Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtassak magamon? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassak magamon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem beképzeltségből, de szép vagyok. A fiúk nagyrészének tetszek és csinosnak tartanak, még olyanok is akik nagyon helyes pasik. Viszont nagyon komoly lány vagyok, szeretek viccelődni, meg "aranyos" vagyok, de nem vagyok tenyérbemászó lány. Hiába tetszem a pasiknak, egészen egyszerűen akik nekem tetszenek, nem ilyen személyiségű lányt keresnek. Mit tegyek, azért, hogy szeressenek?
2017. szept. 9. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Talán gyúrj kicsit agyra, mert amit írsz, meglehetősen zavaros. Szeretsz viccelődni, de nagyon komoly vagy. Az "aranyos" igazából mit takar? A tenyérbemászó azt jelenti, hogy az embernek kedve lenne megütni.
2017. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
A hibáidról nem írtál a kérdésedben ami baj, mert azokon mondjuk tudnál javítani de alapvetően másnak mutatni magad csak azért, hogy jobban szeressenek felesleges, mert azzal megjátszod magad.
2017. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

" akik nekem tetszenek"


Lehet nem Mr.Universe, a furán affektáló piperkőc és a helyi macsót kellene kinézni, mert az első Mrs.Universe-el, a második egy másik meleggel, a harmadik pedig egy mindenen vihogó "szopógépet" fog választani.

2017. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ne tegyél semmit, mert nem rajtad múlik. Szerintem ne változz meg azért, hogy valakinek megfelelj és szeretni tudjon. Ha valaki csak akkor képes szeretni, ha megfelelsz az elvárásinak, az nem is igazi szeretet. Majd lesz olyan, akinek úgy fogsz tetszeni, ahogy vagy. Vele foglalkozz, a többivel meg ne is törődj.
2017. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből a leírásból nem derült ki, hogy milyen vagy, de van egy gond, az pedig ez a kérdés:

"Mit tegyek, azért, hogy szeressenek?"

Ez már eleve rossz kezdés, mert ha valamit tenned kell, hogy szeressenek, akkor az már nem te vagy. Hosszú mese lenne elmondani, hogy ez miért nem jó.

Ha te olyan vagy, amilyen most, akkor maradj is ilyen. Önfejleszteni persze lehet, de ne úgy, hogy mások igényeihez igazítod magad, mert az hazugság lesz.

Ha az általad kiszemelteknek nem te vagy a választottjuk, akkor ez így is fog maradni, kivéve ha majd lesz néhány olyan lehetőség, amikor minden stimmel, vagy úgy tűnik.

Persze lehet azt is játszani, hogy igazodsz a neked tetsző srácok elvárásaihoz, aztán azt veszed észre, hogy pár hónap után nem vagy boldog, mert az ő életüket éled az ő szabályaik szerint.

2017. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megérsz majd egyszer akkor tudni fogod, hogy ezért SEMMIT de semmit nem kell tenned!!!!


Egy igazi normális ember tudja azt, hogy vagy saját magért szeresse őt valaki vagy ne szeresse.


Ne akarj más lenni másmilyen lenni, ezt kell, hogy szeresse valaki azt amilyen pontosan vagy. Ilyet kell találni.

2017. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!