Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nem párkapcsolati szándékkal beszélgetnék számomra bejövős nővel mindenről és így hátha rájönnék a titokra, hogy miért nem tudok kapcsolatba lépni a női szívekkel. A kezdeti vonzalmuk megvan, de hamar rám unnak. Tény hogy unalmas vagyok és régimódi fickó, emellett nyugodt természetű, káros szenvedélyektől mentes.


Nem járok inni, bulizni így kisebb esélyem van a becsajozásra. Társkeresőn nem vagyok úgyhogy a netes vonal sem érdekel.


Hogy kellene egy nő tudtára adni, hogy szeretném ha ápolná a lelkem, mint barát? Mert most úgy érzem erre lenne szükségem. Ha tudnám hogy van egy ilyen nő az életemben, akkor könnyebben venném a mindennapokat és jobban meg tudnék nyílni a nők felé. Jelenleg zárkózott vagyok és kellene egy nő, akiből erőt nyerhetnék.


Eljárnánk kirándulni, sokat beszélgetnénk és idővel ki tudja, lehet annyira megszeretném hogy többet is el tudnék képzelni. Ha nem megy egyenesen, akkor megpróbálom kis kerülővel.


Mr. Tökéletes


2019. jún. 9. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű! Fontos szempont hogy szép legyen, okos és kedves. A többi már részletkérdés, mivel tisztában vagyok én is a külső adottságaimmal.
2019. jún. 10. 18:10
 22/55 A kérdező kommentje:
#20, úgy vagyok nehéz eset, hogy nem merek kezdeményezni és kicsit több türelem kell hozzám, de mihelyt érzem az érdeklődést, onnantól rendben van minden. Velem csakis bonyodalommentes kapcsolat alakulhat ki.
2019. jún. 10. 18:14
 23/55 anonim ***** válasza:
84%
Aha, innen viszont már színtiszta idealizmus amit tolsz. Szép, okos és kedves egy személyben. Túl magasak az elvárásaid.
2019. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem érzed a kérdésfeltevésed puszta ténye, illetve a magadról alkotott dögös, vonzó illető képe közötti ordító ellentmondást, kérdező?
2019. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nem nagy az elvárásom, ti is hasonszőrű társra vágytok, bárkivel nem álltok össze, jól gondolom? Ha egy férfinak van elvárása akkor az miért bűn és miért rosszalljátok?
2019. jún. 10. 18:25
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

"ti is hasonszőrű társra vágytok,"


Nem igazán, nálam ez a tényező, hogy hasonszőrű, messze nem akkora prioritás, mint nálad. Örülnék, ha a továbbiakban nem jelentenél ki semmit az én nevemben, köszönöm.

2019. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
90%

Én nem rosszallom, csak külső szemlélőként látom hogy zsákutcában vagy.

Ha valaki egyben szép, okos és még kedves is, az már tökéletes. Márpedig tökéletes ember nincs.

Mindenkinek mérlegelni kell a realitás talaján maradva, hogy mi az amiből enged. Én például a külsőből engedek, egyáltalán nem érdekel hogy ki hogy néz ki, mert nem ettől függ hogy milyen ember valaki. Talán még az okosságból is hajlandó vagyok engedni, bár csak egy meghatározott szinten belül. Azért kell hogy felnézzek rá férfiként, valami sütnivaló elengedhetetlen. A kedvességből nem adok, az én porcelán lelkemnek az kell. Illetve én a humort is belevittem a buliba, abból sem tudok adni, mert az élet sója.

Ezért írtam hogy idealista vagy. Van egy elképzelésed a tökéletes nőről, nem gondolod át reálisan a dolgokat, nem adsz alább, csak így nem kéne csodálkozni hogy egyedül vagy.

Egyébként ez a férfiaknál jellemző. Észre sem veszik az átlagos nőket, akiknek vannak hibáik, mivel emberi lények, és fel is vállalják azokat. Instamodellek után szaladgáltok, és a vége az, hogy olyan mértékűvé duzzad a frusztrációtok, hogy nőgyűlölővé váltok.

2019. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem instamodell után szaladok! Nekem kevés ha egy nő csak kedves, lehet azt gondoljátok hogy nagyképűség, de nagyon fontos a külső és az hogy ne legyen buta. A szépség annyit takar, hogy kövér illetve túlsúlyos kizáró tényező, ezt leszámítva ha nem is annyira tökéletes, de szép az arca, akkor már felfigyelek rá. Volt már hogy nem túlzottan szép nőbe voltam szerelmes a kedvessége miatt, de mint mindenki, én is igyekszem a legszebbet megtalálni. De ha nem sikerül, nem leszek bánatos. Mint írtam kevésbé szép nőt is tudnék szeretni ha kedvemrevaló.
2019. jún. 10. 18:45
 29/55 anonim ***** válasza:
66%
Akkor még egyszer feltenném a kérdést: TŐLÜNK mit vársz?
2019. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
#29, nem várok semmit! Hagyd figyelmen kívül az írásom ha fejtörést okoztam vele!
2019. jún. 10. 20:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!