Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen módjai vannak a tanúfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módjai vannak a tanúfelkérésnek?

Figyelt kérdés

Férfiak között. Úgy értem oké, odaállok, aztán "leszel a tanúm?", de ezen kívül ha pl valami tárgyi gesztust lehetne tenni, milyen tárgyat érné meg adni? Kártyácskát felirattal? Kis (zakóra való) virágocskával?

Ötletek, tippek?



2017. márc. 4. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
én kaptam egy átvételi elismervényes hivatalos levelet a bíróságtól, amiben felkértek tanúnak, és jelezték, ha nem tanúskodom, akkor előállítanak.
2017. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kac-kac:D Tudom, hogy sokan fogságnak élik meg a házasságot, de azért a kapcsolatok/esküvő kategóriában viszonylag egyértelmű, milyen tanúról kérdezek.:)

De azért értékelem ;)

2017. márc. 4. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy csokor rózsával, féltérdre ereszkedve.
2017. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátomat úgy kérték fel tanúnak, hogy a kedvenc whisky-ére csináltattak címkét, és az "elülső oldalra" ment a pár képe + leszel a tanúm kérdés. A hátoldalára pedig "a tanú feladata" szöveg és pár pontban leírták a feladatát.


De ők poénosra vették, olyat is írtak, (mivel a mennyasszony tanúja a haverom, aki srác) hogy a mennyasszony hisztijét elviselni, stb.


A haverom örült neki nagyon, tényleg jópofa volt.

2017. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es, ez jó, tetszik:D köszi!


Jöhetnek még ötletek!

2017. márc. 7. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak simán elálltam és megkérdeztem, férjem szintúgy. Igaz, mindketten a testvérünket kértük meg... De szerintem nem kell neki túl nagy feneket keríteni.
2017. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!