Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megtudod hogy még tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudod hogy még tartja az exével a kapcsolatot akkor mit teszel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a munkahelyemen egy sráccal, köszönő viszonyban voltunk csak sokáig egymással, majd egy munkatársunk akivel mind a ketten jó kapcsolatban vagyunk, azt mondta hogy valószínű tetszek neki. Nekem is szimpatikus volt. Majd pár hete írt nekem, elkezdtünk beszélgetni, kétszer talalálkoztunk kettesben is.

De egyik nap megtudtam az exe nevét, és azt vettem észre, hogy még a napokban is lájkolta meg írogatott az exe képe alá. Kb mint ha együtt lennének olyanokat.

Igen, lehet gyerekesnek tűnik, csak huszonévesek vagyunk, de most komolyan, te mit tennél a helyemben?

Tovább ismerkednél vele?

Egyébként azt mondta nincsen barátnője...

L



2019. máj. 12. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnék tőle valamit, akkor megérdeklődném, hogy most mi is van az ex témával. Ha kitérő választ ad, akkor hagynám a dolgot, vagy olyat, amiből lehet érezni, hogy még akár tőle valamit. De lehet, hogy csak jóban vannak még mindig. Persze ezt neked kell felmérned, hogy milyen kapcsolatot tolerálsz köztük.
2019. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatbol mondom, ha az exszel ilyen kozeli a kapcsolat, ha nem is "ugy" vannak egyutt, te mindig is a kulso ember leszel.
2019. máj. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szó nélkül leépítem az ilyen férfiakat. A magyarázkodásra meg nem vagyok kíváncsi. Engem az ilyesmi zavar, én sem viselkedek így. Nem vagyok hajlandó exeken vitatkozni.
2019. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LazyJones ***** válasza:
100%
Semmit, tudom, hogy tartja vele is a kapcsolatot. Már ismerkedésnél is tudtam, és nem érdekelt a dolog, meg szokott lenni az oka annak, hogy az ex az ex.
2019. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!