Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találhatnék párt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal, passzív fiú vagyok, de egyszerűen sehol sem találok megfelelő társat...


Hol kéne keresnem?


2015. máj. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél formás, sportos, kívánatos, egészséges; és akkor nem kell keresni, hanem megtalálnak.
2015. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
nagyon fiatal? inkább még ne ezen törd a fejed
2015. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak társkereső oldalak és gondolom itt is fognak neked írogatni. Hajrá
2015. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:
0%
pszichológust keressél inkább
2015. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
100%
Mennyire nagyon fiatal? :)
2015. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Hogy nézel ki? Mert lehet hogy a külsőd miatt nem kellesz a lányoknak...vagy unalmas vagy :S
2015. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én 20 éves aktív fiú vagyok, sajnos azt kell mondanom velem is ugyanez a helyzet. Valószínűleg én vagyok túl válogatós vagy nem is tudom :/ Bár nem is külsőre hanem inkább belsőre nem találok megfelelő társat... ha gondolod írhatsz amúgy :)
2015. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!