Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem újra és újra felkeres....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra és újra felkeres. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lelkileg teljesen kikészültem már. Az exemmel 8 hónapja szakítottunk, de még mindig nem léptünk túl egymáson. Ő szakított velem, de kb. 3 hetente újra és újra felkeres. Akkor beszélünk pár napot, mindent elmondunk egymásnak, ami addig történt. Mondta, hogy legtöbb dolgok senkinek nem akar mondani rajtam kívül.. nagyon sokat veszekedtünk a kapcsolat végén, ő besokallt a hisztijeimtől, azt mondta elmúlt a szerelem, nem akar velem lenni már. De ennek ellenére, most legutoljára ugyanabban a buliban voltunk, részeg volt és odajött hozzám, azt mondta, hogy nem tud túllépni rajtam, mert hiába nem vagyunk együtt, még mindig ugyanazt érzi irántam.. de ha felhozom, hogy vele akarok lenni, már menekül. Olyankor fontosabbak neki a k*rvák. Unom már, szeretem, de elegem van. Állandóan újra és újra lehúz..én magamtól sosem kerestem!! Az elmúlt nyolc hónap alatt többször volt csók, de szex soha.. Több, mint egy évet voltunk együtt, elég komoly szándékaink voltak... :(

Mit tegyek? Néha eszembe jut, hogy talán ha érezné, hogy örökre elveszített, rájönne, hogy akar..de nem tudom, mi kellene ehhez.

23L


2017. márc. 5. 11:31
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"mi kellene ehhez. "


Hideg közöny.

2017. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért tudja ezt megtenni veled, mert te magad sem tudod egyértelműen, hogy mit akarsz tőle.
2017. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én egyértelműen tudom, hogy szeretem őt és szeretnék vele lenni!
2017. márc. 5. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

:( Csak a saját idődet vesztegeted vele, ő meg csak szórakozik Veled.

Emiatt legyél rá mérges inkább, és próbálj túllépni rajta.

2017. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állj vele össze.
2017. márc. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lány, ez így nem mehet, mert idegileg tönkremész. Tisztázd neki, hogy mit érzel iránta, és hogy hajlandó vagy újrakezdeni, de ha ez nem opció, akkor felejtsen el örökre.
2017. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi három éve szakítottunk exemmel, ő dobott ki.. igaz semmi hasonlóság a sztoriban, még beszélni se beszél velem, de mai napig szeretet érzetem van iránta és nem tudom elfelejteni. Ő pedig simán elfeledett.

Ha nem akar veled lenni, inkább hagyd a fenébe.

Amúgy is van egy mondás, csak a káposzta jó újra melegítve, de egy kapcsolat nem.

Azt nem értem, hogy nem kerestél senkit soha?

2017. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, tiltsd le, ő már nem gondolja komolyan.
2017. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, sajnállak, én két évet szántam ilyen pasira..de szerintem valami ideált dédelgetsz emlékeidben!! én újra összejöttem vele akkor láttam meg a valódi énjét hááát, kár is volt kezdeni vele. Lehetnél ám Te is boldog!!:)- nálunk sem volt utolsó beszélgetés, búcsú, egyszerűen lelépett..marha nehéz így feldolgozni nem is lehet..csak keringsz a dolog körül, és marcangolod magad tuti.


Kérdező, költözzetek össze!! :P na majd akkor meglátod mit akar!

2017. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is keresett anno az exem de nem fogadtam vissza mert hiàba a szerelem ha együtt meg nem tudtunk csapatként működni csak veszekedtünk!Ezt tisztàzd magadba!Mondjuk ên azért sem venném komolyan mert mint irtad fontosabb neki a kurvàk mint te !Nàlam ez már elégtétel hogy csak jàtszadozik és komolyan nem tervez sztem még gyerek !
2017. márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!