Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akiknek párkapcsolatuk van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek párkapcsolatuk van, sokan miért viselkednek lekezelően azokkal akiknek nem sikerült?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésnél ami arról szól, hogy valaki nem talál párt, ilyen bölcsességeket irogatnak hogy "a szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek.

Holott sokszor az ember nem várja, nem görcsöl és mégse.

Az is gusztustalan mikor a rokonok állandóan kérdezgetik hogy "mi van az udvarlókkal" mikor lesír az emberről hogy nincs senkije (értsd: összes unokatestvér a találkozóra kézenfogva a párjával megy, csak te vagy egyedül)

és ha bevallod akkor jön a szánakozó mosoly és a "majd neked is összejön egyszer".

Ezektől a mondatoktól falra tudnék mászni.

Azt is bírom mikor hozzá is teszik hogy X-éve boldog kapcsolatban élek sőt, 15-16 éves koruk óta. Nem értem miért kell irritálni a kérdezőt, aki mondjuk 32 éves és végső kétségbeesésében írta ki a kérdést.

Egyáltalán nem lesz boldogabb attól hogy megtudja hogy mindenkinek összejött már pelyhes tinikorában az Igazi.


2012. jún. 26. 00:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
61%

JAJ NE, MÁR MEGINT?!


Gondolom én most, ahogy gondolta a cserép petúnia zuhanás közben.

Sokan úgy vélik, ha tudnánk, miért épp ezt gondolta a petúnia, sokkal többet tudnánk az univerzumról, mint most.

2012. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
67%

Tudod, mindig alkalom szüli a válaszok jellegét. Szűkítsük mindezt le a párkapcsolatok témakörre. Akinek nincs, és akinek van,szintén 2 féle választ adhat. Ha nincs, szuper, mert szétszórhatom a cuccaimat,nem kell mosnom, főznöm másra,szabad vagyok, de rossz,mert magányos vagyok,én nem kapok virágot csak úgy,stb. Másik alternatíva a van kapcsolatom, ha épp a kérdés valamiféle pozitív dologra kérdez rá, sokak szeme felcsillan,előtörnek az emlékek, nosztalgiázva leírja, hogy a mi kapcsolatunk tökéletes. Ugyanez a válaszoló a következő, megcsalás jelei című kérdésben ír, már látja a kapcsolata árnyoldalait, még sincs minden rendben, tényleg nem számolt el tegnap hol volt 6-7 közt...

Érted mit akarok érzékeltetni?

Ez pont olyan, mint a legjobb barátnőm tökéletes kapcsolatban él 4 hónapja, szépen hangzik ugye? Ezt vallja, csak másodszorra panaszkodja el, hogy a srác szünetet kért,mert lehet, hogy még az exét szereti,de ez mindegy,hiszen ők tökéletesen élnek.

Megértelek valahol, bár sokan támadnak, tudom milyen érzés ez. Bár nekem van kapcsolatom, de sokszor érzem ebben a világban azt, hogy bizonygatni akarják, pont ilyen barátnők, hogy az övék mennyivel jobb.

A Te szingliségednek rengeteg előnye van, hidd el, próbáld kihasználni, ráérsz a következő 50 évben kapcsolatban lenni.

Próbálj belelátni a dolgokba,amikor rosszindulatú megjegyzéseket kapsz, én is kaptam régebben rokonoktól, ha nem fogsz férjet középiskola alatt,esélyed sem lesz később. Mondta ezt egy olyan nő, akinek valóban más esélye nem lett volna, ha azt nem ragadja meg, mind a külseje,mind a természete miatt. Ne foglalkozz velük.

Viszont a gép előtt tényleg nem leszel szerelmes, erre csak az emberek közt van lehetőséged,gyerünk! :)

2012. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%

Abban egyetértek h van aki felvág vele, meg nagyra van, de amiket itt a kérdező írt, nem rosszindulatra utalnak. Aki ezeket, írja/mondja azt nem azért teszi h felvágjon hanem h bíztassa a másikat. A lekezelés teljesen más. Aki le akar kezelni az ilyeneket fog mondani/írni:

-Jaj de béna vagy. Nekem már évek óta van pasim te meg egyet sem tudsz megfogni

-Tiszta szánalmas vagy h nem találsz pasit...... stb

A kedves kérdező elég szánalmas valaki lehet h ilyen ártalmatlan dolgokba (amiket leírt) is csak a rossz szándékot látja. Tőlem is sokszor kérdezték h hogy állok a pasikkal és akkor sem lettem idegbajos ha épp nem volt senkim. Nem értem ezen mi a bosszantó.

2012. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha valakinek efajta választ adok: rád talál majd az igazi, eljön egyszer a nagy Ő stb stb. Akkor azt azért írom, mert bíztatni akarom. Lehet, nem így van, de akkor mit írjak? Hogy apácaként fog meghalni?

A másik meg miért baj ha valaki oda írja, hogy hány éve él kapcsolatban? Most én is leírhatnám, 17 éves koromig rám se nézett egy fiú sem...aztán...no de nem írom le, mert akkor már biztosan iritálni akarlak.


No mindegy, megyek is.

2012. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Én ugyan sose szoktam olyan tanácsokat adni, amiket fent írtál, de mégis igazak. Itt van ez:

"a szerelem akkor talál rád, mikor nem várnád"

Na én tudod hogy ismertem meg a párom? (Ha úgy veszed, hogy csak az orrod alá dörgölöm, hát nagyon tudlak sajnálni... inkább vedd úgy, mint egy példa)

Egy városban laktunk, egy gimibe jártunk, sose vettük észre egymást. Aztán hazajött az egyik barátnőm aki másfél évre másik városba költözött, ezt mentünk el megünnepelni egy teljesen másik városba egy koncertre. Szóval abszolút nem azért indultunk, hogy pasit fogjunk, gondolhatod.

A barátom is csak véletlen keveredett oda, élete első koncertje volt az, amire elment, ráadásul azért ment el erre is, mert nagyon nagyon unszolta egy két haverja.

Aztán mégis véletlen pont ott összefutottunk és azóta együtt vagyunk. Így már jobban érted ennek az ócska közhelynek a lényegét?


Egyébként én sose adnám ezt a tanácsot, hisz ha valakinek ezt mondom, akkor az égvilágon semmit nem fog tenni azér, hogy sikerüljön összejönnie valakivel, csak várja a csodát... ez butaság.

Ha tanács kell, én ezt mondanám:

ha van hobbid, akkor járj el egy olyan körbe, amivel közösen foglalkozhatsz ott egy csomó új emberrel. Miért jó ilyen helyen ismerkedni? Egyértelmű: közös érdeklődési kör máris adott és nem az lesz az egyetlen közös programotok, hogy a tv előtt gubbasztotok.

Menj el valahova sportolni, lehet konditerem, vagy éppen beszéld meg a barátaiddal, hogy játsszatok hétvégente csapatsportokat. Ehhez nem kell sport tehetségnek lenni, ha csak jól elhülyéskedtek és mozogtok közben, máris jó program. És persze mondd, hogy hozzanak magukkal bátran ismerősöket(lehetőleg a srác ismerőseiddel beszélj erről). Lehet, hogy nem találod meg így az igazit, de legalább mozogsz egyet, az biztos nem válik hátrányoddá.

Járj el szórakozni! Ha a diszkót kedveled akkor oda, ha koncertet, akkor oda, ha egy jazz klubba mennél, akkor oda...stb, ott hasonló zenei ízlésű emberekkel is találkozhatsz, és ráadásul ilyen helyen sokkal kötetlenebb a légkör, az emberek akaratlanul is beszélgetni kezdenek idegenekkel is.

Ez most csak néhány példa, de az a lényeg, hogy minél többet mozdulj ki otthonról, és máris nagyobb az esély, hogy belebotlasz valakibe, aki megtetszik!

Sok sikert!

2012. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%

Ne már, hogy ennyien válaszoltok is??!!

A kérdező nem választ várt, nem akar ő semmit változni, változtatni, csak épp éjszaka volt, csend és sötét, a kis lelke ("hogy mije???") felnyögött, hogy nem nyöghet a kis teste valaki alatt. Oszt kiírta a "kérdést" azért, hogy a többi fap.nával együtt dagonyázhassanak egyet a kapcsolatban élőkre dobált sz...sárban, őket jól felpontozta, meg azok is egymást, a többi alávaló házast, társat meg "leszavazták". Mert mit képzelnek ezek az álnok, gonoszkodó aljas népek???

"az ember nem várja, nem görcsöl és mégse" <=> "aki mondjuk 32 éves és végső kétségbeesésében...". Neeeem vagy te irigy azokra, akik párt találtak, és ha nem is fenékig tejfel az életük, de jól megvannak vele, nem. Csak dögölne meg az összes!!!

Ha még valaki megpróbál neki tanácsot adni...:)

2012. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!