Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ezen van a veszekedés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezen van a veszekedés! Mit tegyek ellene? Milyen programok lehetségesek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy milyen programok adottak egy párnak(18évesek)

Mindig a veszekedések vannak.Soha nem megyünk sehova.Úgymond unalmas a kapcsolat!Szerinte nekünk nincs pénzünk elmenni valamerre!

Tudnátok esetleg mondani egy két helyet Debrecen és Nyíregyháza környékéről ahol van valami normális program ami nem is kerül nagyon pénzbe!Félek hogy ez miatt megyünk szét!

Ja és én mondtam neki azt is hogy majd én fizetem de ő hallani sem akar róla.Pl mozi vagy kori és már tehetetlen vagyok hogy hová lehetne menni.


2010. okt. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Séta Debrecenből Nyíregyházáig. Hosszú időtöltés, és ingyenes.
2010. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

épp nem ilyenre gondoltam :D



másötlet??

2010. okt. 2. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Debrecenben pl nagyerdőnél (a klinikáknál) vannak kijelölt tűzrakóhelyek.

Menjetek el,süssetek egy szalonnát,akármit. Közben lehet jókat dumálni.Nem egy pénzigényes dolog.

Ha van bringátok,üljetek rá fel,nézzetek körbe a városban,az se kerül semmibe

2010. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Debrenecen az egyik legszebb hely!! Jó lehet annak aki ott lakik nem. De pl egy séma sétához csak úgy semmi pénz nem kell se gondolkodás a programhoz. Csak elmentek és sétáltok egy jót.
2010. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!