Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akiknek párkapcsolatuk van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek párkapcsolatuk van, sokan miért viselkednek lekezelően azokkal akiknek nem sikerült?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésnél ami arról szól, hogy valaki nem talál párt, ilyen bölcsességeket irogatnak hogy "a szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek.

Holott sokszor az ember nem várja, nem görcsöl és mégse.

Az is gusztustalan mikor a rokonok állandóan kérdezgetik hogy "mi van az udvarlókkal" mikor lesír az emberről hogy nincs senkije (értsd: összes unokatestvér a találkozóra kézenfogva a párjával megy, csak te vagy egyedül)

és ha bevallod akkor jön a szánakozó mosoly és a "majd neked is összejön egyszer".

Ezektől a mondatoktól falra tudnék mászni.

Azt is bírom mikor hozzá is teszik hogy X-éve boldog kapcsolatban élek sőt, 15-16 éves koruk óta. Nem értem miért kell irritálni a kérdezőt, aki mondjuk 32 éves és végső kétségbeesésében írta ki a kérdést.

Egyáltalán nem lesz boldogabb attól hogy megtudja hogy mindenkinek összejött már pelyhes tinikorában az Igazi.


2012. jún. 26. 00:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%

"Nem egy kérdésnél ami arról szól, hogy valaki nem talál párt, ilyen bölcsességeket irogatnak hogy "a szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek."


Én írtam ilyet és teljesen komolyan gondoltam. Mi ebben a lekezelő???



Ja és a slusszpoén: nekem sincs párkapcsolatom!


"Az is gusztustalan mikor a rokonok állandóan kérdezgetik hogy "mi van az udvarlókkal" mikor lesír az emberről hogy nincs senkije (értsd: összes unokatestvér a találkozóra kézenfogva a párjával megy, csak te vagy egyedül)"


Akkor talán mindenki menjen egyedül?? Vagy tartsanak egymástól 2 méter távolságot mert neked rosszul esik mások boldogsága??


"Azt is bírom mikor hozzá is teszik hogy X-éve boldog kapcsolatban élek sőt, 15-16 éves koruk óta. Nem értem miért kell irritálni a kérdezőt, aki mondjuk 32 éves és végső kétségbeesésében írta ki a kérdést."


Tudom mi a te bajod. Irigy vagy. Írhatna bárki bármit te azt valahol mindenképp vagy gusztustalannak vagy lekezelőnek vennéd.

2012. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%

Oké, akkor egy genetikai hulladék vagy, aki soha senkinek nem fog kelleni és egyedül fogsz megrohadni. Én meg szexelek egy nagyot a barátnőmmel.


Nemtom, ha neked ez kell akkor tessék.

2012. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
20%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. :)


Ez többnyire azért van mert sok emberből hiányzik az empátia, egy minimális beleérző készség egy kis érzelmi intelligenciával megtoldva. Nem értik meg hogy nem mindenki egy instant szívrabló, hogy vannak akik gátlásosabbak és a fent említett megnyilvánulások csak még jobban aláássák az ember önbizalmát. Csak arra képesek, hogy a fent említett közhelyeket elmondják, mindezt úgy, mintha az aranycsinálást oktatnák. Menjenek és törődjenek a saját örömükkel, és ne csináljanak bazári majmot a párjukból azzal hogy mutogatják másnak, hogy milyen szép, ügyes, okos.

2012. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem tudják megbecsülni a szerencséjüket, azt hiszik, hogy ezt csak úgy készhez kapja az ember az élettől. Egész addig nagy az arcuk, míg a társuk jól faképnél nem hagyja őket, mert pl. valamit nagyon elszúrtak a párkapcsolatban. De persze kifelé még a szar kapcsolatokban élők is azt mutatják, hogy különbek, csak mert van valakijük. Ne foglalkozz ezzel. Ha eljön az igazi, te biztos, hogy sokkal intelligensebben tudod kezelni ezt, mint az emberek java része.
2012. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan. Kifelé a szépet és jót mutatják magukról, miközben az alma meg rohad belülről...
2012. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Hát, 30 éves koromig így voltam, ahogy te. És amikor már az apácaság határán voltam, és nem számítottam rá...

De ez úgyse érdekel téged.

Szóval ha jól értem nem tanácsokat szeretnél, hanem vigaszt, azt meg itt sokan nem tudnak adni, én sem.

Nekem annak idején vigaszt jelentett, hogy valahol valaki vár rám, és ez örömmel töltött el.


Amúgy meg ajánlom a Szívmágnes titka című könyvet. Nekem használt (de ha neked nem, akkor nem azért írom mert meg akarlak sérteni).

2012. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Te adod a kezükbe a hatalmat azzal, hogy te is olyan hű de nagyra értékeled a párkapcsolatot. Nálunk is eljönnek a "párok" a családi összejövetelekre, de mivel az én elveim szerint nem lesz senki több attól, hogy párja van, így viselkedhet lenézően, nincs hatalma felettem.
2012. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy senkire, kedves 1.

csak ha már írnak egy ilyen kérdéshez, ők mint "szakértők", adjanak legalább valami épkézláb tanácsot, ha segíteni akarnak.

csak ebben kételkedem.

2012. jún. 26. 01:08
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem reagálok semmit az összejöveteleken azon kívűl, hogy mikor felteszik a "na és a fiúk?" kérdést, válaszolok egy egyszerű nem, nincsen-nel.

Nem mondtam, nem is mondom senkinek hogy nagyra értékelem a párkapcsolatot.

De valaki mindig úgy érzi hogy ettől ő több és feltétlenül meg kell aláznia azt, aki egyedül van.

2012. jún. 26. 01:10
 10/36 anonim ***** válasza:
90%

"Nem vagyok irigy senkire, kedves 1."


Ha ez így lenne akkor nem lenne neked irritáló azt olvasni hogy ki mennyi ideje van együtt a párjával. Csak mert neki van, neked meg nincs, ez neked rosszul esik és őt kezded el utálni/neheztelni rá aki aztán végképp nem tehet róla hogy egyedülálló vagy. Ötvenezren lepontozhatnak, ez akkor is így van.

2012. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!