Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolja minden csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolja minden csaj a süket dumát, hogy nem számit a pénz, a pozició, az egzisztencia?

Figyelt kérdés
De valahogy minden nőnek az az első kérdése hogy hol dolgozol...és ha megmondom hogy csak érettségim van, egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok valahogy alább hagy az érdeklődés. Miért nem lehet vállalni? Miért kell letagadni és háritani? De ugyanez van a külsőnél vagy a pénisz mérettel is...

2019. júl. 10. 23:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tagadom le egyiket sem.Persze, hogy számít, mert az utolsóhoz hasonlóan nem én szeretném eltartani.
2019. júl. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

Ez akkor lenne így ebben a formában igaz, ha egyetlen bolti eladó srácnak se lenne sikere a nőknél. Akkor mondhatod azt, hogy emiatt.

Nálad ez inkább a hozzáállás miatt van. Amikor les2arozod a saját munkád, és szégyelled bevallani is.


A negatív előítélet is süt rólad. Azt te írtad, hogy a hét számjegyű fizetés már látszik valakin. Nos elárulom, hogy a minimálbér és az átlagkereset is látszik. Rajtad is. Tehát nem azért kérdezi meg a csaj, hogy mi a munkád, mert gold digger. Csupán szeretne jobban megismerni. Ezzel a vàlasszal, hogy "csak egy s2aros pénztáros" pont eleget elmondasz saját magadról.

2019. júl. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a baj, ha valaki pénztáros, hanem az, ha látszik rajta, hogy nem is vágyik többre, hogy nem tesz azért semmit, hogy ez csak egy átmeneti dolog legyen.
2019. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
83%

"egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok"

"csak érettségim van"


Mondjuk ebből süt, hogy te sem vagy elégedett magaddal. Engem ez jobban taszít, mint hogy keveset keresel. Aki ilyen negatívan áll magához, az ne csodálkozzon, ha más nem kér az önsajnàlatàból.

Ha van érettségid, akkor rengeteg szakmát és akár egyetemi szakot is kitanulhatnàl. Munka mellett estin vagy levelezőn.

Nem azért, hogy több csajnak bejöjjön, hanem hogy elégedett legyél saját magaddal.

Egyébként szerintem sem a pénz számít. Amikor megismertem a párom, munkanélküli volt és szó szerint semmije nem volt.

Most közös házban élünk, van 2 autónk, jól fizető munkahelyünk és most indítjuk a vállalkozásunkat.

Szerintem sokkal fontosabb az, hogy a másiknak legyenek céljai és ne elégedjen meg a pénztáros fizetésével, hanem legyen igénye a jobbra


Az, hogy jelenleg mi van, annyira nem számít, ha hosszútávon tervez az ember.

2019. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
90%

"😂😂😂 bszod szép is lenne ha a 7 szamjegyű fizetés nem látszana meg valakin"


Lehet meglepődsz kérdező, de személyesen ismerek olyan embereket, akiken nem látszik meg a pénzük.Olyan sóherek még önmagukkal szemben is, hogy az elképesztő...az igénytelenségről nem is beszélve.Csak 1 példa: ő nem fürdik csak hetente, nem cseréli a ruháit naponta, mert drága a víz, a mosószer.Na meg igénye sincs rá, hogy ne legyen büdös.Ruhát nem vesz, csak a kínaiból pár évente, mert az is drága, pedig simán megvehetné a márkás bolt jobb minőségű készletét egyedül.

Szóval nyugodtan elhiheted, hogy vannak ilyen emberek a sok pénzt keresők között is.


A kérdésedre válaszolva, nekem csak annyiból számít a pénz, hogy ne én tartsam el az illetőt.

2019. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

#11 szerintem nagy különbség van a között hogy valakit el tartanak vagy hogy nem keress x száz ezret . Nekem elég a fizetésem , egy nőnek nem


#12 nem én szarozom le hanem a nők , és igen már szegyenlem bevallani mert ez miatt mind elitél. Én ha valakit szeretnek megismerni nem az az első kérdésem hogy mit dolgozik, hanem megpróbálom kideríteni a belső értékeit ...


#13 és az mitől baj? Pont az ilyen hozzáállás miatt írtam ki a kérdést! Mi van ha én szeretek eladó lenni, vagy nem is tudok több lenni mint eladó ? Akkor én már emberileg nem érek semmit? Nem lehet mindenkiből pl boltvezető vagy ahogy itt írják szoftverfejlesztő ...


#14 lásd a #12-#13-nek adott választ illetve a kérdést ...


#15 tekintsünk el az extrém kivételektől


És mi van akkor ha még érettségim se lenne és mondjuk csak fizikai kisegítő mondjuk takarító lennék vagy biztonsági őr 150-160 ezres fizetéssel ? Akkor húzzák zacskót a fejemre és ne is merjek senkihez se szólni vagy nézni?

2019. júl. 11. 07:53
 17/50 anonim ***** válasza:
8%
Számomra tényleg nem számít. Kezdetben mindenki éljen a maga lábán, költsön annyit, amennyi telik neki, nem kell nekem semmit fizetni, viszont cserébe ő se várjon el tőlem egy fillért sem. Nem vagyok a sugarbaby kapcsolatok és a lehúzás híve, ha ilyesmire lennék szorulva, akkor inkább elmennék prostinak és egy szolgáltatásért kérnék pénzt, de legalább nem hitegetnék senkit azzal, hogy ő életem értelme.
2019. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Hogy deríted ki a belső értékeit, ha egy olyan fontos dolog nem érdekel, hogy mivel tölti az élete harmadát, az éber órái jórészét?

Szerinted nem utal a belső értékekre, hogy ki milyen végzettséget szerzett, hogy boldogul a munkaerő piacon, és mennyit keres?

Az továbbra is tény, hogy rengeteg bolti eladónak van párja, sőt családja is. Valószínűleg pont olyan belső értékek miatt, ami belőled hiányzik.

2019. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked esik ilyen rosszul, hogy rákérdeznek, mit dolgozol. Teljesen normális első randis téma.
2019. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
8%
Lol lehet én vagyok hülye, de nem kérdeztem meg soha a partneremtől mit dolgozik🤔
2019. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!