Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival akinek nyomógombos telefonja van?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és fontos, hogy nem azért mert nem lenne rá pénzem.

Egyszerűen túl sok időt szúrtam el erre az életemből.

Görgeti az ember lefele azt a sz/rt és csak nézi a semmit.

Látom a fiatalokat, mindenki azt bámulja, és én nem szeretnék olyan emberré válni.


Sokan ezt cikinek gondolják. És érdekelnének a vélemények :)


De egyébként nem vagyok ősember, adok a megjelenésemre.



2019. júl. 7. 20:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%

Nekem okostelefonom van, és van, hogy napokig hozzá sem nyúlok, mert nem hív senki.

A telefon csak egy eszköz. A pisztoly sem süti el önmagát.

2019. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Járnék, mert nyilván nem a telefonja alapján választok párt.


Nő vagyok, nekem egy 9 és fél éves nyomógombos Nokia telefonom van. xD


Azt tudja, amire szükségem van, és nagyon szeretem azt a praktikus tulajdonságát, hogy könnyedén tudom egy kézzel kezelni.

2019. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Abszolut!

Nekem is csak azert van okos telefonom, mert jol jon a googlemap ugyanis hajlamos vagyok eltevedni. :)

2019. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Nem zavar egyáltalán, most megismertkedtem egy palival, akinek az van. Nem ezért nem találkozunk többet, hanem mert egyértelművé tettem, hogy nem fogok vele második randin (és további több randin sem) lefeküdni, és azóta nem keresett.

Ha a másiknak a gombos megfelel, akkor nekem is. Én is határt szabok, nincs net a telefonomon, hogy ne érezzem a késztetést, hogy csak oda bámuljak.

2019. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Igaz nekem van okos telefonom, de részben az volt az oka, hogy letöröltem magam az összes közösségi médiáról, amit fent leírtál. Pedig 20 vagyok

2019. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%

Én is férfi vagyok, 40 éves. Ugyan van okostelefonom, mert navigációhoz és a munkámhoz kell, de sosem fészbúkozom és nem bámulom a többi közösségi médiát, lényegretörő módon kezelem.


Engem is irritál, hogy az emberek 90% -a fel sem néz már, non-stop a telefonjukba temetkezve ülnek, állnak, mennek. Régen egyik kedvenc elfoglaltságom volt, hogy szemeztem lányokkal a tömegközlekedési eszközökön, lett is így pár parátnőm. Ma erre semmi esély nincs, mert már csak a nők feje búbját láthatom, a szemeik eltűnnek a touch-screenekben, ahogy görgetik az ismerősök és idegenek sztorijait, instagramját, vagy csetelnek a semmiről, senkikkel.


Amúgy a nyomógombos telefon néha nagyon praktikus, pl. ha nedves az ujjad, egy hirtelen jött esőben, vagy valami ételtől, és gyorsan akarsz SMS -t írni, hívni valakit vagy fevenni egy hívást, az nem hagy cserben. A kapacitív touch screenek azonnal használhatatlanná válnak, ha nedvesség éri őket. Plusz az old school telefonok sokkal jobban tolerálják a leejtést, ütődést, és akár egy hétre jól laknak egy akkutöltéssel, a szmartfónok jó esetben 1-2 napig.


Nekem az az álláspontom, hogy nem a tárgyak határozzák meg a személyiségünket. Lehet "környezetbarát" módon is használni az okostelefont, és a nyomógombosba is bele lehet temetkezni reménytelenül.

2019. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Páromnak sima nyomógombos telefonja volt, mikor összejöttünk. Nem zavart sosem, aztán pár éve kapott egy okost, de nem változott a kapcsolatunk. Nekem egy 7 éves Blackberry-m van, ami nyomógombos és olyan "félig okos", tehát net van rajta, viszont ilyen alkalmazás izék nincsenek. Minek?
2019. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekelne a dolog, semmi jelentősége. Nekem okostelefonom van, de szinte csak a Kindle-t (amikor várok, amikor tömegközlekedek, stb, egyszerűbb, mint könyvet vinni magammal), a Google térképet, a Spotify-t és a kamerát használom rajta. Van még pár túraútvonalas appom, amik hasznosak szoktak lenni utazáskor. Egyébként nem nyomogatom, legtöbbször amikor nem olvasok rajta akkor csak napi pár percet töltök vele, lehet ezeket okosan is használni. Ha viszont valaki nem tudja megállni, hogy ne nyomogassa a közösségi oldalakat, annál tényleg jó ötlet, ha nyomógombosra vált.
2019. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Ez most ilyen First World problem ?


Ez semmilyen szempontból nem lényeg. A smartphone egy eszköz. Nem az tehet róla hogy vannak emberek akik ezen napi 12 órát lognak az FB-n Instán, YT-n.....


Ez így a randi szöveged öcsém mer az nagyon ciki.

Ennyi erővel lehetnél szerzetes is egy kolostorban vagy élhetsz így is.


https://www.youtube.com/watch?v=U7EFV5pl2PQ


OH Jézus gyere le !

2019. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

"görgetik az ismerősök és idegenek sztorijait"


Te egy idegen ember figyelmét követelnéd. Tisztára, mint egy instamodell. Nézzenek téged és szórakoztassanak.

2019. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!