Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szenvednek sokan attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvednek sokan attól, hogy nincsen párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Egyedülállónak lenni mesés. A legszebb éveim akkor voltak, amikor nem voltam senkivel együtt. A legtöbben viszont sajnálkoznak, vagy nem értik. Most sincs senkim, és mégis teljes az életem. Másoknál hogy van ez, hogy ezen megdöbbennek?
2019. júl. 21. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
#9: Világéletemben szingli voltam, soha nem volt kapcsolatom, két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor szexeltem, utoljára 1 év 4 hónapja. És mégis imádok szingli lenni.
2019. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Neked lehet, hogy mesés. Nekem nem. 10 éve nem volt normális párkapcsolatom. És utálom ezt az állapotot. Én azt akarom, fontos legyek valakinek és szeressenek. Hogy valakinek elmeséljem a napom, a sikereim, a bánatom. Ehhez persze nagyban hozzátesz az, hogy a baráti köröm vagy más városba költözött, vagy külföldre, ergó nincs senkim a családomon kívül, ezért is fontos nekem ez. Családot is szeretnék, stbstb. Nyilván nem mindenki tud így gondolkodni. Az okát nagyon jól tudom, nem vagyok 10/10-es, és túl jó a szívem. A csajok pedig a rossz fiúkra buknak. (Legalábbis akikkel eddig összesodort az élet, mindnek jobban kellett inkább egy olyan ember, aki megcsalja és nem is érdekli.)
2019. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj #11, nem kell Szentirásnak venni mindent, amit itt leírnak :D Nyilván nem minden egyes emberre értettem a dolgot, de általánosságban van benne logika.
2019. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Még egy hülye kérdés! Ha te boldog vagy így akkor legyál így! Nyilván nem tudod miről maradsz le, amúgy nem kérdeznél hülyesgéget!
2019. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Boldogok az ilyen lelki szegények!(nyomorékok)
2019. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Utolso: Nem hiszem, hogy azert lenne valaki lelkiszegeny, mert nem kapcsolatfuggo, es egyedul is kepes boldognak lenni, sajat magaval. Szerintem meg pont azzal van a baj, ha valaki egyedul keptelen barmit is kezdeni magaval, es csakis egy masik emberben latja az elet ertelmet, meg a boldogsagot. (Mielott valaki felreertene: Nem azt tarton gaznak, ha valaki kapcsolatot szeretne, mert szive joga, teljesen rendben van. Az a gaz, ha valaki szerint csak akkor lehet boldog, ha kapcsolatban van, es aki erre egyedul is kepes, az "lelkiszegeny".)
2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Egy kapcsolat addig jó, amíg lazán veszi mindkét fél. Amíg arról szól a dolog, hogy jól kell érezni benne magát az embernek. Miánt komoly kapcsolatról beszélünk, ott már jön az uniformizálódás, az egyik félnek engednie kell. Előkerülnek a csatabárdok. Először még csak poénosan kezeli az ember, majd amikor egyre jobban érzi a nyomást, jön az eltávolodás, vagy a csak megszokásból élés. Két emberről beszélünk, akik lehet hogy megértik egymást, de sok ponton különbözőek is. Egy idő múlva marhára nem a pozitív dolgok fognak dominálni, hanem a különbözőségből fakadó ellenérzések:


- libidó

- anyagi felfogás

- szórakozás iránti vágy

- munkához való viszony

- egészséges életmód

- emberekhez való hozzáállás

- a betöltött szerepek

- szülői viszony

- kompromisszum készség stb.


Ez csak pár szegmens volt, viszony ha nem egy irányba mutatnak ezek, hosszútávon csak szenvedés lesz a közös élet. Jobb esetben csak befásult.

Megjegyezném megint, nem a 20 éves korosztály bulikázós, kefélgetős, drámázós, szakítós életére gondoltam, mert az csak egy játszótéri felvonás.


-

2019. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs annál jobb érzés, mint amikor szeret valaki és szerethetek valakit.
2019. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!