Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Könyörgöm, miért ilyen szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, miért ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemről lenne szó...annyira figyelmetlen, ügyetlen, szerencsétlen szegény, hogy sokszor úgy érzem, mintha egy szellemi fogyatékoshoz beszélnék. Mondok neki egy mondatot, 2 perc múlva nem emlékszik rá. Épp most a legújabb, hogy megbeszéltük, hogy vasárnaptól 5 napra nyaralni megyünk, már le van foglalva a szálloda meg minden. Ő el kellett kérje még magát a munkahelyén (hétfőtől csütörtökig), és ma, amikor megjött, kérdeztem, hogy akkor elengedték-e. Erre mondja, miért, nem a jövő héttől lesz ez?? Édes istenem, komolyan...az ilyenekre nem tudom, mit mondjak. És minden napra jut valami ilyen apróság, kicsi, de elég idegesítő. Hogy tudnám megoldani, hogy ne legyen ilyen figyelmetlen? Vagy ez genetikailag kódolt a férfiakban??

(Bocsi, hogyha kicsit zavaros, de épp most húzott fel a hülyeségével:D)


2010. júl. 28. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

biztos hozzá akarsz menni?:D

amúgy lehet h egyszerűen kiment a fejéből, vagy vannak más problémái :) nőkre jellemző, h nagyon precízek, pontosak, férfiak kevésbé, inkább felületesek :D én ezt tapasztalom (:

2010. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

1.Nem tudom,miért akartad,hogy eljegyezzen,ha ennyire nem bírod elviselni a személyiségét.Ez valahol Téged minősít,ne haragudj!

2.Te ismerted,mielőtt az ujjadra húzta azt a nyavalyás gyűrűt.Szóval látszik,hogy nem szeretetből és tiszteletből maradtál Vele,hanem valami más miatt.

3.ha TE elnyomod a személyiségeddel,ne is csodálkozz rajta,hogy ilyen.

4.Te nem tudsz rá felnézni férfiként,abszolút nem.Ezek után szerintem jogosan gondolom úgy,hogy semmi értelme a kapcsolatotoknak.Szakíts Vele,talál Ő jobbat,meg Te is Hozzád illőt.Erre ennyit lehet mondani.

2010. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szeretem, csak ezzel a szétszórtságával nem tudok megbirkózni. Értem én, hogy más dolga is van, stb, csak hát nem megyünk minden héten nyaralni, most ez egy olcsó lehetőség, egyszeri alkalom...tavaly pl. sehol sem voltunk, és azért ilyen ritka dologra jobban figyelhetett volna:(
2010. júl. 28. 20:45
 4/29 A kérdező kommentje:
Kedves második, szerinted mivel nyomtam el? Örülök, hogy ilyen "jó emberismerő" vagy, hogy 10 sorból leszűrted, hogy milyen a személyiségem...
2010. júl. 28. 20:46
 5/29 A kérdező kommentje:
És ha nem szeretném, akkor nem lennék már vele nyilván. Mit gondolsz, a pénze kellett?! Hehe...
2010. júl. 28. 20:47
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

El kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek, én is ilyen vagyok.


Nem azt jelzi, hogy nem fonts, csak egyszerűen na.

2010. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

szerintem a kérdező inkább tréfásan fogalmazott.

hát azt tudod csinálni, hogy egyszerűen veszel neki egy mini naplót Fontos, hogy akkora legyen, hogy a zsebébe bele tudja gyömöszölni. És oda felírod, amit fejben kell tartania.

Eddig nyilván nem volt gondja semmire, mindent elintéztek helyette.

2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

ha ilyen, akkor ilyen is marad..., változni ebben nem nagyon fog

szerintem, annyit tudsz tenni, hogy amennyire lehet, próbálod kivédeni az ilyen dolgokat, elébe mész az eseményeknek..., de semmiképp sem tudatosítva, hogy ő egy lúzer, s hogy semmit sem lehet rábízni...

pl. ma napközben ráküldhettél volna egy sms-t, hogy sikerült-e már beszélni a főnökkel...


jó nyaralást mindenesetre! :)

2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj,de a stílusodból teljesen azt lehet leszűrni,hogy nem tudod tisztelni.nekem ez a véleményem.Második vagyok. (Halkan jegyzem meg,hogy kb. 5 év sem kell hozzá,és a falat fogod kaparni Tőle,ugyanis nem szereted Őt,és idegesít Téged már most a stílusa.Mi lesz később? )
2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy ez genetikailag kódolt a férfiakban?? "

Nem,nem minden férfi ekkora lúzer.

Semmit nem tudsz vele csinálni,vagy elfogadod vagy elfogadod.Biztos őt is idegesíti egy két tulajdonságod.

2010. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!