Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nem párkapcsolati szándékkal beszélgetnék számomra bejövős nővel mindenről és így hátha rájönnék a titokra, hogy miért nem tudok kapcsolatba lépni a női szívekkel. A kezdeti vonzalmuk megvan, de hamar rám unnak. Tény hogy unalmas vagyok és régimódi fickó, emellett nyugodt természetű, káros szenvedélyektől mentes.


Nem járok inni, bulizni így kisebb esélyem van a becsajozásra. Társkeresőn nem vagyok úgyhogy a netes vonal sem érdekel.


Hogy kellene egy nő tudtára adni, hogy szeretném ha ápolná a lelkem, mint barát? Mert most úgy érzem erre lenne szükségem. Ha tudnám hogy van egy ilyen nő az életemben, akkor könnyebben venném a mindennapokat és jobban meg tudnék nyílni a nők felé. Jelenleg zárkózott vagyok és kellene egy nő, akiből erőt nyerhetnék.


Eljárnánk kirándulni, sokat beszélgetnénk és idővel ki tudja, lehet annyira megszeretném hogy többet is el tudnék képzelni. Ha nem megy egyenesen, akkor megpróbálom kis kerülővel.


Mr. Tökéletes


2019. jún. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
46%
És akkor tulajdonképpen mi is a problémád?
2019. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Az hogy max 1-2 szó után kifullad mindkét oldalon a próbálkozás. Nem tudok megnyílni és eddig még nem találkoztam türelmes nővel, aki időt szánna rá hogy kiismerjen és közelebb kerüljön hozzám. Nehéz eset vagyok.
2019. jún. 10. 16:14
 13/55 anonim ***** válasza:
31%
És ezt mi, válaszolók mégis hogyan tudnánk megoldani?
2019. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Sehogy, de véleményt tudsz mondani ezzel kapcsolatban hogy egy nő miként viszonyul ilyesmihez. Feltéve ha nő vagy...
2019. jún. 10. 16:32
 15/55 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok. A véleményem: parazita vagy, és gazdatestet keresel. Most jobb?
2019. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Tévedsz, ez nem parazitaság hanem felépített lépésről lépésre történő ismerkedés. Korrekt és nem durr a közepébe elképzelés!
2019. jún. 10. 17:48
 17/55 anonim ***** válasza:

Én totál értem az elképzelést.

Csak találni kell valakit aki szintén nehéz eset mint te, akinek hasonló a gondolkodása, és remélhetőleg építeni sikerül egymást, és nem rombolni.

2019. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
#17, nem kell hogy hozzám hasonló nehéz eset legyen, csak legyen benne kitartó érdeklődés felém és ne csak ideig óráig akarjon.
2019. jún. 10. 17:54
 19/55 anonim ***** válasza:
31%
Akkor keríts magadnak egyet, ne itt nyavalyogj. Hajrá!
2019. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell hogy nehéz eset legyen, mert akinél minden rendben, az nem megy bele ilyesmibe. Ezt már szépen kitapasztaltam.

Aki nem nehéz eset, annak millió lehetősége van, és nyilván a legbonyodalommentesebb opciót fogja választani.

2019. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!