Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok az apám új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok az apám új feleségével jóba lenni?

Figyelt kérdés
12 múltam,elegem van abból a nőből,de apám zsarol.Igyexem jópofát vágni anyukám kedvéért,de most nemet montam a nőnek,megis sértőttek.
2010. júl. 14. 12:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
nem vagy köteles, de praktikus ha jól kijössz vele mert apukáddal lehet h együtt fog élni élete végig, és akkor te nemfogsz vele tlaálkozni mert nem íbrod a nőt? :/
2010. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hogyhogy az apukákd zsarol??? mond el ezt az anyukádnak! és sztem egyáltalán nem KELL jóban lenned vele, ha nem akarsz. csak sajna így nagy az esélye annak, hogy az apukáddal megromlik a kapcsolatotok.
2010. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha anyukád is él, akkor miért nem költözöl hozzá?

Vagy vele laksz?

Ha igen mit számít apukád új felesége?

2010. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem lánya is 12 éves. Mi leültünk, és megbeszéltük, hogy nem kötelező szeretni, viszont ne bántsuk egymást. Ettől mindketten megkönnyebbültünk. És szeretjük egymást. :-D
2010. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötelező jóba lenni.

DE!Normálisan viselkedni(köszönni,a kérem,köszönöm szavakat használni,betartani a viselkedési normákat-ha ők nem esznek a szobában te sem,ha nem néznek éjjel 11-kor tv-t te sem stb...)ezek kötelező dolgok.

Egyébként miben mondtál neki nemet,ami ennyire felborzolta a kedélyeket?

2010. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Anyukámmal élek,kiis áll melettem,de apa minden gondolatomra ugrik,hogy anyád tömi a fejed.Pedig csak nem érzem jól magam náluk.A nővel szoktak veszekedni,meg a nő hülyén tud viselkedni a gyerekeivelis.Apa családjával jó de már ezse tetcik a feleségének:I
2010. júl. 14. 13:14
 7/24 A kérdező kommentje:
Igyexem normális lenni,anyukám is így nevel,meg még jobban,de van saját életem,ami nem tetszik a feleségnek.A vita oka:nem karok elmenni velük nyaralni pécsre.Most voltunkott az osztállyal.Meg ők nem is tudnak normális programot kitalálni.
2010. júl. 14. 13:17
 8/24 anonim válasza:
Űlj le szépen apukáddal szembe és mond el neki tisztán s világosan, hogyha szeret téged és akarja veled tartani a kapcsolatot akkor legyen veled megértőbb (stb)kicsitt talán gondolja a te helyedbe magát, nézze a te szemszögedből a dolgot. saját tapasztalatból mondom, hogy akkor is a legjobb az őszinteség ha félsz.
2010. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
kérdezd meg apukádtól hogy ő hogy érezné magát hogyha ő kellene menjen veled az osztálykirándulással egyedüli felnőttként? Talán igy rájön hogy miért nem akarsz menni. El kell fogadniuk a döntésedet hiszen ők sem kérdezték tőled hogy elváljanake anyukáddal stb
2010. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tényleg félek.Nem merem neki elmondani mindíg úgyahogy érzem,mert nem tudom mit fog teni.nem bántvagy ilyesmi,csak haragszik ha én nem úgy szeretnék valamit ahogy ők kitalálták.Anyukám szerint a felesége az úr a háznál inkább sajnájjam apát ezért.Hát...nemtom sajnálni
2010. júl. 14. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!