Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak magamon?

Figyelt kérdés

- nincs jó szövegem,

- vacak a humorom,

- szeretem a macskákat,


Ezeket szeretném eltörölni, hogy jobb legyek.

A külsőm nagy jóindulattal talán! átlagosnak nevezhető.


2019. jún. 1. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A cicusok szeretetét nehogy eltöröld! Jó humornak sem kell feltétlenül lenni szerintem. A jó szövegre sajnos nem tudok mit javasolni.
2019. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy szereted a macskákat semmi gáz nincs vele!

A jó szöveg alatt mire gondolsz?

Ha fejleszteni akarod magad a szókincsed olvass!

A humor biztos van benned, csak te nem veszed észre, mert arra fókuszálsz mid nincsen.

Nem kell neked humor heroldnak lenned. Legfontosabb, hogy legyél spontán.

2019. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj a macskákkal?
2019. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A cicákkal mi a gond?
2019. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy a macskák nőies állatok. Mármint a férfiak inkább kutyások.
2019. jún. 1. 09:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Butaság.

Lány vagyok, és kutyás, katona ismerősöm (a katonaság pedig azért elég férfias dolog) macskás, imádja.

2019. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg macskakedvelő férfi van! De ezt ne úgy tálald hogy egy érdem! A humorérzék is alap.


Inkább azzal foglalkozz hogy a külsőd olyan legyen ami vonzó.

2019. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is érdemként tekintek rá, hanem egy jellemvonásra.

A külsőmön dolgozok. Pórbálok naponta csak egyszer enni.

2019. jún. 1. 09:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

- az, hogy szereted az állatokat nem hátrány, hanem előny. sok lánynak imponál, és kevésbé tűnsz pszichonak.

- vannak macskás lányok, náluk előny, ha csíped őket.

- ne koplalj, hanem járj el edzeni. ha már koplalás, akkor intermittent fasting, azaz 16 órán keresztül ne egyél egy nap, majd 8 órán keresztül ehetsz, amikor jól esik (nálam 12:00-20:00). a lányokat nem szokta zavarni egy kis pocak, de persze ha fitt vagy, az előny.

- ha nem jó a szöveged, akkor járj el többet társaságba, és próbálj beszédbe elegyedni idegenekkel. gyakorlat teszi a mestert. az elején elég gáz lesz, utána is, de pár hónap alatt bele lehet jönni. a netetn is utána kereshetsz, hogy hogyan lehet ezeken segíteni.

2019. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem napi kétszer enni ahogy a kolléga fentebb említette, 1 hónapja minden egyes nap edzek (teljesen random módon, boxolás, tornázás, biciklizés így nem unom meg) és melóból hazafele mindenféle érdek nélkül beszélgetek emberekkel, csak mert miért ne. Eddig még senki se küldött el a francba szóval általában beválik a dolog.


Amúgy az a legjobb az emberben hogy megvan a képessége arra hogy megváltozzon, szóval hajrá. : )

2019. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!