Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szenvednek sokan attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvednek sokan attól, hogy nincsen párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Egyedülállónak lenni mesés. A legszebb éveim akkor voltak, amikor nem voltam senkivel együtt. A legtöbben viszont sajnálkoznak, vagy nem értik. Most sincs senkim, és mégis teljes az életem. Másoknál hogy van ez, hogy ezen megdöbbennek?
2019. júl. 21. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha mondjuk 30 évig nem kellessz senkinek, de szeretnéd már megtapasztalni, milyen amikor nem csak barátként ölelsz át egy nőt, akkor az elég szenvedős érzés tud lenni. Ha te így érzed, szíved joga. Én viszont már szeretnék egy társat.
2019. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez megint valami középkorú kérdése aki a "házasodj meg fiam, legyen kit szidni" elv mentén nőtt fel?
2019. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
88%
Az emberek nem egyformák. Valaki nem tud meglenni párkapcsolat nélkül, valaki meg utál párkapcsolatban lenni. Én például simán megvagyok magamnak de megértem azokat is akiknek kell egy pár.
2019. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Én lassan 30 vagyok, fél éve szingli és jól érzem magam a bőrömben.


Nem kell törődnöm senkivel, nem kell szponzorálni, nem kapok ostoba hívásokat, nem kell átmenni vagy áthívni, nem kell kocsival hazavinni majd utána visszajönni.


Csomó frusztrációtól mentesek a napjaim. 2019 van, ideje fejlődni!

2019. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

#4


Végül is, ha sokan követik menő lesz az új nadrágdivat amit direkt új szabtak, hogy elférjenek benne a tekegolyó méretű golyóid.

2019. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Az elefántormány méretű szerszámom se hagyd ki :)
2019. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

4-es. Tetszik amiket írsz! Sokan azt hiszik, egy kapcsolat csak a simogatásból, csókokból, tömény szexből, megerősítésekből, szórakozásból stb. áll. Gőzük sincs milyen az, amikor már elmúlik a rózsaszín köd, jön a társas magány, az idegeskedés, az unalom, amikor már a szex is elmarad. Van helyette pedálozás, szívás, időpocsékolás.


A ,ai világ az instant maximális élvezetekre fókuszál. Van nőd? Dugjad mint az állat, mert lehet hogy hamarabb tesz lapátra, mintsem kiélvezted volna a pillanatot. Tömény szórakozás, szex. Ennyi.

2019. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Érdekes ember vagy.. Az ember társas lény azért
2019. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek az kell, amit nem kaphat meg. Azok, akik nehezen találnak kapcsolatot, már csak azért is annál inkább vágynak rá. Akinek meg könnyen megadatik, mert jól néz ki, annak meg már csak azért sem kell. Meg nem mindegy, hogy a szingliéveid alatt sorra dugsz bárkivel, vagy azért vagy szingli, mert a kutyának sem kellesz.
2019. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem megosztani valakivel az élményeket, nagyokat beszélgetni, közösen programozni és hát a szex sem éppen az utolsó dolog. Igen, egy kapcsolatban vannak problémák is, de két érzelmileg érett ember meg tudja oldani azokat - és minden megoldott probléma csak megerősíti a kapcsolatot.

Ha épp nincs senkim, akkor is feltalálom magam, nem szenvedek, de azért egy idő után már hiányzik és elkezdek nyitni... nem mindenáron, de ha jön valaki, akkor nem zárkózom el, sőt, keresem is az ismerkedési lehetőségeket.

2019. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!