Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akiknek párkapcsolatuk van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek párkapcsolatuk van, sokan miért viselkednek lekezelően azokkal akiknek nem sikerült?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésnél ami arról szól, hogy valaki nem talál párt, ilyen bölcsességeket irogatnak hogy "a szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek.

Holott sokszor az ember nem várja, nem görcsöl és mégse.

Az is gusztustalan mikor a rokonok állandóan kérdezgetik hogy "mi van az udvarlókkal" mikor lesír az emberről hogy nincs senkije (értsd: összes unokatestvér a találkozóra kézenfogva a párjával megy, csak te vagy egyedül)

és ha bevallod akkor jön a szánakozó mosoly és a "majd neked is összejön egyszer".

Ezektől a mondatoktól falra tudnék mászni.

Azt is bírom mikor hozzá is teszik hogy X-éve boldog kapcsolatban élek sőt, 15-16 éves koruk óta. Nem értem miért kell irritálni a kérdezőt, aki mondjuk 32 éves és végső kétségbeesésében írta ki a kérdést.

Egyáltalán nem lesz boldogabb attól hogy megtudja hogy mindenkinek összejött már pelyhes tinikorában az Igazi.


2012. jún. 26. 00:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%
Az én párkapcsolatom dettó mint a 19-es válaszolóé. 14 voltam mikor összejöttünk, most 24 vagyok. A párom 8 évvel idősebb. Hát nálunk is volt aztán minden ahogy kamaszodtam. Szakítások, csalások úgy minden amit az említett válaszoló már leírt. Kivéve,hogy megnőcisedtem és a párom rajong értem. Még az elején sem mutatta ki így az imádatát. Minden nap ír udvarlós sms-t és hogy milyen vadítóan szexin nézek ki. Ezt mind 10 év után. Nagyon sokat kell dolgozni egy kapcsolattal, hogy jó működjön és ne laposodjon el és mindkét félnek tényleg odaadással kell ápolni. Kérdező ne foglalkozz azokkal akik lenéznek mert nincs párod, lehet hogy nekik van de folyton marják egymást... Normális ember szerintem ilyen miadt nem nézi le a másikat.
2012. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszek a vonzás törvényében, de valami hasonló biztos van a pszichológiában, amikor lenézed azt a dolgot, amit nagyon akarsz. Pl. amikor egy kövér ember lenézi a soványakat, de titokban az akar lenni, vagy egy magányos ember lenézi a "nyalás-falást", de közben vágyik rá.


Nekem sincs pasim, mégis az a véleményem, hogy irigy vagy. Ami csak azért rossz, mert azt a hamis képzetet adja, hogy csinálsz valamit. Pedig két módon lehet legyőzni az irigységet: vagy elfogadod, hogy ez van, és berendezkedsz a halálig tartó egyedüllétre, vagy ahogy egy másik válaszoló írta, kicsíped magad, és nekiállsz pasira vadászni.

Csak ezt a keserű hozzáállást felejtsd el, mert nagyon visszataszító.

2012. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
És az ördögi kör kezdődik megint elölről. Ismét jönnek tömegével azok, akik már óvodás koruk óta mélyházasságban élnek...
2012. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%
En azokra vagyok kicsit irigy akiknek nincs ferjuk, parkapcsola uk es gyerekuk.Egy hetre olyan szivesen cserelnek!
2012. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
20%
Én azt hiszem,tudom,mire gondolsz.Vannak olyan primitív emberek,akik tényleg azon élvezkednek,hogy nekik van,neked meg nincs.Sajnos az én környezetem tele van ilyen nyomorékokkal.Régen ezeket én is megkaptam.De ha jobban megnézed azokat,akik az orrod alá dörgölik,hogy mi van nekik,akkor rá fogsz jönni,hogy nagy dobra verik a nagy semmit és csak hencegésből teszik fel ugyanazt a kérdést százszor.Nekem pl volt egy "barátnőm",aki képes volt azért felhívni minden nap,hogy elújságolhassa,hogy milyen boldog az új pasijával.Közben meg egy hete pont olyan magányos volt,mint én,ha nem jobban.És a végén kiderült a csávóról,hogy 35 éves,elvált,részeges és büdös,a 21 éves barátnőmet meg csak alkalmi ri.bancnak használta.Nem kell mindent elhinni,a legtöbben,akik azt mutatják,hogy milyen királyi életük van,csak próbálják elrejteni azt a nagy rakás sz@rt,ami jutott nekik és az az egyetlen örömük,hogy mások előtt henceghetnek.Normális emberek között nem fogod kellemetlenül érezni magad.
2012. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%

Ó, én hányszor akartam segíteni másoknak ebben a témában, aztán csak jött a kifogás, hogy ezt nem, meg nem változtat magán az illető, meg különben is a nők a hülyék, blabla...

Én meg csak azért írom ki, hogy 16 éves koromban jöttem össze párommal, hogy lássák van, aki nem tököl, kerestem eleget, csalódtam eleget és mégis összejött valaki. (16 évesen sokkal érettebb voltam bármelyik felnőttnél, annyira megrágott az élet és egyedül maradtam)

22/L

2012. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%

de igenis írigy vagy. miért mit mondanál te? mert eddig csak azt mondtad, hogy mi az undorító, de normális választ még nem adtál. Ezek szerint ha bármit mondunk, akkor az nem jó.

szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek.

Holott sokszor az ember nem várja, nem görcsöl és mégse.

ez nem csak a szerelemre vonatkozik, hanem egy tárgyra is, ha nem keresed meglesz. ezért írják, mert ez szinte így van.

2012. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom írták-e de ha "32 éves és végső kétségbeesésében írta ki a kérdést" és valaki megpróbál segíteni, amihez a legjobb tudását nyújtja, te meg úgy érzed, hogy "bölcsességeket irogatnak" akkor ne kérdezz. Vagy ne olvasd el ezeket. Mégis mit vársz? Próbálnak lelket önteni ezekbe a szerencsétlenekbe, biztatják, hogy összejön nekik, hiszen ők ezért kérdezték meg. Most írják azt, hogy "Ááá nem is olyan jó a kapcsolat, meg ha valaki szeret. Sokkal jobb ha egyedül vagy, legalább önfeledten maszturbálhatsz". Tényleg nem tudom mit vársz? Milyen válasz esne jól, őszintén? Mert tök mindegy mit válaszolunk, ha azt egy olyan ember írja akinek van barátja, akkor neked már rögtön sértés lesz.
2012. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan igaza van itt a töbségnek. Ha nem volnál irígy akkor ezeken nem sértődnél meg, mert h amit leírtál, egyik sem sértő. Csak az irígységed miatt annak veszed.

""a szerelem akkor talál rád mikor nem várnád", meg hogy "ne görcsölj rá és akkor összejön" egyebek."

Lehet h ez közhely de nagyon igaz. Nem mondok esetet mert csak megsértődsz.

"Az is gusztustalan mikor a rokonok állandóan kérdezgetik hogy "mi van az udvarlókkal"

Ezt nem rossz akarásból szokták kérdezni hanem h legyen valami téma. Elmondanám h párkapcsolatban lévő embert is kérdeznek ilyenről csak nem úgy h "mi van az udvarlókkal?" hanem h "mi van a pároddal, vőlegényeddel, férjeddel?"

"majd neked is összejön egyszer".

Ezt meg tényleg csak bíztatásnak szánják.

Persze mindenbe bele lehet magyarázni, látni a rosszat ha akarod és te csak azt akarod látni. Veled mindenki gonosz meg amúgy is..... blablabla. Ilyen hozzáállásal nem is lesz senkid még jó sokáíg vagy soha.

2012. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert van valamilyük, ami neked nincs. Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy magadban kell rendet tenni, akkor leszel alkalmas egy párkapcsolat megélésére.


Ezzel együtt, ha egy rokon kérdezget és lekezelő, akkor egyik füleden be a másikon meg ki. Ne vedd fel.

Nem kell ám olyan nagyra tartani a párkapcsolatot sem, mint ahogy azt sokan előadják. Arról nem is beszélve, hogy sok esetben csak egy támaszkodó kapcsolatról van szó. Azért akkora divat ez, mert ehhez mindenki ért. Ahhoz, hogy valakinek pasija legyen nem kell diploma, nem kell műveltség, nem kell kézügyesség, nem kell empátia, nem kell az égvilágon semmi se, akkor is lehet párkapcsolatod. És aki a munkájában nem sikeres, vagy akár nincs is, vagy az élet akármilyen más területén nincs elég sikerélménye, az csak és kizárólag a párkapcsolatával tud felvágni, azt tudja mutogatni másoknak, még ha egy kalap sz@r az egész, akkor is. Az ilyenekkel pedig nem kell törődni.

2012. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!