Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival akinek nyomógombos telefonja van?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és fontos, hogy nem azért mert nem lenne rá pénzem.

Egyszerűen túl sok időt szúrtam el erre az életemből.

Görgeti az ember lefele azt a sz/rt és csak nézi a semmit.

Látom a fiatalokat, mindenki azt bámulja, és én nem szeretnék olyan emberré válni.


Sokan ezt cikinek gondolják. És érdekelnének a vélemények :)


De egyébként nem vagyok ősember, adok a megjelenésemre.



2019. júl. 7. 20:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen egyetértek a kérdezővel. Az arrogáns reakciókból nagyjából kirajzolódik, kik a súlyos telefonfüggők. Nyilván nekik nem tetszik, ha tükröt tartanak eléjük. Most nem megyek bele az ellenugatásba, ez végtelen mocskolódást eredményez, semmi értelme nincs.


Én nem az okostelefont mint eszközt tartom rossz dolognak, hanem azt a jelenséget, amikor feleslegesen túlhasználják, és az értelmes kommunikációs vagy szórakoztató funkciói helyett a kényszeres pótcselekvés irányába megy el a vele töltött idő. Amikor valakit nem érdekel igazán, amit néz, csak belebújik, teker, teker, teker, mások életét éli, gyakran olyanokét, akik maguk sem élnek. Amikor műemberekért rajonganak, és amikor olyan emberekkel csetelnek, akikkel igazán nem kíváncsiak egymásra, de trendi az kapcsolatok felszínes ápolása. Amikor a telefon bálvány lesz, nem kellék, és a vele való foglalkozás fétissé lép elő.


Jó példa egy lányismerősöm esete, aki sokat csetelt egy fiúval, míg végre találkoztak. Amikor kettesben maradtak a fiú lakásán, ő a lánnyal úgy is csetelni kezdett, hogy ott ültek egymás mellett. A lány azt hitte, poénnak szánja, de a 20. perc után már nem nevetett, inkább megírta neki, hogy mennie kell lassan.


Egy exnőmnek kedvem lett volna eltörni a kezét, mert 170 -nel vezetett az autópályán, és közben kezdett el messengeren írogatni egy barátnőjének. Én tekertem vissza a kormányt és rákiabáltam, miután elkezdett átcsúszni a külső sávba, kis híján nekirohanva egy platós kocsinak.


Talán érthetőbb így, mi a bajom a mobil-fétissel.

2019. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

31, ez nem a mobil hibája. Ahogy nem az alkohol hibája, hogy vannak alkoholfüggők.


De tudtam, hogy ez lesz. Soha nem tud senki valamit úgy nem szeretni, hogy ne arra használná, hogy lenézze a másikat.

2019. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az alkohollal ellenben egy átlag normális józan felfogású ember tehetetlen, le is írom ezt.


Berúgok mint az állat, utána én 2 hétig nem megyek kocsma közelébe sem, magamnak sosem veszek alkoholt itthonra amúgy sem, ha vendégségbe megyek akkor nem fogadom el.


Persze aztán van, hogy iszok megint mert jól esik néha-néha.


Na és ez a legnagyobb bajom a telefonnal, ha hajnal 3 ig nyomogatom, chatelek stb. aztán másnap kb mintha másnapos lennék, de nem bírom kiiktatni, utána újra újra hát csak ránézek ránézek, erre még válaszolok.


Itt nincsenek olyan "éles" határok.


Nálam ezerszer okosabb emberek bele esnek ebbe a csapdába.

2019. júl. 9. 13:01
 34/40 anonim ***** válasza:
39%

" Az arrogáns reakciókból nagyjából kirajzolódik, kik a súlyos telefonfüggők."


Van erre egy varázslatos megoldás, el kerülöd a "telefonfüggőket" és ennyi. Hidd el fordítva nem fognak zavarni.


"Egy exnőmnek kedvem lett volna eltörni a kezét"


Jó is hogy ő már az ex nőd. Primitív unintelligens agresziv emberekre nincs szükség.

2019. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

akkor karambolózzon veled, kedves utolsó

biztos akkor is nagyon védenéd ha a gyerekedet vagy anyádat ütné el? :)

2019. júl. 9. 14:36
 36/40 anonim ***** válasza:
67%

#34:


Te sokkal agresszívabb vagy nálam. Én csak képletesen mondtam, sosem törném el senkinek a kezét szándékosan, nőt pedig kisujjammal se bántottam életemben. Ezzel szemben te minden ok nélkül belém kötöttél, ráadásul vicces, amikor valaki engem nevez unintelligensnek, aki a saját anyanyelvén se tud leírni helyesen három sort.


Erről ennyit...

2019. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, az alkohol hibája, ha valaki berúg?
2019. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem lenne szimpatikus egy olyan ember, akinek annyira gyenge az akaratereje, hogy le kell cserélnie az okostelefonját, mert nem bírja megállni, hogy ne nyomkodja..
2019. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

38-assal értek egyet. Én régen kajafüggő voltam, de nagyon beteg voltam, az orvosok korai halállal fenyegettek. Akkor tartottam magam gyógyultnak, mikor volt itthon kaja, és meg bírtam állni, hogy ne egyem meg. Addig nem gondoltam magam "normálisnak", amíg faltam mindent, ami itthon volt.


Úgyhogy ez ugyanolyan, mint mikor az alkoholfüggő leteszi az alkoholt. Akkor is az alkohol kontrollálja az életét, mikor kerüli.

2019. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Abszolút megèrtelek. Sajna a világ rossz felè halad ilyen tèren. Persze, hogy járnèk ilyen pasival ha beszèlni szeretnèk vele felhívom legalább a hangját is hallgatnám ami sokkal jobb mint írkálni.
2019. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!