Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a levél jó lesz, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a levél jó lesz, vagy mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

2X megszólítottam ezt a lányt, és először azt mondtam neki hogy: szia rá érsz egy kicsit beszélgetni, a második meg, szia szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni.


Megtaláltam facebookon.

Ezt akarom neki írni: Szia! Lehet mikkor megszólítottalak megijedtél tőlem, én nem akartalak megijeszteni téged, de láttam zavarban voltál.

Először láttalak meg, láttam te is néztél engem.

Mentem időpontra orvoshoz, én meg kicsit fáradt voltam mert éjszakás voltam, akkor láttam hogy nézel, de nem voltam benne biztos engem nézel, csak gondoltam engem nézhet ez a szép lány.

Amikkor a haverom látott téged rám nézni és mosolyogni, meglepődtem, 2 nap múlva mentem oda hozzád.

Csütörtökön is láttam mosolyogtál rám mikkor láttál a buszon.

Kezdhetnék tiszta lappal, találkozhatunk valamikkor és elmehetnénk fagyizni.



2019. jún. 15. 18:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kezdem elveszteni a fonalat.Mennyi idős vagy?Oké,ő szeptembertől visszamegy az iskolába,na és?Addig nem tudod kikerülni?Más lányok nincsenek a környezetedben?
2019. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

2Mennyi idős vagy?"

27


"Oké,ő szeptembertől visszamegy az iskolába,na és?"

Akkor fogom csak látni, ha isten is úgy akarja.


"Addig nem tudod kikerülni?"

Nem tudom ezt mire írtad, de ha arra hogy kerüljem e, hát sikerül, de pár mp után megyek arra megint mert nem bírom hogy ne lássam, menet közbe látom mert akarom látni.


"Más lányok nincsenek a környezetedben?"

lehet csak nem mertem oda menni hozzá 2x a rendezvényen, meg haza fele másik lányhoz sem mert lehet van barátja vagy onnan jöhetett.

Meg volt télen hogy televolt a busz, én meg a csuklónál álltam és csak annál az ablaknál tudtam ki nézni mert tele volt a busz, 2x rá néztem a lányra és utána ő is rám, lehet egy kicsit mosolygót nem annyira emlékszek, és inkább elővettem a telefont mert nagyon látszott volna mosolyogtam volna.

2019. jún. 15. 21:49
 33/33 anonim ***** válasza:

Jó,ezt tényleg gondold újra.Belestél egy lányba,aki fiatalabb nálad.Nem tudom,mennyi idős,felteszem egyetemista(ha gimis,vagy fiatalabb,akkor tényleg qrva nagy baj van,de nem akarok rosszhiszemű lenni).


Olyat keress,aki korban közelebb áll hozzád.Egy 21 éves nem elég érett egy komoly kapcsolatra,bármennyire bejön külsőre.Ráadásul nem is ismered,gondolom idealizálod.


Azt írtad vannak más lányok is,de lehet,hogy van barátjuk,ezért nem kezdeményezel.Ez csak akkor derül ki,ha megpróbálod.

Azért mondom,hogy kerüld,mert egy eszményképbe vagy szerelmes.Így mindenképp csalódni fogsz.Ha kiderül,hogy nem olyan amilyennek elképzelted,azért,ha van/lesz valakije azért.

Egy párkapcsolathoz két ember kell.Ne akard ráerőltetni magad,az mindkettőtöknek rossz lesz.

Fogadd meg a tanácsom,és keress egy pszichológust.11 év kapcsolat nélkül el tudja torzítani az ember látásmódját.Hozasd magad helyre,akkor lesz barátnőd is.

2019. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!