Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolja minden csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolja minden csaj a süket dumát, hogy nem számit a pénz, a pozició, az egzisztencia?

Figyelt kérdés
De valahogy minden nőnek az az első kérdése hogy hol dolgozol...és ha megmondom hogy csak érettségim van, egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok valahogy alább hagy az érdeklődés. Miért nem lehet vállalni? Miért kell letagadni és háritani? De ugyanez van a külsőnél vagy a pénisz mérettel is...

2019. júl. 10. 23:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Vannak, akik nem tagadják le.
2019. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
27%
Szoftverfejlesztő vagyok, 7 számjegyű fizetéssel. Valahogy senkinek nem az az első kérdése, hogy hol dolgozom. Mondjuk nem is kiégett, 30-as nőkkel ismerkedem 🤷🏻‍♂️
2019. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
42%

Ne érdek emberekkel ismerkedj.

Én csóró vagyok.Szó szerint nincsen semmi.És nem érdekel,hogy kinek milyen van.Nem voltam és sosem leszek érdekember

2019. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

😂😂😂 bszod szép is lenne ha a 7 szamjegyű fizetés nem látszana meg valakin. Aki annyit keres attól már nem kérdezik meg. Azon látszik. Vagy igy vagy úgy de látszik.


Amúgy gratulalok a szellemi szintedhez hogy éjfélkor milliomos szoftverfejlesztőnenk adod ki magad egy anonim szenny oldalon...

2019. júl. 10. 23:54
 5/50 A kérdező kommentje:
#3 nem érdek emberekről van szó, nőkről. Akik szépitik a nyilvánvalót és süketelnek...
2019. júl. 10. 23:55
 6/50 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell kiadom magam senkinek, ha küldesz egy privit, szívesen bebizonyítom 😂 távmunkám van, külföldi cég, picit néha elcsúszik a napom 😁
2019. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
63%

A pénz, a pozíció és az egzisztencia csak egy az elvárások sorában. Ezektől fontosabb, hogy Ryan Gosling légy külsőre és viselkedésre is.

Önmagában a jó fizetéssel és pozícióval a legtöbb amit elérhetsz, hogy növeled a csajok egóját

2019. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
77%

Mondjuk ha külföldi cégnek dolgozik,akkor 7 számjegy nem olyan nagy dolog.Magyar fizetéseknek persze az.Én örülök,hogy ennyit keresel.Csak így tovább.💛

Örülök,ha másoknak összejön.🤗

2019. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az a kérdés, neked miért nem fontos a pénz és az egzisztencia.
2019. júl. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%

Én nő létemre dolgozok szoftverfejlesztőként, ergo a pénzzel nincs gond. Ettől függetlenül igenis érdekel, hogy a másik mit dolgozik, hiszen nem én akarom eltartani őt. Ennek ugyanúgy visszafelé is igazanak kell lennie.

Én sem szeretném, ha mindenhová vinnének, meg anyagilag függenék bárkitől is, fordítva se legyen így.

Párommal hasonló egzisztenciával rendelkezünk, s így félre tudunk rakni gyerkőc mellett is, anélkül, hogy nélkülözni kéne bármit is.

2019. júl. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!