Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolja minden csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolja minden csaj a süket dumát, hogy nem számit a pénz, a pozició, az egzisztencia?

Figyelt kérdés
De valahogy minden nőnek az az első kérdése hogy hol dolgozol...és ha megmondom hogy csak érettségim van, egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok valahogy alább hagy az érdeklődés. Miért nem lehet vállalni? Miért kell letagadni és háritani? De ugyanez van a külsőnél vagy a pénisz mérettel is...

2019. júl. 10. 23:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha szegyenled hol dolgozol, akkor mondd azt legkozelebb, hogy neked mar nincs szukseged munkara, igy ezt a kerdest nyitva hagyod a csaj szamara, es maris erdekes leszel. Amugy meg true a csajoknak szamit, es h miert nem vallaljak (amugy sokan vallaljak, de mindegy)? Mert nem akarnak penzehes r***ncnak latszik, pedig azok. Hat ennyi. A fizuhoz visszaterve pedig egyetertek az elottem szolokkal, en is sok olyan arcot latok akin nem latszik, hogy mennyit keres: bar az emberek tobbsege probal tobbet mutatni, mint ami, de szamos ertelmisegi 7 szamjegyet kereso ismerosom pont leszarja mit gondolnak rola (en is).
2019. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
93%

A stílusod sokkal kiábrándítóbb, hidd el.

Saját magad nézed le és bemagyarázod, hogy a nők is ezt teszik.

Miért ne kérdezhetnék meg, hogy mivel foglalkozol? Szerintem teljesen alap kérdés ismerkedéskor. (nem csak kapcsolat esetén, hanem általánosan is). Semmi baj a kérdéssel, a frusztrációd miatt akadsz ki.

Ha nem vagy elégedett, keress mást, tanulj vagy mit tudom én.

Én évekig gyári munkás voltam, sosem szégyelltem és nem okozott gondot ismerkedéskor sem.

De magamnak nem volt elég, így tanultam még és sokkal jobb pozícióba kerültem. Semmi sem lehetetlen, de egyszerűbb a nőkre fogni a saját frusztrációd

2019. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%

Na igen hiába a nők sokkal képmutatóbak és általában erre mondjak hogy az Ázsiakat csak a penz érdekli ők megmondják nyíltan legalább.... mert hosszu távra terveznek jobb esetben aki meg egy menetes az úgysem kérdezi meg! De mentő körülmény ha épp tovább tanulsz! De nem csak a penz éd a pozíció a mérvadó hanem a viselkedés a jokepuseg az apoltsag és a sportosság (izmosság)

Persze akkor ne várjon el semmit a no ha neki még érettségije sincsen! Csak ha ő is jol keres! Azokat hagyd is a francba akik még annyit sem tudnak meg keresni mint te de verik magukat

2019. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

#18 ne haragudj de nem látom az összefüggést . Egy bolti eladó is lehet megbízható hűséges emberileg értékes stb

és egy informatikus is hűtlen , nagyképű stb. Fordítva pont ugyanúgy nem emlékszem hogy ilyesmit tanítottak volna az iskolába hogy hogy legyél jó ember...lehet az egyetemen ezt tanítják , azt nem tudom

Nálad a belső értek = kereset ( idézet tőled )


#19 igen meg lehet kérdezni , nem azzal van a baj, hanem a reakcióval és a kérdés okával . Való igaz van bolti eladóknak is párja, annak ellenére hogy nem lesz mindegyikből vezető.

Tehát igazolja az állításomat hogy attól meg lehet rendes ember . Nyilván nekem is vannak hibái, és hiányozhatnak vonzó belső értékek . De ezt a munkaerő piacon elfoglalt pozícióból leszűrni nekem kicsit furcsa és nem logikus


#17, #20 köszönöm

2019. júl. 11. 09:10
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

1. Szeretném tudni, hogy mit dolgozik a másik, mert elég sokat elárul az érdeklődési köréről, az életéről. Most komolyan, melóban töltjük az életünk 2/3-át, csak van jelentősége.

2. Olyan téren fontos az egzisztencia, hogy ha pl közmunkás, vagy segélyből él, akkor nem tudok vele mit kezdeni.

3. Apám is 7 számjegyűt keres, nem igazán "látszik meg" rajta, nem igénytelen, csak egyszerűen nem szirszarokra költi.

4. Van pár ismerősöm, aki bolti eladó bért keres, vagy még annál lejjebb, és simán van barátnőjük. Valamit te csinálsz rosszul.

2019. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál tévét nézni?

"Mai játékosunk Béla, 37 éves autószerelő, Pécsről." Ezt a négy alapinformaciót szinte mindig, mindenkiről közlik.

Szoktál beszélgetni emberekkel?

Még egyszerűbb: Petőfi, Kossuth, Munkácsy, Ferenc József, és millió név esetén mi az első, amit tudsz róla? A "foglalkozása", igen. Ami igenis meghatározza, hogy ő kicsoda.

Egy szál érettségivel te is választhattál több tucat munka között, és te bolti eladó lettél. A te döntésed, rólad árulkodik.

2019. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

#25 4. Igen ezért írtam a kérdésbe is a pozíciót is, hiszen sok olyan fizikai munka van amivel bőven a KSH átlag fizetést meg lehet keresni 40 órás munka héttel.

De azért a nők is tudják hogy pl a bolti eladó nem tartozik közéjük ezért vissza jutunk a pénzhez .


Ahogy írtam is biztos hogy nekem is vannak hibáim , sőt lehet negatív is vagyok már a sok negatív élménytől.

Nehéz úgy pozitívan állni a dolgokhoz ha minden esetben csak pofára esés van ....

2019. júl. 11. 09:27
 28/50 anonim ***** válasza:
7%
Engem különösebben nem érdekel a pénz. Persze előny ha valaki dolgozik de nem én döntöm el a szívem kibe szeret bele. Eddigi pasijaim nem keresték magukat degeszre most is a párom kisegítő és csak 53 ezret keres havonta. Nem igazán érdekel ha neki ez jó és szereti hajrá. Pénzes pasikkal sosem kezdtem mert akikkel össze hozott az élet és a net az mind nagyképű volt.
2019. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

#22 már írtam korábban nem én nézem le, én szeretem ezért választottam , a nők nézik le. Ez nem frusztráció , ez tapasztalat. Azért változtassak higy majd talán egy idegen el fogadjon? Ha teszem azt értékesítő , jól fizető hiányszakmák vagy felső fokú végzettségű leszek , attól jobb ember is leszek? Értékesebb emberileg? Nem hinnem csak jobb munkám , több pénzem lenne amivel előnyök járnának , de én attól ugyan az az ember lennék ....


#26 ne haragudj de teljes butaságnak gondolom amit írtál...

Egy tv-s bemutatást és történelmi személyek párhuzamba állítását egy ismerkedéskor felmerülő társadalmi problémával szerintem teljesen értelmetlen .

Valóban “minősít” a szakmám valamilyen szinten , de nem az emberi oldalamat. De újra kérdezem akkor egy iskolázatlan kisegítő , betanított munkás , takarító stb ezek szerint emberileg nullák, csak mert nem keresnek sokat vagy nincsenek ambíciói ?


Ezek szerint akkor a nőknek a legfontosabb hogy a férfi is törtető karrierista penzhajhász legyen és az emberi megítélés mértékegysége a pénz ! Minél több van, annál jobb ember vagy?

Szerintem nem! Jobb parti , vonzóbb az biztos de ez akkor csak a pénznek és a sikernek szól , nem az embernek .

Mert mint említettem egy takarító is lehet sokkal becsületesebb és a társat megbecsülő ember mint egy igazgató . Csak ugye az nem olyan izgalmas ha szegénységbe kell élni....pedig a házasság kötésnél is valami ilyesmit mondanak : .. szegénységben , gazdagságban , amíg a halál el nem választ ...😂😂😂😂


Köszi mindenkinek a válaszokat .

2019. júl. 11. 10:26
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a férfi munkatarsaid közül egyiknek sincs párja? Ismerd be, hogy nem ez határozza meg, hogy lesz - e barátnőd vagy sem.

Ha más nem, akkor a saját "szinteden" ismerkedj, hasonló összegeket kereső nőkkel.

2019. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!