Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a levél jó lesz, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a levél jó lesz, vagy mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

2X megszólítottam ezt a lányt, és először azt mondtam neki hogy: szia rá érsz egy kicsit beszélgetni, a második meg, szia szimpatikus vagy lenne kedved ismerkedni.


Megtaláltam facebookon.

Ezt akarom neki írni: Szia! Lehet mikkor megszólítottalak megijedtél tőlem, én nem akartalak megijeszteni téged, de láttam zavarban voltál.

Először láttalak meg, láttam te is néztél engem.

Mentem időpontra orvoshoz, én meg kicsit fáradt voltam mert éjszakás voltam, akkor láttam hogy nézel, de nem voltam benne biztos engem nézel, csak gondoltam engem nézhet ez a szép lány.

Amikkor a haverom látott téged rám nézni és mosolyogni, meglepődtem, 2 nap múlva mentem oda hozzád.

Csütörtökön is láttam mosolyogtál rám mikkor láttál a buszon.

Kezdhetnék tiszta lappal, találkozhatunk valamikkor és elmehetnénk fagyizni.



2019. jún. 15. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja gondolni, hogy egy creepy stalker vagy.
2019. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Inkább várd meg míg újra látod élőben, és akkor menj oda.
2019. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel értek egyet,nekem is a creepy szó jutott először eszembe.
2019. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez nem jó levél.Engem az érdekelne,hogy mit reagált amikor megszólítottad.Mert az oké,hogy Te mit mondtál,csak lefelejtetted a válaszát.Attól függ a levél is,és az is,hogy írjál-e.
2019. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

#2


Báh-háh-háh-háh :D Olyan nem lesz


#Kérdező


Elég félelmetes ez a levél, a csaj inkább félni fog.

2019. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Ő zavarban volt, bele nézett a szemembe és mosolygót, és a fejével is mutatta nem nem ér rá, nem akar ismerkedni.


Szeptemberig nem bírom ki.


Akkor mit írjak neki?

2019. jún. 15. 18:11
 7/33 anonim ***** válasza:
Nem jó ne haragudj sztem se. Túl van magyarázva az egész, ha mosolygott akkor azzal tisztában van ha rád, ba meg csak benézted akkor még be is égeted magad. Ha már írsz neki bőven elég lenne annyi, hogy szia nincs kedved találkozni?
2019. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Túl sok, túl bonyolult, van benne egy csomó helyesírási hiba.

Amikor megszólítottad, mit mondott? Nyitott volt az ismerkedésre?

Bőven elég volna annyi, hogy nagyon szimpatikusnak találod és ha van kedve és ideje, nagyon szívesen meghívnád egy fagyira. Ha ő is szívesen megismerkedne veled és tetszel neki, elfogadja a meghívásodat akkor is, ha nem írsz neki kisregényt első alkalommal. A szerelmed történetét pedig majd elmesélheted neki szóban.

2019. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

El ne kuldd!!

Szerintem is varj, amig legkozelebb talalkoztok.

2019. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ketszer szolitottad meg ketszer nem lett hosszu beszelgetes.

Megis mi a jo neked ebben?

Ha kellenel akkor nem kene harmadszor is probalkozni.

Ugyesebbeknek az első alkalommal leesik, jé

2019. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!