Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen módjai lehetségesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módjai lehetségesek az aszexuális társkeresésnek?

Figyelt kérdés
Linkek, weboldalak, ismerkedésre alkalmas helyek, egyéb módok érdekelnek. 25 éves aszexuális (heteroromantikus) fiú vagyok. Privát üzenetet is küldhetsz. (Eddig visszahúzódtam a kérdéstől, de társat én is szeretnék.)

2013. jún. 6. 18:40
 1/1 Bruce_Wayne ***** válasza:

www.ace-book.net illetve asexualitic.com

Sajnos mindkettőn leginkább külföldi személyek vannak,így javarészt angolul lehet csak kommunikálni.

E mellett nyugodtan regisztrálhatsz normál társkeresőkben is magyar oldalakon,csak ne feledd feltüntetni beállítottságod valamiféle bemutatkozó szöveg formájában.

2013. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!