Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Könyörgöm, miért ilyen szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm, miért ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A vőlegényemről lenne szó...annyira figyelmetlen, ügyetlen, szerencsétlen szegény, hogy sokszor úgy érzem, mintha egy szellemi fogyatékoshoz beszélnék. Mondok neki egy mondatot, 2 perc múlva nem emlékszik rá. Épp most a legújabb, hogy megbeszéltük, hogy vasárnaptól 5 napra nyaralni megyünk, már le van foglalva a szálloda meg minden. Ő el kellett kérje még magát a munkahelyén (hétfőtől csütörtökig), és ma, amikor megjött, kérdeztem, hogy akkor elengedték-e. Erre mondja, miért, nem a jövő héttől lesz ez?? Édes istenem, komolyan...az ilyenekre nem tudom, mit mondjak. És minden napra jut valami ilyen apróság, kicsi, de elég idegesítő. Hogy tudnám megoldani, hogy ne legyen ilyen figyelmetlen? Vagy ez genetikailag kódolt a férfiakban??

(Bocsi, hogyha kicsit zavaros, de épp most húzott fel a hülyeségével:D)


2010. júl. 28. 20:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%
Az én férjem is ilyen, de én tök jól viselem, és így szeretem. Néha viccesen megjegyzem, hogy olyan üres, és egyhangú lenne az életem nélküle. A hülyeségeiből egész estés show-t lehetne összeállítani.
2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%
nem szív egész véletlenül? ;-)
2010. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez a noteszes tök jó ötlet, felírok neki ezentúl mindent, csak elolvasni ne felejtse el...:D Igenis tisztelek benne rengeteg mindent (nem naplopó, nem fél a munkától; mindig őszinte velem; számíthatok rá a bajban), csak nem tökéletes, mivel ember...a nagyobb baj az, hogy sokszor beszéltem már vele erről, és nem igyekszik, hogy megváltozzon. Nem csak velem adódott problémája ezek miatt...Persze így is elfogadom, ha másként nem megy, csak mondjuk ha nekem valaki rávilágít egy hibámra, igyekszem azontúl másképp csinálni.
2010. júl. 28. 21:02
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben nem mennék hozzá.Ha már most idegesít, mi lesz később?Én 16 éve vagyok férjnél, vannak dolgok, amiket az elején imádtam benne, ma meg megőrülök tőlük.De szerinted nálatok ez fordítva lesz?Most megőrülsz, majd később szeretni fogod, vagy megszokod?Ne áltasd magad, pár év és sírva fogsz könyörögni egy ügyvédnek, hogy szabadítson meg tőle.Te magad mondod, hogy néha olyan mint egy szellemi fogyatékos.Na, ha te egy ilyenhez hozzámész, akkor vállald a következményeit.Nekem a pancser soha nem volt a zsánerem.
2010. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem szív, nem is iszik hálistennek, ő magától ilyen...

Egyébként 6 és fél éve vagyunk együtt, szóval már megunhattam volna de mégse:)

2010. júl. 28. 21:04
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

:D kísértetiesen hasonlít az én egykori szerelmemre (nem emiatt szakítottunk). ő is vett noteszt, de ne használt, mert elfelejtette beleírni a programokat vagy elfelejtette, hogy hova tette a határidőnaplót vagy egyszerűen csak hetekig elfelejtette megnézni :)


ilyen, alapvetően ezen nem tudsz változtatni, de lehet finomítani rajta. az exem például rengeteg hülye helyzetbe került emiatt egy idő után megelégelte és ha épp mellette voltam, mindig megismételte, hogy épp milyen programot, hány órára beszélt meg. nekem jó a memóriám előző nap és aznap is automatikusan figyelmeztettem, illetve azonnal, ha arra az időpontra már volt valami. mindenkinek vannak hibái, addig nincs baj, amííg nem ugyanazok, mert akkor katasztrofális pár lennétek, így meg ki tudjátok egészíteni egymást. én pl nagyon nagy késős vagyok cserébe ő rengeteget segített nekem ebben :D ha szeretitek egymást, akkor működhet a dolog

2010. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet hogy direkt ilyen feledékeny? Talán ő nem akkarja annyira az esküvöt és ahelyet hogy ezt megmondaná

próbál elkerülni minden közös programot.

2010. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%
utolsó: megnevettettél :DDDD
2010. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
grat az eljegyzésedhez, a kérdésed viszont értelmetlen 6,5 év után. Kis lépéseket lehet tenni, de alapvetően megváltozni nem fog, sőt. Amikor már házasságban élnek a felek, akkor szokták a leginkább elengedni magukat, vagyis akkor jönnek elő a korábban visszafogott rossz tulajdonságaik. Fogadd el, vagy keress mást.
2010. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak egy kérdésem lenne: miért a Válás kategóriában van a kérdésed? :)
2010. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!