Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a levél jó lesz, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a levél jó lesz, vagy mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

2X megszólítottam ezt a lányt, és először azt mondtam neki hogy: szia rá érsz egy kicsit beszélgetni, a második meg, szia szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni.


Megtaláltam facebookon.

Ezt akarom neki írni: Szia! Lehet mikkor megszólítottalak megijedtél tőlem, én nem akartalak megijeszteni téged, de láttam zavarban voltál.

Először láttalak meg, láttam te is néztél engem.

Mentem időpontra orvoshoz, én meg kicsit fáradt voltam mert éjszakás voltam, akkor láttam hogy nézel, de nem voltam benne biztos engem nézel, csak gondoltam engem nézhet ez a szép lány.

Amikkor a haverom látott téged rám nézni és mosolyogni, meglepődtem, 2 nap múlva mentem oda hozzád.

Csütörtökön is láttam mosolyogtál rám mikkor láttál a buszon.

Kezdhetnék tiszta lappal, találkozhatunk valamikkor és elmehetnénk fagyizni.



2019. jún. 15. 18:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Azt küldőm el amit itt írtak kommentbe.
2019. jún. 15. 18:18
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Tényleg ijjesztő.
2019. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%
Inkább ezt: Szia, én vagyok az a vadszamár, aki már kétszer zaklatott és azt hitte, hogy kellene neked. Megyünk nyalni?
2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%
Semmit,mert amikor megszólítottad a fejét rázta,hogy nem akar ismerkedni.Hagyd békén.(4)
2019. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

# 14 Akkor is van valami hogy elő látásra néztük egymást, meg ha mellette lévő padon ültem vagy mellettem ment el nem mert rám nézni de akkor még nem szólítottam le, de mikkor mentem el már nézett, és ketten is látták hogy nézett és mosolygott és ki tágult pupillákkal nézett.

Most Csütörtökön is nézett és mosolygott.

2019. jún. 15. 18:58
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a levél egyenesen rémisztő, pedig férfi vagyok.

Ha egy lány írna ilyen stílusban, nem vagyok egy ijedős fajta, de valószínű messze kerülném, és instant tiltanám mindenhonnan.

Ha élőben is ilyen voltál, szerintem egy 2 méter 10 centis skinhead-re is frászt hoznál, már nem bántásból mondom :D


Őszinte tanácsom, javítsd sürgősen a kommunikációs skilljeiden.

2019. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát pedig az a levél akkor sem jó,minek írod le amit ő is tud?Ide mentél,oda mentél,ez látta,az látta,hova és hova nem mosolygott.99%-a fura,nagyon.

Én nem vagyok biztos benne,hogy Téged nézett,rád mosolygott.Inkább abba,hogy azért kerülte a tekinteted,hogy láthatatlan legyen,és ne menj oda ùjra.Ha kétszer megszólítottad,és nem akart ismerkedni,akkor majd a l e velednek biztosan fog örülni.De Te tudod,ez a levél akkor is rossz.

(14)

2019. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Csak mondtam.


Nekem kell ez a lány, ennyi év után nekem is lehetne szerencsém, ha már a sors ilyent adott, mert nem számítottam rá erre a lányra.

2019. jún. 15. 19:17
 19/33 anonim ***** válasza:
73%
WOW, ha tudnam ki az a lany, akkor figyelmeztetnem, hogy ha barhova megy, kozolje ismerosokkel, es legyen gps tracker a telefonjaban.
2019. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen bunkónak lenni velem? :(


Nem érdemlem meg a boldogságot, nem lehetek azzal akivel nézzük egymást?


Én rá néztem Csütörtökön mikkor másik irányba nézett, és hirtelen felém nézett, hát egyből másfele néztem.

2019. jún. 15. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!