Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért küldenek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek a férfiak sablonos üziket és aztán csodálkoznak ha nem kapnak választ, vagy ha meghal a beszélgetés? Miért nem olvassák el a bemutatkozó szöveget és arra alapozva kezdik el a beszélgetést?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 17:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyunk léleklátók, a társkeresőkön pedig még csak nem is látjuk őket!
2019. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét után le is töröltem magam, mert hiába írtam normális üzenetet, senki sem írt vissza. Marad a való élet sajnos :D
2019. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mondom, férfinak és nőnek is, hogy töltsétek már ki normálisan azt a nyomorult adatlapot. Ha saját magadról nem bírsz pár sort írni, akkor mit lássanak érdekesnek benned? Ez független attól, hogy te írsz másoknak vagy másoktól várod, hogy írjanak, mert akinek te írsz, az is meg fogja nézni az adatlapodat válasz előtt. Szóval alapból kuka az ilyen bemutatkozó szöveg:

"nem tudok ide mit írni, írj és akkor megismersz"

"nem tudom, mit írjak ide, kérdezz és válaszolok"

"szeretem a jó zenéket meg a filmeket, mást nem tudok írni"

"jól csak a szívével lát az ember"


Ellenben mennyivel jobb egy ilyen:

"Józsi vagyok, nem egy Adonisz, de eddig még nem tévesztettek össze az ördöggel sem. Gimnáziumi tanárként dolgozom, tehát idegeim acélból, előny, ha téged is a humán tárgyak érdekelnek, de vizsgáztatni nem foglak ebből :) Szabadidőmben inkább olvasok meg túrázok, bár egy-két baráti összejövetel azért van, de az is inkább kerti sütögetés, mint buli. Filmben a sci-fi jön be, zenében a klasszikus rock, utazásban a városlátogatás és a múzeumok."

2019. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Clay Morrow ***** válasza:
30%

Mindig bio alapján kezdek, mégis meghal, na erre várj gombot kisbogár.


Jaaj, hogy közben kiderül, hogy csak vicciből vagyok fenn, barátom van, van ki dugjon, még érzek valamit az exem iránt...

2019. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
40%

#34


Ennek az oka szerintem az, hogy egy csomó nőnek sajnos iszonyúan alacsony az önbizalma. És emiatt szegényeknek muszáj állandóan valamiféle egófényező és önmegerősítő dolgokat kitalálniuk. Ha éppen nincsen elég őket csodáló ember a környezetükben, akkor jön a képbe a Tinder meg társaik. Ide csak azért jönnek föl, mert itt akarják megkapni az az egóerősítést, amit mondjuk máshol nem kapnak meg. Pl rájuk ír száz pasi, egyiktől sem akartak sose semmit, de az jó érzés nekik, hogy mennyien „csodálják őt”.


Mi ezzel a probléma? Az hogy ez semmire sem jó. Pl ha én mondjuk hetero pasiként beregisztrálok egy meleg társkeresőre és kiteszek egy fotót a testemről és kapok rá ötszáz lájkot és kétszáz üzenetet akkor azzal mit értem el? Van ötszáz lájkom, na és? Mi a rákot csináljak ötszáz lájkkal? Rámírt kétszáz ember, hogy szexelne velem. De mit kezdjek ezzel a kétszáz emberrel ha soha nem szexelnék eggyel sem közülük?

Inkább választanám azt, hogy egyetlenegy lájkot kapjak összesen egy nőtől, akivel szívesen szexelnék, mintsem ötszáz egóerősítő lájkot olyanoktól akikkel soha nem szexelnék.


És a lányok többsége ezt képtelen felfogni. Nekik fontosabb, hogy többszáz lájkot kapjanak egóerősítésre, mintsem hogy összejöjjenek olyannal aki tényleg ki tudja őket elégíteni szexuálisan. Amott meg csodálkoznak, hogy miért van ennyi orgazmusprobléma a nők körében... Hát pont ezért, mert a nőknek fontosabb a „jaj mit gondolnak rólam, meg akarok felelni” mint a saját békéjük megtalálása és saját vágyaik követése.

(tisztelet a kivételeknek)

2019. jún. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
46%
Nőként mondom, hogy sose értem, ez a "nők egonövelésre használják a társkeresőt" legenda honnan terjedt el a férfiak körében. Semmi egonövelő nincs abban, amikor naponta írnak az elhízott hatvanévesek, és egy teljesen szolid (akár csak arcképes) profilra is jönnek a "dugnálak" üzenetek meg a farokfotók.
2019. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
9%

#36


Onnan jön, hogy a nem ronda pasiknak akik udvariak kultúrált üzenetet küldenek szinte soha nem írnak vissza semmit a nők. Ilyenkor nehezen tudom elhinni, hogy miért van az, hogy Brad Pitt testtel az udvarias kultúrált üzeneteimre (a farkamat soha életemben nem küldtem még senkinek el) a nők szinte sohasem írnak vissza semmit sem. Ha igen, akkor kb minden ötvenedik alkalommal és akkor is csak annyit, hogy „bocs találtam már valakit”. Ilyenkor nehezen tudom elhinni, hogy nem csak egónövelésre vannak fenn.

2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani, lehet, hogy az adatlapod vagy az első leveled vmiért nem tetszik nekik, én mondjuk visszaírtam, ha nem volt aktuális (pl. mert sosem akartam egynél több sráccal ismerkedni, de ideiglenesen nem lehet felfüggeszteni az adatlapot, hogy ne jelenjek meg), de volt, hogy az udvarias elutasításra a kulturáltnak tűnő pasi azt írta vissza, hogy "akkor dögölj meg", sok ilyen azért elfásítja az embert.
2019. jún. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

#38


Ez rendes tőled :)

Ha nekem visszaírnak annak már örülök. Persze ha elutasítanak, akkor annak nyilván nem örülök de tiszteletben tartom és örülök, hogy legalább válaszra méltatott. Általában olyanokat szoktam írni, hogy „Ahogy te érzed” vagy „Ok, de ha meggondolod magad, írj nyugodtan” stb.

Amúgy szerinted akkor milyen üzeneteket írjak, hogy legalább válaszra méltassanak?

2019. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!