Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nyomógombos telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nyomógombos telefon már kizáró ok a mai világban? Lányok ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

[link]



Engem nagyon zavart, hogy rengetegszer elkéstem reggel munkából, mert reggelente mindig végig görgettem a facebookot, messegert, tindert, badoot, gyakorikerdeseket, gmailt, mindent ahol fel voltam regisztrálva, esténként ugyanez.


Mondom itt 2 megoldás van alszok pár órákat továbbra is, aztán nagy valószínűséggel kirúgnak. Vagy váltok egy nyomógombosra. Nem ismerek önuralmat, biztos kialakult nálam a telefonfüggés. Fél éve mióta elköltöztünk és itt lett beépítve wifi. Szóval nem az eszközzel volt gond hanem az internetről.

A számítógép azért más sok téren, ott van ugye ki bekapcsolás, egy asztal, fizikai korlát, és azt más is használja.

+ a nagy monitort való bámulás nem olyan rossz szerintem a szemre, mert fél év alatt tuti romlott a szemem.


Szóval váltottam vettem egy ilyet.

Volt olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy milyen gáz ez a mai világban. És sajnos több ilyen ismerősöm volt. Hiába mondtam, hogy akinek fontos vagy felhív, ha nem fontos akkor messengeren ír, akkor adott esetben ráérhet néhány napot is a válasz.


De szerintem ez nem csak nálam probléma, hanem az emberek 90% nál biztos, hogy túl sok időt szúrnak el hülyeségre.


26 F



2018. dec. 26. 01:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is onuralmat kene gyakorolnod, hogy fejlodj, ezzel csak gatolod magad de alapjaiban nem valtoztat az egyenisegeden. En is voltam fuggo, leszoktattam rola magam es nem hianyzik pedig van okostelom, facebook fuggo is voltam, de kb ha naponta 1 percet vagyok rajta (most hogy meri a telefon a hasznalatot - igazolva is vagyok ;))
2018. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy létezik felnőtt ember, akinél központi téma az okostelefon. Nekem soha nem volt (30 vagyok) mégsem éreztem emiatt hátrányban magam a "húspiacon". A neten elérhető vagyok, mert sokat lógok gépen, laptopom van, nem romlott el a szemem, és nem vagyok az asztalhoz kötve. Van hogy el szalad az időm gépezéssel, de akkor is felkelek időben.

Amúgy, ha olyan fontos ember vagy, elérnek a butatelefonon is.

2018. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!