Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a menete a netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a menete a netes ismerkedésnek, társkeresésnek?

Figyelt kérdés
Itteni kérdések alapján úgy tűnik, hogy rengetegen azért sírnak mert válaszra se méltatják őket. Hogy lehet az ilyet elkerülni? Milyen egy jól kitöltött adatlap illetve mitől jó egy profilkép?

2013. márc. 25. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alanytól jó a profikép.
2013. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*profilkép
2013. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az még oké. De mosolyogni érdemes, feszíteni, vagy parti kép? Remélem érted mire gondolok.
2013. márc. 25. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a valóságot tükrözi, erre nincsenek szabályok.

Ne kamuzz, mert azzal semmire nem mész, az a lényeg, hogy a teljes valódban tetszél meg valakinek.

Ezenkívül töltsd ki a lehető legtöbb adatot, amit tudsz, mert ez alapján tényleg olyannal fogsz ismerkedni, aki már azért tud rólad egy s mást és nem lesz olyan kínos dolog, hogy 1 beszélgetés után kiderül, hogy mégsem az, akire gondolt, és mehet a lerázás.

Ne tegyél fel olyan képeket, ahol esetleg alkoholos befolyásoltság alatt állsz, meg én nem szeretem ilyen oldalakon a másokkal közös képeket sem, mondjuk egy háziállattal való kép sokat dobhat :)

Ezenkívül így is biztos lesz sok olyan, aki nem fog válaszra méltatni, hiszen mindenkinek nem tetszhetsz. De nem kell feladni, mert szerintem ha valaki kellő óvatossággal és ésszel csinálja, akkor nagyon jól lehet ismerkedni, sokkal jobban mint egy buliban, ahova nem sokan mennek komoly kapcsolati szándékkal, én meg iskolában-munkahelyen sosem szerettem ismerkedni, mert ugye házinyúlra nem lövünk, szóval nekem szimpatikus volt a netes ismerkedés, itt találtam rá a vőlegényemre is :)

Ő rám írt, nekem bejött, aztán rá 2-3 hétre találkoztunk, azóta elválaszthatatlanok vagyunk.

Sok sikert.

2013. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én amitöl mindig kivoltam azok a félmeztelen képek. Akinek volt +18as kép az végképp kizáró ok volt!
2013. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan képet tegyél fel, ami kifejez téged. Jó, persze, te vagy rajta, de nem jó választás, ha mondjuk a fiús dolgokat(autók, sport, számítógép) kedveled, és egyszerűen öltözködsz, mégis azt a képet teszed ki, ami azon a buli készült, ahova egy évben egyszer vagy kétszer elmentél magassarkúban sminkkel az arcodon.
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés az én esetemben:

- Jól kitöltött profil, ám fénykép nélkül

- 10-ből 1-2 lány visszaír

- Jól eldumálok velük, ekkor még jófejnek meg humorosnak tartanak

- Jön a fénykép-csere, kiderül, hogy én vagyok a világ legrondább pasija, és onnantól soha nem hallok többet róluk.

2013. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részletes válaszom itt:

[link]

:)

2013. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!