Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közel a harminchoz hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a harminchoz hogyan találhatnék így párt?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, de sajnos intim méretben megragadtam az ovi nagycsoportjánál.

(Sajnos ráadásul vérpéniszem van, ami még kisebb lankadtan.)


Voltak erre vonatkozóan gúnyos megjegyzések már nők részéről, amik nem igazán tettek jót az önbizalmamnak, de sajnos egyre jobban érzem, hogy szeretethiányom van.

Nem is a testiség és hasonló hiányzik igazán, hanem hogy este legyen kit átölelni, akinek megfoghatom a kezét vagy átkarolhatom, és mellébújhatok elalvásnál.


De még ha a szexualitást is nézzük, tisztában vagyok a testi adottságaimmal, és épp ezért olvastam már rengeteg cikket, fórumot a nyalási technikákról. Anonim módon beszélgettem nőkkel fórumon, hogy ők hogy szeretik, és hogy lehet teljesen kielégíteni egy nőt orálisan. Szóval még ha a behatolással nem is tudom neki megadni az orgazmust, de orálisan igyekeznék a lehető legmaximálisabban kielégíteni.


Ez így kevés lenne a nőknek?


Segítő jellegű válaszokat mindkét nemtől szívesen veszek!

Köszönöm!


28/F



2017. jan. 28. 10:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Dehogy lovakkal. :D


Az egyik nőnek volt ez a megjegyzése a méretemre... :(

2017. jan. 28. 17:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha még jársz ide. Most őszintén az a nő vagy egy kiélt k*va volt vagy direkt meg akart bántani.

Férjem pontosan ekkora méretekkel rendelkezik mindkét állapotban és ő az egyedüli aki ki tudott elégíteni.

Előző páromnak 22centi volt és marha büszke volt rá, csak épp nem tudott vele úgy bánni hogy elmenjek. Ne legyenek ilyen félelmeid.

A férjem konkrétan röhögve mutatja néha hogy a hidegtől mekkora lesz neki. :D Hozzáállás kérdése csak ne görcsölj rá.

2017. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!