ilyen dolgokra figyelmeztetni. Ez van. Szerintem ez egy kicsit intelligencia kérdése is.
2010. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szétszórt, akkor vegyél neki egy határidőnaplót és a fontos dátumokat írd bele neki ( vagy egy apró kedves üzenetet amivel emlékezteted a már megbeszélt időpontra ).

Tedd a táskájába, zsebébe. Időnként nézzetek bele együtt, vagy küldj neki sms-t hogy ma ez és ez van, nézz bele a naplódba vagy ilyenek.

Férjem is elég szétszórt, neki a határidőnapló tette helyre a hétköznapokat.

2010. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Ő ilyen. Ha nem tudod így elfogadni, légyszíves ne menj hozzá, mert mindkettőtöknek pokol lesz az élet.
2010. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!