Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki, hogy ne legyen belőle veszekedés?

Figyelt kérdés

1 évig jártunk a barátommal, de 6 hete vége lett, mert azt mondta, nem bírja a távolságot. [havi 1-2 alkalommal találkoztunk] Én piszkáltam, de közben elkezdett megfogalmazódni bennem egy gondolat, miszerint minden héten megyek hozzájuk, Ő pedig jöjjön a téli-tavaszi szünetben, amíg máshogy nem tudjuk megoldani a helyzetet. Péntektől tegnap délutánig náluk voltam, a családja szeretné, ha együtt maradnánk, mert boldog velem, és Ő maga is szeretné folytatni. Én most kezdtem suliba járni 2 év kihagyás után, és retteg tőle, hogy találok más fiút. Ezen a hétvégén nem találkozhatunk, mert a nagyanyjáéknál lesznek, jövő héten meg találkozik 1 csajjal, aki randira hívta. És én nem merem megmondani neki valamiért, hogy mivel szeret, elvárom, hogy ne randizgasson más csajokkal...Barátilag találkozzanak nyugodtan, de randi? Az elmúlt 3 napban sokat beszélgettünk az ötletemről, megvalósíthatónak tartjuk mindketten. [nekem több szabadidőm van, Ő meg szigorúbb suliba jár, és ha nem hozza a megszokott szintjét, kicsapják, engem meg nem.] Jövőre, vagy talán már félév után mehetek abba a városba tanulni, ahol Ő él, de addig csak úgy lehet, hogy hetente találkozunk. Hogyan mondjam meg neki, hogy ez így működne? Nem akarok vele veszekedni, mostanában nyűgös, meg fáradt...Segítség.


[amúgy a csaj nem tetszik neki, ami azt illeti szerintem is b@szott ronda, de azért mégiscsak idegesít, hogy elmenne vele randira...-.-]


2010. nov. 15. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eleve azt nem értem hogy miért randizik egy olyan csajjal aki nem tetszik neki.:S

Te ismered a srácot,én tudom hogyha a barátomnak valamit elmondok akár szépen akár nem akkor is vita van belőle.:S

Finoman próbáld neki elmondani esetleg ha lehetőség van telefonon vagy személyesen vagy ha tényleg sehogy nem tudtok addig találkozni akkor végső esetben marad az hogy interneten megbeszélitek.

Nekem se tetszene az hogy lehet hogy együtt maradtok és még elmegy randira. :S

De mindenképp mond el neki,azért ne tartsd magadban mert úgyis tudod hogy vita lesz belőle.Fő az őszinteség.:)

Sok sikert

2010. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!