Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nem párkapcsolati szándékkal beszélgetnék számomra bejövős nővel mindenről és így hátha rájönnék a titokra, hogy miért nem tudok kapcsolatba lépni a női szívekkel. A kezdeti vonzalmuk megvan, de hamar rám unnak. Tény hogy unalmas vagyok és régimódi fickó, emellett nyugodt természetű, káros szenvedélyektől mentes.


Nem járok inni, bulizni így kisebb esélyem van a becsajozásra. Társkeresőn nem vagyok úgyhogy a netes vonal sem érdekel.


Hogy kellene egy nő tudtára adni, hogy szeretném ha ápolná a lelkem, mint barát? Mert most úgy érzem erre lenne szükségem. Ha tudnám hogy van egy ilyen nő az életemben, akkor könnyebben venném a mindennapokat és jobban meg tudnék nyílni a nők felé. Jelenleg zárkózott vagyok és kellene egy nő, akiből erőt nyerhetnék.


Eljárnánk kirándulni, sokat beszélgetnénk és idővel ki tudja, lehet annyira megszeretném hogy többet is el tudnék képzelni. Ha nem megy egyenesen, akkor megpróbálom kis kerülővel.


Mr. Tökéletes


2019. jún. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
85%

Neked könnyebb lenne, ha mindig először csak barátként közelednél a neked tetsző hölgy felé, mert szerintem másképp túlaggódod ezt, semmit nem kell tenned csak amit az ösztöneid és a szíved diktál, csak arra hallgass.

A nőknek pedig tetszik, ha nem akarsz egyből a bugyijukba mászni.


Ebben a világban amiben élünk alig van idő bármire a munka, suli, stb mellett. Ha valaki időt szán rád, hogy "barátkozzon" veled, nyert ügyed van nála. Mert az idő(nk) nagyon értékes.


Se a női szívet vagy logikát se a férfit nem lehet megérteni...de ha sikerül akkor vagy boldog leszel vagy filozófus ;D

2019. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
87%

Valami gond lehet veled női szemmel, mert különben lenne sikered a nőknél. Innentől viszont engedned kell a szép, okos, kedvesből. Aki szép is, okos is, kedves is, annak millió lehetősége van, nem fog veled bajlódni.

Tippem szerint neked egy szép és kedves buta lány kellene.

2019. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
#31, köszi a hasznos hozzászólást! :)
2019. jún. 13. 07:15
 34/55 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem egy exmachina kellene neked, akit arra programoztak, hogy a barátod legyen. :))
2019. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
26%

Egyrészt szép, okos, és kedves nő annyi van, hogy dunát lehet velük rekeszteni. Nyilván ha hozzávesszük hogy egyedülálló is legyen, akkor szűkül a kör. Azt azonban érdemes tudni, hogy ahogy a férfiak, úgy a nők sem mindig szépek, okosak, kedvesek.


Másrészt, hogy jó ötletnek tartom-e, hogy először barátnak adod ki magad, hogy később megfektethesd, ami ha nem jön össze akkor tovabbálsz, az qrvára szar ötlet és sokat elmond arról, hogy mennyit számít neked a barátság.

2019. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
#35, félre értetted! Mindenképp barát akarok lenni akkor is, ha nem jön össze a testiség.
2019. júl. 21. 21:15
 37/55 anonim ***** válasza:
#36 ez megnyugtató. Akkor lesz egy szekérderéknyi barátod a végére.
2019. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Egy sincs....
2019. júl. 21. 21:25
 39/55 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam hogy van, hanem hogy lesz.
2019. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Eddig nem úgy áll a helyzet hogy lenne vállalkozó kedvű. Nem kíváncsi rám senki!
2019. júl. 22. 09:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!