Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nyomógombos telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nyomógombos telefon már kizáró ok a mai világban? Lányok ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

[link]



Engem nagyon zavart, hogy rengetegszer elkéstem reggel munkából, mert reggelente mindig végig görgettem a facebookot, messegert, tindert, badoot, gyakorikerdeseket, gmailt, mindent ahol fel voltam regisztrálva, esténként ugyanez.


Mondom itt 2 megoldás van alszok pár órákat továbbra is, aztán nagy valószínűséggel kirúgnak. Vagy váltok egy nyomógombosra. Nem ismerek önuralmat, biztos kialakult nálam a telefonfüggés. Fél éve mióta elköltöztünk és itt lett beépítve wifi. Szóval nem az eszközzel volt gond hanem az internetről.

A számítógép azért más sok téren, ott van ugye ki bekapcsolás, egy asztal, fizikai korlát, és azt más is használja.

+ a nagy monitort való bámulás nem olyan rossz szerintem a szemre, mert fél év alatt tuti romlott a szemem.


Szóval váltottam vettem egy ilyet.

Volt olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy milyen gáz ez a mai világban. És sajnos több ilyen ismerősöm volt. Hiába mondtam, hogy akinek fontos vagy felhív, ha nem fontos akkor messengeren ír, akkor adott esetben ráérhet néhány napot is a válasz.


De szerintem ez nem csak nálam probléma, hanem az emberek 90% nál biztos, hogy túl sok időt szúrnak el hülyeségre.


26 F



2018. dec. 26. 01:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valamint olvasni is, inkább könyvekből próbálok mostanában, mint netről.
2018. dec. 26. 01:34
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Önuralom hiánya, ami kizáró nálam. A munkahelyi telefonom nekem is Nokia 3310-es, ez nem oszt, nem szoroz.
2018. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

mindent megtettél a túlélésedért, dícséretes..az állatorvos tesóm ugyanezt csinálja, profi és keresett..


én abszolút uralom az időmet ezért engem nem érdekel..

2018. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen nekem is inkább az önuralom hiánya kizáró ok. Meg az én életstílusommal eléggé összeegyeztethetetlen. Én azért szeretem, ha a párom elérhető üzenet formájában. Ha mondjuk nem annyira fontos a dolog akkor sem szeretnék 3 munkanapot várni a válaszra. Vagy ha éppen olyan a szituáció, hogy nem tudok telefonálni, csak fetűnésmentesen küldeni egy üzenetet akkor jó ha az nem csak este kerül elolvasásra. De mi például gyakran küldünk egymásnak képeket ami ugye nehéz ha nincs messenger csak nyomógombos telefon. Szeretem tudni, hogy mi történik vele nap közben, a meló is sokkal elviselhetőbb, ha közben írunk egymásnak néha.

Szóval nem gondolom "gáznak" a nyomógombos telefont, egyszerűen csak nekem ennél több igényem van a kommunikációra. Meg nem is gondolom praktikusnak. Ahogy az sem pozitívum, hogyha valakinek ennyire nincs önuralma.

2018. dec. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van butafonom, mert az hetekig bírja egy töltéssel és nem a legrosszabbkor merül le.

Viszont az önuralom hiánya kizáró ok.

2018. dec. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
lol
2018. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a telefon típusával lenne bajom, hanem azzal, hogy csak hívással lennél elérhető a számomra azonnal. Tudom, hülyén hangzik, de egyszerűen szorongással tölt el, ha telefonálnom kell, még ha ismerem is a másikat nagyon régóta.
2018. dec. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne aggódj kérdező, én leszek a te reménycsillagod.

Ugyanis nekem egyáltalán nincsen okostelefonom és soha nem is volt. Mégcsak kezelni sem tudom őket. Egy kilencvenes évekbeli nokiám van, de azt sem szoktam szinte sehova sem magammal hordani. Majdnem mindig nincs nálam telefon. Mondom, még kezelni sem tudom őket.

Akármilyen rossz helyzetben van, jusson eszedbe, hogy legalább nem vagy én, legalább nem vagy egy Aswad05.


Az ok pedig egyszerű. Teljes szívemből gyűlölöm az okostelefonokat. Megmérgezték az emberi kapcsolatokat. Nem tudok normálisan odamenni a csajokhoz beszélni, hiába nézek folyamatosan a szemükbe pislogás nélkül, mert ők állandóan csak azt a sz*rt nyomogatják. Nem lehet barátkozni az emberekkel, mert mindenki csak azt a f*st nyomogatja állandóan. Ilyen az archaikus időkben nem volt, akkoriban mindenki személyesen direkt kontaktussal face-to-face módon rendezte le a dolgokat.

Emlékszem még fiatal koromban sokkal jobbakat lehetett barátkozni, ahogy jött az idő egyre kevesebb barátom lett, mert az idősebb generáció folyamatosan fogyott, ezekkel a mai okostelefonokkal felnőttekkel már nem tudom semmit sem kezdeni. Mai is azzal a generációval tudok a legjobban haverkodni, akiket még nem mérgezett meg ez a szenny. Csajozás terén is a tőlem idősebbeket részesítem előnyben.


Ha bármi rossz is történik veled az életben, leszek a reménycsillagod és gondolj rám. Gondolj arra, hogy egyeseknek még tragikusabb balsorsuk van.


21/F

2018. dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Élettársamnak nyomógombos van a céges mellett.

Sokkal tovább bírja töltés nélkül.

2018. dec. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem előnyés nem kizáró ok. Viszont az okosteló olcsóbb számomra. Ha fel akarok hívni valakit, ingyen meg tudom tenni wifin keresztül, u.ez az üzenettel. Korábban rengeteg pénzem ment el rá.

Nincs wifi a telefonon, csak otthon, így nem vagyok belebutulva az okostelefonba lépten-nyomon. Másra meg nem nagyon használom, mint kontakt tartására, max. vonatjegy vásárlásra, vagy ha gyorsan át kell utalni valamit, lecsekkolni a munkahelyi emileket... mert képtelen vagyok egy hosszabb üzenetet megírni rajta.

Ha amúgy tudunk beszélni messengeren, viberen vagy bárhol, akkor nem probléma.

2018. dec. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!