Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nem párkapcsolati szándékkal beszélgetnék számomra bejövős nővel mindenről és így hátha rájönnék a titokra, hogy miért nem tudok kapcsolatba lépni a női szívekkel. A kezdeti vonzalmuk megvan, de hamar rám unnak. Tény hogy unalmas vagyok és régimódi fickó, emellett nyugodt természetű, káros szenvedélyektől mentes.


Nem járok inni, bulizni így kisebb esélyem van a becsajozásra. Társkeresőn nem vagyok úgyhogy a netes vonal sem érdekel.


Hogy kellene egy nő tudtára adni, hogy szeretném ha ápolná a lelkem, mint barát? Mert most úgy érzem erre lenne szükségem. Ha tudnám hogy van egy ilyen nő az életemben, akkor könnyebben venném a mindennapokat és jobban meg tudnék nyílni a nők felé. Jelenleg zárkózott vagyok és kellene egy nő, akiből erőt nyerhetnék.


Eljárnánk kirándulni, sokat beszélgetnénk és idővel ki tudja, lehet annyira megszeretném hogy többet is el tudnék képzelni. Ha nem megy egyenesen, akkor megpróbálom kis kerülővel.


Mr. Tökéletes


2019. jún. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:

Én nem barátkoznék pasival Egyből azt gondolnám, hogy akar valamit, és ez valami mellébeszélés, és a végén nagyon kínos lenne, szóval, nem.

Amúgy, meg ha férfi a talpán, akkor ne azt mondja, hogy barátkozni akar... Nekem nem kéne.


Nem olvastam el itt mindent, csak néhány oldalt. Azt hiszem, kérdező, neked nem párkapcsolatokkal kell kezdened. Neked elsősorban magadat kell felépítened. Ki kéne mozdulnod, barátokat, társaságot kéne keresned.


Az emberek viselkedéséből előbb-utóbb rájössz, hogy min kell változtatnod... Talán semmit se kell változtatnod. Elég lenne elfogadni, hogy te olyan vagy, amilyen, talán nincs olyan jó humorod, talán ilyen vagy, olyan. De a másik oldalon meg ezrt vagy jó fej, meg amazért.


Szeresd magad egy kicsit jobban.

2019. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

A szerelem barátságból alakul ki, nem rögtön megbeszélik hogy "mi mostantól egy szerelmes pár leszünk".


Ahhoz hogy valakivel harmóniában tudj élni, meg kell ismerni kívül belül. Barátként közös programok, sok beszélgetés, egymás kölcsönös segítése és ha minden passzol akkor szintet lép a kapcsolat. Nálam így alakult ki mindkét barátnőmmel, lett egy 1 éves és egy 3 éves kapcsolat.

2019. aug. 15. 09:41
 53/55 anonim ***** válasza:

#50, és ezt csinálod 6 éves korod óta!

A nőre mikor volna időd?

2019. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

#53, mit csinálok 6 éves korom óta?

Nyilván ha lenne valakim, akkor csak délután 3-ig dolgoznék hétfőtől péntekig és lenne így időm nőre. Jelenleg most csak a munkáról szól az életem.

2019. aug. 15. 21:10
 55/55 anonim ***** válasza:

Én állítólag egy csinos, humoros, értelmes, kedves, egyedülálló, anyagilag független 29 éves nőként írom, hogy nagyon nem egyszerű ismerkedni.


Van munkám, hobbim, mellette tanulok, hetente 5-6x edzésre járok, vannak barátaim, kíváncsi, érdeklődő és figylemes vagyok, ugyanakkor azt veszem észre, hogy a férfiak nem értenek, és többen nagyjából kerülnek/levegőnek néznek.

Néha egyenesen úgy érzem magam, mintha leprás lennék, vagy valami hasonló, különösen mikor azt látom, hogy az előnytelenebb külsejű,olykor intrikus, törtető, olykor akár gátlástalan/kevésbé jó képességekkel megáldott ismerőseimet sokkal jobban elfogadják és megbecsülik.


És ez nem csak férfi-női relációra, hanem minden téren (magánélet, szakmai) vonatkozik.

2019. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!