Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a levél jó lesz, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a levél jó lesz, vagy mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

2X megszólítottam ezt a lányt, és először azt mondtam neki hogy: szia rá érsz egy kicsit beszélgetni, a második meg, szia szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni.


Megtaláltam facebookon.

Ezt akarom neki írni: Szia! Lehet mikkor megszólítottalak megijedtél tőlem, én nem akartalak megijeszteni téged, de láttam zavarban voltál.

Először láttalak meg, láttam te is néztél engem.

Mentem időpontra orvoshoz, én meg kicsit fáradt voltam mert éjszakás voltam, akkor láttam hogy nézel, de nem voltam benne biztos engem nézel, csak gondoltam engem nézhet ez a szép lány.

Amikkor a haverom látott téged rám nézni és mosolyogni, meglepődtem, 2 nap múlva mentem oda hozzád.

Csütörtökön is láttam mosolyogtál rám mikkor láttál a buszon.

Kezdhetnék tiszta lappal, találkozhatunk valamikkor és elmehetnénk fagyizni.



2019. jún. 15. 18:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd,hogy csak kamus vagy.


Kinéztél egy csajt,csak mert neked tetszik,csak mert Te akarod,belekepzeled,hogy viszonozzák,de nem a sors adta ezt!Te örülnél,ha valaki zaklatna?

2019. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Hányszor mondjam még el neked hogy mások is látták?

Ha az első haverom nem szól oda se mentem volna hozzá.


Lehetnétek kedvesebbek velem, mert én se beszéltem veletek csúnyán, nektek se tetszene valaki így beszélne veletek ha valaki bejönne.


Mondták már ezen az oldalon hogy szerintük bejövők neki csak félénk (látszik is rajta) és azért zavarban van a jelenlétemben.

2019. jún. 15. 19:39
 23/33 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik!!!

Csak a mikor az 1 k!!

2019. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is tisztázzuk:NEM bunkózni akarok.Viszont:


1.Ismerkedni élőben kellene,nem online.

2.Ha azt akarom,hogy valaki rám írjon Face-en,megadom neki az accountomat. Ezt így nem illik.(Kivéve,ha azt akarod,hogy letiltson.) 3.Egy ilyen levél után beszereznék egy gázsprayt,elmennék önvédelmi tanfolyamra,és szólnék a barátaimnak,ha nem mindjárt a rendőségnek,pedig férfi vagyok.(NEM,ez nem vicc.) 4.Kétszer utasított el élőben,elég egyértelműen.Szerintem a "haverjaid"csak szivatnak. 5.Megértem,hogy szeretnél boldog lenni,de te azt látod,amit LÁTNI AKARSZ,nem azt,ami OTT VAN.


Ülj le egy kicsit,gondold át a dolgot,próbáld meg mégegyszer személyesen,és,ha megint elutasít,akkor NE ZAKLASD TOVÁBB.Neki is joga van a boldogsághoz.

Jótanács:Ne nyomulj erőszakosan!Van elég ember a sitten,akinek dömper volt a jele az óvodában,hidd el,őket nem fogja érdekelni,hogy mosolyogtál-e rájuk.(Nem,ez sem vicc.)

2019. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Szeptemberig nem tudok várni, így is már nagyon ki vagyok.

Holnap megint biztos fájni fog a szívem és alig kapok levegőt majd, múltkor is nyomtam a szívem jobb legyen. Én tényleg láttam rajta csütörtökön mosolygót mikkor látott a buszon.

Haverjaim meg nem hazudnak mert nem olyanok.


Jó lenne megint jól berúgni begyógyszerezni magam hogy könnyebb legyen. :(

Vagy be menni Szekszára és a hídról leugrani a kocsik elé, csak attól félek hogy túl élem és nem fogok többé járni.


11 Éve nem volt már normális komoly kapcsolatom.


5 Pontnál hát a nagybetűkkel jól meg sirattál.


Nem sok lány fordul elő ilyen az életembe főleg élőben.


Lehet jobban járok többé rá se nézek többet egy lányra sem.


Bocsi hogy ilyent írtam de nagyon ki vagyok már.

2019. jún. 15. 20:34
 26/33 anonim ***** válasza:
Gyógyszerre ne igyál.A problémát nem oldja meg,ha leépül az agyad.Neked inkább orvos kellene most,nem barátnő.(Nem bántásból mondom.)Szeptemberben mi lesz?
2019. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Szeptemberben iskola.


Ha ez a lány igent mondott volna minden más lenne, jó lenne át ölelni stb.

Meg más gondom is van, kidobtak, pedig ott jó társaság volt, ilyen jó helyen sose volt jó, és ez miatt láthattam meg ezt a lányt, de mindent el vesztettem megint, ugyan oda kerültem vissza ahol régen, a gödörbe négy falközé.

Olyan rossz más párokat boldoggá látni.


Privátba küldők videót.

2019. jún. 15. 21:00
 28/33 anonim ***** válasza:

Keress valami diákmunkát.Lesz társaságod/elfoglalod magad/pénzt keresel+talán megismersz egy lányt,akinek bejössz.

Ne mások életével foglalkozz,nem rád tartozik.

Küldhetsz videót,ha szeretnéd,de a félreértések kerülése miatt szólok:én is férfi vagyok.

2019. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Én már nem diák vagyok.

A lányra értem hogy Szeptemberbe iskola.

2019. jún. 15. 21:22
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebből levélből max az jön le,hogy képtelen vagy helyesen írni,ami nem túl magas intelligencia szintre utal,pláne így,hogy nem ismer. Ne küldd el neki,inkább élőben..
2019. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!