Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolja minden csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolja minden csaj a süket dumát, hogy nem számit a pénz, a pozició, az egzisztencia?

Figyelt kérdés
De valahogy minden nőnek az az első kérdése hogy hol dolgozol...és ha megmondom hogy csak érettségim van, egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok valahogy alább hagy az érdeklődés. Miért nem lehet vállalni? Miért kell letagadni és háritani? De ugyanez van a külsőnél vagy a pénisz mérettel is...

2019. júl. 10. 23:38
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Asszem nem erted a lenyeget. A vilag nem fog megvaltozni, a nok nem fognak megvaltozni azert mert neked nem tetszik a mukodes. Es az lenyegtelen h mi a jo meg mi a rossz, de te boldogulni szeretnel benne. Ezt csak ugy lehet h adaptalodsz a dolgokhoz, versenyelonyre teszel szert. Vagyis vagy rinyalsz h szar minden, vagy cselekszel h jobb legyel. A te dontesed, nekem 8.
2019. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

#40 az én szemembe nem érsz többet semmilyen diplomával semmilyen mesterképzéssel. Tisztelem a tudást és az embert aki ezt megfelelő alázattal használja.

De nem kell szeretnünk egymast, más társadalmi rétegből származunk, más a neveltetésünk és más az életünk.

Ha te boldog és sikeres vagy örülök neki! Én nem vagyok az, de nem az miatt hogy nincs iskolám. Hanem amit #41 mond! És ha választanom kell akkor inkább szegényen és magányosan halok meg mint hogy feladjam és beálljak egy rossz világrendbe.

2019. júl. 11. 23:21
 43/50 anonim ***** válasza:
Oké, neked nem lesz ettől jobb ember senki. De azt azért el tudod fogadni, hogy másnál ez egy valós indok? Vagy csak a saját érzéseid számítanak? Csak a saját indokaid felelnek meg?
2019. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
#43 sajnos igen.
2019. júl. 12. 11:42
 45/50 anonim ***** válasza:

Volt ilyen párom, mint te: alacsonyan iskolázott, tele komplexusokkal. Fiatal voltam, nem érdekelt az intellektuális különbség, kedves volt, jól bánt velem, jókat tudtunk egy adott szintig beszélgezni, és nagyon szerelmes voltam (nem volt különösebben jóképű, mielőtt).


Aztán amikor másodszor vágta a fejemhez, hogy a diplomám szart se ér, akkor azt mondtam, hogy eddig és ne tovább. Nem baj, ha neki nincs. De engem egy férfi sem fog degradálni, visszahúzni vagy letörni az önbizalmam.


Nem mellesleg a "szartsérő" diplomámmal most itthon keresek annyit, amennyit ő Angliában ruhát pakolgatva.

2019. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

#45 hagyjuk már ezeket a dizni meséket hogy fiatalon szerelmes voltam a szegény legénybe, aki még buta is volt, de mégis fülig bele voltál zúgva. Ezzel csak leégeted magad.


Én elismertek minden tudást, diplomát, mindent amibe egy ember erőt fektet főleg ha az a javát szolgálja. De ettől nem lesz jobb ember. Támogatnám a páromat ha fejlődni szeretne és elítéltek minden olyan hozzállást ami a másikat gátolja vagy hátráltatja A kérdés viszont arról szól hogy ezt miért várja el minden nő a férfitől? Miért van az ha a nő többet akar akkor a férfinak is többet kell? Ha a nő diplomát akar magának akkor miért kell a férfinak is? Miért nem lehetnek különbségek?

2019. júl. 13. 00:35
 47/50 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt hiszem, nem érted a problémát. Első körben az a felháborító, hogy minden nőt azzal vádolsz, hogy a pénz érdekli, ha nem repes az örömtől, hogy bolti eladó vagy. Én sem repesnék, bár ha annyira bejön valaki, nem szakítanám meg az ismerkedést. Viszont az a tapasztalatom, hogy a bolti eladók többségéből (már akik nem egyetem mellett diákmunkáznak) hiányzik az a fajta érdeklődés, hozzáállás ami bennem megvan. Tudom, hogy nem mindegyikből, de valljuk be, ez a gyakori. Azon kívül a fizetésükből megnézik, hogy mire költenek, ahogyan én is, de valahogy az én elképzeléseim (színház stb) mindig a luxus kategória, míg az övék ugye nem az.


Na mindegy. Szóval én úgy tapasztaltam, hogy ritkán egyezik az érdeklődésem egy bolti eladóval, ez aggasztana csak, de ha tetszenél, ez nem venné el a kedvem, hogy utána járjak. Tehát valószínűleg más/több baj van veled.


Az meg vicces, hogy azon hisztizel, hogy miért kellene egy férfinek diploma, csak azért mert a nőnek van. Nem kell! Tényleg nem. Csak akkor keress te is bolti eladó vagy hasonló kaliberű lányt. Ennyi a titok.

2019. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Az meg nem dizni mese, hogy valaki fiatalon gondolkodás nélkül megy a feje után és szerelmes lesz, az én volt férjem is asztalos és sosem keresett jól, mert amúgy szerencsétlenül bánik a pénzzel. Viszont gyönyörű szemei vannak és jó ember. És ő az a kivétel, hogy diploma nélkül is rendkívül művelt valaki. Sőt, kisebbrendűségi érzése sem volt soha a diplomáim miatt. Sajnos azért sem dizni mese, mert így sem lett jó vége.
2019. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

#47,#48


"Csak akkor keress te is bolti eladó vagy hasonló kaliberű lányt. Ennyi a titok."


Azért irtam ki a kérdést, mert a minden nő elvárja.

Még az is aki nem tud szintén felmutatni semmi extrát.

Egyértelmű hogy nem azt mondom hogy az iskolazott nőnek muszáj egy melóssal lenni! A problémám hogy a melós nő is iskolázott férfit akar! A problémám az igényekkel van, ami mögött nincs " elllentételezés"



Nekem ellentmondásos a két hozzászólásod mert az elsőbe azt irod :

Felháborító, hogy minden nőt azzal vádolsz, hogy a pénz érdekli, ha nem repes az örömtől, hogy bolti eladó vagy.

Mig a másodikba : az én volt férjem is asztalos és sosem keresett jól, mert amúgy szerencsétlenül bánik a pénzzel.


Nézd meg hány olyan hozzászólást kaptam hogy nem számit, anélkül is lehetsz tisztességes ember, nem a pénz számit stb stb...és hányat arról hogy kevés vagyok...pedig azért a gyk nem egy egyetemi csevegő...bár több a milliókat kereső mint a melós... 😅😅😅😅

2019. júl. 14. 11:15
 50/50 anonim ***** válasza:
Azért van különbség aközött, hogy a pénzre megy valaki és aközött, hogy megjegyzi, hogy mellesleg a párja anyagilag tönkre tette, mert velem ez történt. Én a foglalkozást nem a pénz miatt nézem első körben, nekem egy tanár, kutató stb pasi jobban bejön, mint egy gazdag vállalkozó vagy IT szakember. Én mást nézek a végzettségben, régen is mást néztem, be is fürödtem vele, ezért most már óvatosabb vagyok. De nem keresek manager párt, nem ezért nem vonz a bolti eladó.
2019. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!