Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan férfival akinek nyomógombos telefonja van?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és fontos, hogy nem azért mert nem lenne rá pénzem.

Egyszerűen túl sok időt szúrtam el erre az életemből.

Görgeti az ember lefele azt a sz/rt és csak nézi a semmit.

Látom a fiatalokat, mindenki azt bámulja, és én nem szeretnék olyan emberré válni.


Sokan ezt cikinek gondolják. És érdekelnének a vélemények :)


De egyébként nem vagyok ősember, adok a megjelenésemre.



2019. júl. 7. 20:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
33%

#20: Nem értelek. Mármint milyen idegen ember figyelmét követelném? Akivel szemeztem?


#16 voltam.

2019. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Sokáig nem volt nekem se okostelefonom, így nem zavarna.

Most se használom ki a telefonomat 100%-osan.. főleg csak hívásokra, néha fényképezek vele.

2019. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

"Régen egyik kedvenc elfoglaltságom volt, hogy szemeztem lányokkal a tömegközlekedési eszközökön, lett is így pár parátnőm. Ma erre semmi esély nincs, mert már csak a nők feje búbját láthatom, a szemeik eltűnnek a touch-screenekben, ahogy görgetik az ismerősök és idegenek sztorijait, instagramját, vagy csetelnek a semmiről, senkikkel."

Én például olvasni szoktam a tömegközlekedési eszközökön, mert ilyenkor van rá a legtöbb időm, szóval teljesen mindegy, hogy papír formátumú könyv van a kezemben, vagy a telefonon van fenn. Az pedig merész kijelentés, hogy "a semmiről beszélgetnek senkikkel", vagy a varászgömbödben pontosan látod, kinek mit írnak és mit csinálnak? Vagy miért is jobb, ha mindenféle senkikkel szemeznek helyette? :)

2019. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
45%

1X itt írta egy csaj hogy védekezés képen használják a telefont vagy épp könyvet, újságot.... Mert ezzel (is) le lehet rázni az olyanokat mint te.


Egyébként pl én tanulni szoktam mert +1 óra még beérek és vizsga előtt az is jól jön. Meg különben is üresjárat.

2019. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Igazából én úgy látom sok embernél, hogy ez olyan mint a dohányzás:


-inkább idősebbeknél jellemző, hogy bizonyos elvégzett munka után, vagy idegesség hatására, kaja után vagy tökömtudja mikor, ez ilyen pótcselekvés, ideges nem tud mit csinálni a kezével és rágyújt, már megszokásból


-na én ezt szoktam látni ismerősökön, főleg ha zavarban van az illető


nem azzal van probléma, hogy ha valaki ráír a férjére, hogy hozzál tejet meg kenyeret.

hanem tényleg amikor így senkikkel beszélik a semmit

2019. júl. 8. 18:38
 26/40 anonim ***** válasza:
31%

" így senkikkel beszélik a semmit"


Tehát ha mondjuk tételeket osztunk meg levlistán az neked a senki és semmi kategóriája. Nem tom mondták e neked de te nem vagy túl eszes (finoma szólva).


Illendő lenne leszállnod mások magánjelegű dolgairól, oka van annak hogy ki mit csinál és miért mondjuk akár telefonon. Vesz egy mozijegyet megbeszélik a találkozót....


Az hogy te egy értetlen szerencsétlen vagy ráadásul techonofob hát ez nem igazán nyerő.

Te valami modern inkvizítor lehetsz aki szerint a technológia elpusztultja a világot. És a Smartphone maga a Sátán teremtménye.


Van valami ilyen film hogy Kőbunkó na te pont ilyen lehetsz mint annak a filmnek a főszereplője.

Persze lehet szembemenni társadalmi normákkal meg ilyen galambokkal levelezni, de szerintem ennyi ésszel inkább hagyd békén úgy általában a nőket.


Mer veled szerintem itt értelmileg van probléma.

Azért mert valaki ír egy fb üzenetet attól még nem függő. Javaslom állj be az Amishok-hoz.

Na náluk aztán nincs semmilyen ketyere problem solved.

Lehet menni földet művelni, jó esetben papír alapú levelet még használnak.

2019. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy neked senki meg semmi, de nekem valaki és valami. Nekem te vagy a senki.
2019. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
92%
26: nem arról beszélt, hogy nem hasznos, hanem arról, hogy lépten-nyomon használják az emberek idegesség, egyedüllét érzésének elkerülésére (és ezt tanulmányok is bizonyítják már)... A kettő nem u.az.
2019. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"lépten-nyomon használják az emberek idegesség, egyedüllét érzésének elkerülésére"


40 évvel ezelőtt a pálinkás üveget használták a fenti három problémára gógyinkért. Amikor hazajött a részeg férj és késsel jól megkergette a családot ugye azzal nem volt gond. Hát szerintem ha FB-n logot volna a telefonon. Az valahogy kevesebb problémát /vérző és zúzott sebet okoz.


De sebaj. Mindig kell valamit démonizálni ezt nevezik projekciónak. Az apám is szétakarta verni a PC-t azt be se tudta kapcsolni igazi IQ-Fighter volt ő.


Na ez a kérdező vele van azonos szinten. Nem értek valamit hát elpusztítom! Kulturális forradalom és társai. Üss fel egy történelem könyvet.

2019. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

utolsó te ritka egy buta ember vagy...


képzeld egyetemet végeztem, irodában dolgoztam

naponta emaileztem, telefonáltam, gépeket használtam

a munkámra semmi panasz nem volt


az idióta az te vagy

én egy szóval sem mondtam hogy gond van a technikával csak, hogy megvan annak a maga helye és ideje


munkában hasznos, és igen tényleg kell a mai világban


viszont pl ha megyek biciklivel, vagy kocsival egyesek mi a jó édes ***** anyukájukért nyomogatják, hogy baleset legyen?

vagy ha bemész egy szórakozó helyre akkor mindenki ül és azt nézi, ebédnél dettó


itt az a gond, hogy felmész és váltasz üzenetet X-szel, de közben ír neked Y, mire Y-nak válaszolsz már rádír Z is, és ez így megy

én nem vagyok egy bunkó ember, minden esetben mindenkinek válaszolok.


Ma például most vagyok fent 23 órakor

előtte 18-19 órakkor

kaptam is egy olyan üzenetet (kérést) amit ha mobilon látok, biztos fusztrált volna, mert kérdés volt amire nem tudtam volna azonnal válaszolni. Sajnos ilyen vagyok én a tökéletességre törekszem.

Most leültem a géphez tudtam is normális választ adni.


Ja és mellesleg a barátaimmal találkoztam, beszélgettünk.

Ha tudod mi az, két nyomkodás között próbáld ki :D

2019. júl. 8. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!