Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ok-e a sértődésre egy 3H-s tesztre való felkérés (H. I. V. , H. P. V. , Hepatitis)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egy pasi arra kérne benneteket, hogy mielőtt bármilyen testi kapcsolat lenne köztetek, menjetek el közösen egy teljes egészségügyi szűrésre (és nem csak kísérőnek, hanem természetesen mind a két felet ugyan úgy megvizsgálnák!!!), mire gondolnátok?

-a, Minek, semmi értelme?

-b, Mégis, minek nézel te engem, valami rossz lánynak?

-c, Végre egy intelligens pasi, aki felelősségteljesen gondolkodik!

Kérlek, indokoljátok is a döntéseteket, meg ha lehet, akkor kort is írjatok! Előre is köszönöm!



2019. máj. 28. 15:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
C
2019. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Légyszíves, írj kort is, hogy lássuk, melyik korosztályból vagy! Köszönöm!
2019. máj. 28. 15:48
 13/38 anonim ***** válasza:
83%

C

23

2019. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
42%
Sosem kért tőlem senki ilyet, de ez esetben megmutatnám a legutóbbi leleteimet, és megkérdezném, hogy ő miért nem jár amúgy is rendszeresen. (HIVet nyilván ritkábban szűret már az ember, ha maga mögött hagyta a promiszkuus éveket, de a másik kettőt szokás szerintem).
2019. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
80%

C

Örülnék, hogy nem nekem kell ezzel elöhozakodni.

2019. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
27%

B.

Na meg ha már ez eszébe jut, akkor neki biztosan sok partnere volt eddig. Nem foglalkoznék ilyen pasival.

2019. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
#16-os Szerintem, aki erre megsértődik, pont annak van takargatni valója! Egyet értek a #8-assal!
2019. máj. 28. 16:40
 18/38 anonim ***** válasza:
58%
Engem szűrtek, mikor felrakták a spirálom, azóta kemény egy partnerem volt, aki csak gumival szexel, nem mennék mégegyszer, feleslegesnek tartanám.
2019. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

30 evem alatt 2 ferfival volt csak intim kapcsolatom.

Ennek ellenere, volt mar nekem is fertozesem. Igy a tesztet megertem.


DE

nagyon nem mindegy, az uriember ezt hogy adja elo.

Plusz, igazabol velem ugysem fog ovszer nelkul szexelni, ameddig nem nagyon-nagyon komoly a dolog, mivel eü okokbol nem szedhetek antibebi tablettat.

A tobbi vedekezesi mod hatasfokuk miatt pedig csak akkor eselyes nalam, ha mar nem lenne gond egy becsuszott baba.



Szoval, a stilus, idozites stb azert nem.mindegy :)

2019. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Ha fölöslegesnek, akkor kérlek, olvasd el #8-ast

(Bár nem szeretem magamat ismételni!)Ha új a partner, akkor a testi kapcsolat előtt szerintem úgy korrekt, ha mind a két fél elmegy a szűrésre, hogy aztán tiszta lappal induljanak egymás előtt. Tök mindegy, hogy egy korábbi szűrés után 1, 10, vagy 100 partner volt!!!

2019. máj. 28. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!