Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ok-e a sértődésre egy 3H-s tesztre való felkérés (H. I. V. , H. P. V. , Hepatitis)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egy pasi arra kérne benneteket, hogy mielőtt bármilyen testi kapcsolat lenne köztetek, menjetek el közösen egy teljes egészségügyi szűrésre (és nem csak kísérőnek, hanem természetesen mind a két felet ugyan úgy megvizsgálnák!!!), mire gondolnátok?

-a, Minek, semmi értelme?

-b, Mégis, minek nézel te engem, valami rossz lánynak?

-c, Végre egy intelligens pasi, aki felelősségteljesen gondolkodik!

Kérlek, indokoljátok is a döntéseteket, meg ha lehet, akkor kort is írjatok! Előre is köszönöm!



2019. máj. 28. 15:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ez anno nem volt kérdéses. A páromnak már meg volt a tesztje, amikor össze kerültünk, mert a barátnője gyakran járt félre a háta mögött, és átadott valami kellemes nemibetegséget neki.

Kb már az elején letisztáztuk, hogy ez a papír kell, úgyhogy én is elmentem és megcsináltattam.


Úgy gondolom nem kellene degradáljon ez a kérés senkinek, a saját és a partner lelkinyugalma és egészsége érdekében nem árt ha van.


Pl a párom anyukája 65 éves idejét sem tudja mikor volt férfival utoljára és most derült ki hogy előrehaladott hepatitisz C fertőzése van.


N/29

2019. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ha nem csak tőled várja el,hanem ő is megcsinálja, akkor azt jelenti,hogy nagyon figyel az egészségére ami tök jó.sajna én már kaptam el std-t úgy, hogy nem volt sose egy éjszakás kapcsolatom,és elég kellemetlen, szóval én megértem a srácot.nem olyan nehéz ezeket a betegségeket elkapni, csak azt hiszi az ember, hogy vele biztosan nem történik meg
2019. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező hogy ez egy végtelenül buta ország (tisztelet a kivételnek), így a szűrés általában szakító ok, mert hát "mit gondolsz, leprás vagyok én?", meg "csak egy partnerem volt még csak, az is egy éve", stb.


Az ilyen tudja hogy az az egy partner hánnyal volt előtte? És azok is hánnyal? Lehet hogy a csaj előttem szexelt egy olyan pasival, aki meglátogatott tíz örömlányt, akiknek együttesen van vagy ezres ügyfélkörük, aminek a fele ország/világjáró és mindjárt kijön egy kontinensnyi hálózat, aminek a végén most vagyok én.


Ez nem parázás, csak egy kis ész kell hogy átlássuk, ilyen is lehet. Csak ehhez nem a TV szutykadványt kell nézni, főleg nem az államit, hanem a neten tájékozódni hiteles forrásokból, meg kis logikával végiggondolni ezeket.


Én pasiként örömmel veszem ha tesztre hív valaki, és még akkor is mennék ha tudom hogy a legutóbbi óta semmi se volt. 30 vagyok.

2019. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg, de szűzként egyértelműen A lenne a válaszom.
2019. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

C.

Bármi lehet, bármi lappanghat, ahogy sokan írták már előttem, ott van pl. a 65 éves anyuka...

Biztos, hogy csak úgy mai ésszel nem szexelnék akárkivel. Elmúltam 30, olyan kb. 5 éve gondolkodom így, addig hajtottak a hormonok meg az éretlenség, eszembe se jutott.

Most már az nem jut (gumival sem),hogy túl hamar is lehet, miért ne, felnőtt vagyok, bla bla

Bár lepett meg 50 éves, nem hinném, hogy túl tapasztalt férfi azzal, hogy hát látni azért valakin, hogy tiszta...tiszta..és?ahhba....zmdeg, azért kell mikroszkóp bacikhoz...

2019. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Egyértelmű “C” , mivel feltételezem, ő ugyanúgy elvégezteti .

Persze egy alkalminál pl. ez épp nem jellemző, de aki komoly kapcsokatot akar első körben, mindenképp dicséretes,

35/N

2019. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%

Én tudom, hogy akivel szexeltem, hány nővel, és kikkel volt előttem(exem régebbről) csók miatt meg nem fogok std szűrésre járkálni, de nem is járnék olyannal, aki ezt elvárja.


Tüdőszűrésre sem járok minden elszívott cigaretta után(nemdohányzom), ahogy vizelet/vérvizsgálatra sem minden karcolás után.


A biztonságos életnek is van egy egészséges határa, az aidset karcolással is el lehet kapni, a buszon ezeregy betegséget el lehet kapni, még jó, hogy nem gyűjtöm össze mindet és teszteltetem magam folyamatosan buszutanként.


Akinek kifogása van az egy db szexpartneremmel a szűrésem óta(nem váltogatom a partnereim, nincsenek kockázatos kapcsolataim, húzunk gumit), az szerintem hipochonder, jó is, hogy hamar kiderül, megszakíthatom a kapcsolatot.


Ha gumi nélkül dugnék vagy több partnerrel lettem volna, vagy idegenekkel, magamtól is megcsináltatom, de így nem.

2019. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
51%

Szűzikének írom, hacsaknem kolostorban éltél, csak csókolóztál valakivel. És igen , bizony egyes nemi bajok úgy is terjedhetnek. ( hiv . kicsi rá az esély, de nem kizárható)

Amúgy meg , ha ő is bemutat papírt, neked is biztonság lesz , hogy nincs semmi nemi baja......:)

2019. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

28N

2019. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Lemaradt nálam is, 28 éves nő vagyok.
2019. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!