Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tolja minden csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolja minden csaj a süket dumát, hogy nem számit a pénz, a pozició, az egzisztencia?

Figyelt kérdés
De valahogy minden nőnek az az első kérdése hogy hol dolgozol...és ha megmondom hogy csak érettségim van, egy sz@ros bolti eladó/pénztáros vagyok valahogy alább hagy az érdeklődés. Miért nem lehet vállalni? Miért kell letagadni és háritani? De ugyanez van a külsőnél vagy a pénisz mérettel is...

2019. júl. 10. 23:38
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy kisebbségi komplexusos kérdés...

Nem, nem a munkádtól leszel jó ember, nyilván ennek több összetevője van.

De pl azt nagyban meghatározza, hogy mi érdekel, mennyire lehet elbeszélgetni veled. Mehet az ajtócsapkodás, de egy iskolázott emberrel ÁLTALÁBAN több mindenről lehet értelmesen beszélni, komolyabb témák IS érdeklik, tájékozottab, okosabb stb.

Nyilván rád, vagy akárki más egyszerű munkásra igaz LEHET ez, de általában nem.

Nem a pénz a minden, akármennyire is nehéz ezt felfogni egy hozzád hasonló egyszerű embernek.

2019. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
75%

Nézd: vannak nők, akiknek ez elég, hogy egy életen át bolti eladó akarsz lenni, meg vannak, akik nem.


A férfiak közt is van, akinek bejönnek a telt nők, vannak, akiknek nem.


Válassz olyan nőt, akinek ez nem szempont. Ha nincs ilyen, akkor más gond is van veled, pl a belsőd sem olyan fantasztikus, ahogy azt elmondtad.

2019. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

#31 köszönöm kedves felsőbb rendű intelligens létforma .

Örömmel és mély alázattal veszem bölcsességedet és hogy értékes idődből tanításomra is szenteltél.


#32 igaz, mint a kérdések legnagyobb része ez is csak nagyon nagy általánosságban értendő .

És egy szóval se mondtam higy fantasztikus ember lennék , csak hogy az érzelmi emberi tulajdonságaimat nem befolyásolja a minkahelyem sem a keresetem.

2019. júl. 11. 12:04
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi felsőbbrendű nincs, ne vetítsd ki rám a saját önbizalomhiányod.

Ha te azt állítod, hogy egy iskolázatlan ember ugyanolyan agyi szinten van, mint egy iskolázott, azzal nem tudok mit kezdeni. Mellesleg tiszteletlenség is.

2019. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

1, diploma nélkül komolytalan személy vagy

2, 6-800 ezer nettó fizetés elvárt a ferfiaktol hogy lehesssen családot alapítani

3, egy hétköznapi sportos külső elérése se nagy elvárás. Akkor gyerekkora óta rendszeresen sportol annak ez simán megvan.

4, farok méret nem választható dolog, de a boltban is szebb gyümölcsöket választják ki! Miért kene egy 12-16 cm es kicsi vagy átlagos farkú pasit választani, ha ott vannak a nagy méretűek akikkel valószínűbb nagyobb elvezet lesz együtt lenni?

2019. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

#34 ja nem felsőbbrendűsködsz , de azért tiszteletlenség ha egyenrangú emberként gondolok magamra. 🤪🤪🤪


Kérlek olvasd el a kérdést és a válaszokat is, mivel a felvetett problémákban nem szerepel az “agyi szint”

Intelligenciát, jómódort, emberséget nem oktatnak sehol.

Általános tájékozottság, alap ismeret pedig bármilyen témában szerezhető az interneten , különösen a hétköznapi beszédtémában.

2019. júl. 11. 12:29
 37/50 anonim ***** válasza:
A nőknek csak azok számítanak amiket felsoroltál, minél menőbb legyél, ennyi a lényeg, 21 vagyok kérdező, a kis tinilányok is azzal nyitnak, hogy mit dolgozok, tanulok, milyen autóm van stb., de van aki már genetikailag is elbukik (külső, pénisz méret, szociális fellépés), annyiból örülhetsz, hogy legalább szóba állnak veled szóval, a külső megvan. Egyébként egy tanult ember is lehet bolti eladó, ugyanis nem mindeni reál beállítottságú, törivel, magyarral, műveszetekkel stb. nem lehet megélni, azt pont lesz**rják, legyél mérnök, orvos, jogász (államira kb. lehetetlen bejutni), infós (kb. ennyi.), esetleg sportoló, ez pedig nem mindenkinek jön össze ez van, nem csak te vagy sz__r helyzetben, a férfiak 95% nem tud megfelelni ezeknek a kritériumoknak teljesen, szóval a legtöbbel így is csak beérik, amikor látják, hogy nem jut jobb. Ha nem törtettél eléggé, meg nem nyertél a genetikai lottón soha nem lesz szerelmes beléd egy nő ("nem tudok rád felnézni").
2019. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem tényleg nem érdekel,de ért hátrányként,hogy én elég nehéz egyetemen tanulok és akivel ismerkedtem,ő pincérként dolgozott. Nem értette meg,hogy ez is megterhelő,nem csak a napi 12 órázás.
2019. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

#38 forditott esetben is elitélendő szerintem.

És nem csak a nemi téren, hanem akkor is ha valaki azért bántja a másikat mert az fejlődni akar.

2019. júl. 11. 14:45
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Az a tiszteletlenség, ha azt mondod, egy diplomás ember semmivel nem jobb, mint egy nem diplomás. Én 4 évet töltöttem bsc képzéssel, 2 évet msc képzéssel, és a hozzád hasonló nem iskolázott emberek képesek azt állítani, hogy ez semmit se ér, SEMMIVEL nem vagyok jobb.

Az egyetem elég sok mindenre megtanít egyébként, mégha közvetve is. Türelem, kitartás, szorgalom, kudarcok feldolgozása stb.

Nyilván akárki megtanulhat kb bármit netről, de ettől még nem jellemző, hogy pénztárosok, gyári munkások, akárkik a szabadidejükben ilyenekkel foglalkoznának.

Aki egyetemre jár, annak általában megvan az igénye a fejlődésre szabadidejében is. Illetve ha egy ember tájékozott, érdeklődő, annak meg van az igénye arra, hogy egyetemre járjon.

Ez az egész pedig úgy jön a kérdéshez, hogy te azt állítod, a munka, végzettség csak a pénz miatt számít a nőknek. Én azt állítom, hogy ez nem igaz.

Egyébként én is vettem fel diákhitelt, dolgoztam is, nem voltam gazdag emberek gyereke.

2019. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!