Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek jó ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek jó ez a szerelmes levél vagy változtassak rajta valamit? Kort is légyszi

Figyelt kérdés

Kedves Xy!

Nem is tudom, hogy kezdjem el, talán legegyszerűbben úgy lehetne kifejezni, hogy elönt a boldogság ha csak egy pillanatra is meglátlak. Bármelyik fiú egy ilyen szép lányt maga mellé. Tudom hogy volt köztünk vita ami részben az én hibámból volt de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat kezdete lehet! Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen. Szeretlek, mert téged csak szeretni lehet.


2016. nov. 15. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

"Bármelyik fiú egy ilyen szép lányt."

Mi van vele?Nem fejezted be.

Sok vita, részben a te hibád?

Szerelmes levélben vitákról akarsz írni és kijelenteni, hogy hibás a lány is?

Szerintem fuss neki még egyszer!

2016. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!