Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel a harminchoz hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a harminchoz hogyan találhatnék így párt?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, de sajnos intim méretben megragadtam az ovi nagycsoportjánál.

(Sajnos ráadásul vérpéniszem van, ami még kisebb lankadtan.)


Voltak erre vonatkozóan gúnyos megjegyzések már nők részéről, amik nem igazán tettek jót az önbizalmamnak, de sajnos egyre jobban érzem, hogy szeretethiányom van.

Nem is a testiség és hasonló hiányzik igazán, hanem hogy este legyen kit átölelni, akinek megfoghatom a kezét vagy átkarolhatom, és mellébújhatok elalvásnál.


De még ha a szexualitást is nézzük, tisztában vagyok a testi adottságaimmal, és épp ezért olvastam már rengeteg cikket, fórumot a nyalási technikákról. Anonim módon beszélgettem nőkkel fórumon, hogy ők hogy szeretik, és hogy lehet teljesen kielégíteni egy nőt orálisan. Szóval még ha a behatolással nem is tudom neki megadni az orgazmust, de orálisan igyekeznék a lehető legmaximálisabban kielégíteni.


Ez így kevés lenne a nőknek?


Segítő jellegű válaszokat mindkét nemtől szívesen veszek!

Köszönöm!


28/F



2017. jan. 28. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 18-as farkam van és 2 éve egyedül vagyok.


Elhiszed, hogy nem azon múlik, hogy mekkora vagy odalent?

2017. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos sehogy, a kis farok minden nőnél kizáró ok.
2017. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert mekkora van neked?

Nem hiszem hogy olyan nagyon kicsi lenne..

2017. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha nagyon fel vagyok izgulva, és kőkemény erekcióm van, akkor olyan 14 cm hosszú, és olyan 4-4,5 cm vastag.


Lankadtan viszont van hogy csak 2-3 cm (főleg hidegben!), alapból 4-5 cm.


Koliban egyetemen anno adott volt a koedukált zuhanyzó (papíron persze fiú-lány szint volt külön), de nem igazán mertem kimenni pár alkalom után. :(

2017. jan. 28. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:

14 cm az átlagos akárki akármit mond. 10 cm alatt kicsi erektalt állapotban. Ha meghoditod egy nő szívét akkor tuti nem lesz baja vele, a 14 cm nem kicsi.

Legalabbis nekem nem, de vannak akik lof***ra vágynak

2017. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
A férjemnek akkora, mint a tiéd. Teljesen ki tud elégíteni vele, még megfelelő póz sem kell hozzá. A mérteddel nincs semmi probléma!
2017. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 centi bőven átlagos. A 4,5 meg szerintem kicsit vastagabb is az átlagnál. Azt meg ki nem szarja le, hogy lankadtan mekkora? Nekem is rém kicsi olyankor...
2017. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ezzel tényleg nincs okod annyira panaszkodni. Nekem is kb. ekkora, és sosem panaszkodott az asszony.
2017. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is benne vagy az átlagban, azért mert egy valakinek nem tetszett, attól még másnak tetszhet. Az, hogy alap állapotban mekkora, az meg senkinek nem számít, úgyis egyből állni fogsz, amikor arra kerül a sor.
2017. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
Te lovakkal jártál egy óvodába, hogy a 14cm nagycsoportos méret?
2017. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!